قیمت قفل دیجیتال سامسونگ در مدل های مختلف آن با یکدیگر متفاوتند. دلیل اصلی این موضوع المان های مختلف تعیین کننده در قیمت گذاری قفل هاست. یکی از این موارد مربوط به تعداد و تنوع دسترسی های جایگزین کلید مکانیکی در قفل دیجیتال می شود. آیتم بعدی تعداد و نحوه ارائه قابلیت هایی است که این محصولات به کاربر ارائه می دهند. همچنین نوع دستگیره استفاده شده بسته به اهرمی، پول و پوش و یا تمام اتوماتیک روی قیمت مؤثر است. مطلب بعدی درباره متریال استفاده شده در دستگیره دیجیتالی و نوع مغزی آن است. قفل دیجیتال سامسونگ دارای طیف متنوعی از مدل هایی است که هر یک از آن ها در مورد این المان ها با یکدیگر متفاوتند. بنابراین طبیعی است که در زمان خرید هر مدل از قفل های سامسونگ با قیمت متفاوتی روبرو شوید. در این مقاله به ارائه قیمت قفل های سامسونگ می پردازیم.

قفل سامسونگ DP728

قفل دیجیتال سامسونگ مدل DP728 دارای دسترسی های فول آپشن و دستگیره پول و پوش است. این قفل برای ورود رمز نمایش تصادفی جای اعداد را ارائه می کند. زیرا در این صورت از حدس رمز از روی جای انگشت کاربر اصلی جلوگیری می شود. امکان تعریف دسترسی دوبل امنیتی ورود ایمن تری برای شما رقم می زند. قفل سامسونگ DP728 برای باز کردن درب از راه دور در محل نصب قفل به ریموت و آیفون متصل می شود. متأسفانه نقطه ضعف قفل دیجیتال سامسونگ در اپلیکیشن آن است. اپلیکیشن این قفل ها تنها روی برخی از مدل های گوشی هوشمند فعال می باشد. قفل اتوماتیک ویژگی دیگری از این محصول است که با بستن درب بعد از چند ثانیه به طور خودکار قفل می شود. قیمت این قفل هوشمند پرطرفدار سامسونگ حدوداً 615 دلار می باشد.

قفل دیجیتال P728

قفل هوشمند DR719

قفل دیجیتال سامسونگ مدل DR719 دارای دستگیره تمام اتوماتیک است. به گونه ای که با هر نوع دسترسی هیچ نیازی به استفاده از دستگیره ندارید و به طور خودکار باز می شود. این قفل دارای دسترسی های فول اپشن رمز، کارت و اثر انگشت می باشد. قفل اتوماتیک و امکان اتصال به ریموت و آیفون قابلیت های دیگر این دستگیره می باشد. ریموت برای اماکنی که مراجعین زیادی دارد بسیار مفید است. سنسور IR در این محصول امنیتی بواسطه اشعه مادون قرمز با نزدیک شدن به قفل روشن می شود. این ویژگی بویژه در تاریکی برای ورود رمز بسیار سودمند است. قیمت حدودی این قفل دیجیتال سامسونگ حدوداً 765 دلار می باشد.

قفل دیجیتال سامسونگ DP808

قفل دیجیتال سامسونگ مدل DP808 به دلیل متریال استفاده شده قفل گران قیمت و لوکسی محسوب می شود. این قفل زیبا دارای دستگیره پول و پوش و دسترسی های فول آپشن است. سنسور قفل دیجیتال سامسونگ از نوع خازنی است و سرعت و دقت پردازش آن بسیار بالاست. دستگیره دیجیتال DP808 مجهز به مغزی چهار زبانه ضد سرقت می باشد و امکان اتصال به ریموت و آیفون را دارد. امکان اتصال به خانه هوشمند، قفل اتوماتیک و سنسور IR دیگر مزایای این محصول امنیتی است. قفل دیجیتال لوکس و بسیار زیبای DP808 حدوداً 1,340 دلار می باشد.

قفل دیجیتال سامسونگ 808

دستگیره دیجیتالی DP609

قفل دیجیتال سامسونگ مدل DP609 دارای دسترسی های فول آپشن است. این نوع قفل دارای دستگیره فشاری کششی یا همان خلبانی است. این محصول دارای منبع تغذیه باتری های قلمی با استاندارد AA است. منبع تغذیه اضطراری پاور بانکی آپشنی است که در صورت عدم توجه به آلارم اتمام باتری به کمک شما می آید. کاربر می تواند از طریق یک پاوربانک و کابل معمولی اندرویدی قفل را از بیرون به طور موقت شارژ کند. امکان اتصال به خانه هوشمند و ریموت و آیفون از امکانات دیگر دستگیره دیجیتالی DP609 می باشد. قیمت این دستگیره پول و پوش فول آپشن تقریباً 615 دلار می باشد.

قفل هوشمند 6020

قفل دیجیتال سامسونگ مدل 6020 قفلی کارتی محسوب می شود که دستگیره اهرمی دارد. این قفل طلایی رنگ امکان استفاده از اقسام مختلف تگ های RFID را در قالب کارت های بزرگ، KEY TAG و اسمارت کارت دارد. اسمارت کارت پشت برچسبدار است و مخصوص گوشی های همراه می باشد. این قفل امکان اتصال به ریموت و آیفون را دارد و دارای نمایش تصادفی رمز می باشد. با فعال کردن حریم خصوصی از داخل سایر دسترسی ها از بیرون برای ورود غیرفعال می شوند. در حقیقت برای داشتن یک حریم خصوصی در خانه و محل کار مثل جلسه کاری خصوصی کاربرد دارد. قیمت حدودی این قفل کارتی سامسونگ 480 دلار می باشد.

قفل دیجیتال

قفل دیجیتال سامسونگ H30

قفل دیجیتال سامسونگ مدل H30 بهترین گزینه برای درب های مولتی است. این درب های ضد سرقت چینی دارای مغزی های عمودی هستند که قفل H30 از آن ها پشتیبانی می کند. پشتیبانی به این معنی است که با باز و بستن این قفل این مغزی های عمودی باز و بسته می شوند. دستگیره این محصول امنیتی از نوع اهرمی است و دسترسی های فول آپشن را نیز دارد. کلیه آلارم های امنیتی از جمله ضد حریق و ضد سرقت از آپشن های قفل هوشمند H30 است. دستگیره دیجیتالی H30 با قیمت حدودی 500 دلار در بازار عرضه شده است.

قفل شیشه سکوریت G510

قفل دیجیتال سامسونگ مدل G510 مخصوص شیشه سکوریت می باشد. این قفل زیبا دارای دسترسی های رمز و کارت است و قفلی کارتی محسوب می شود. از آپشن های این قفل می توان اتصال به ریموت برای باز کردن درب از راه دور در محل نصب قفل را نام برد. دارای نمایش تصادفی جای اعداد برای ورود رمز می باشد که سیستم ضد شوک الکتریکی را نیز در خود دارد. قیمت این قفل دیجیتال سامسونگ حدوداً 384 دلار می باشد.

قفل دیجیتال G510

برای مشاهده محصولات در اینستاگرام شرکت بارمان کلیک نمایید.