YDM-3109
قفل یال YDM3109
YDM-3168
قفل یال YDM3168
ydm4109
قفل یال YDM4109
vulcan-fr
قفل یال VULCAN-FR
CODE HANDLE
قفل یال CODE HANDLE
ZEN-R
قفل دیجیتال یال ZEN-R

دستگیره هوشمند یال

برند یال فعالیت خود را از سال 1840، هم زمان با اختراع اولین قفل بانکی توسط لینوس یال، آغاز نمود. یال از میلیون ها خانه و کسب و کار در سراسر جهان محافظت می کند و برندی است که در بیش از 125 کشور جهان، محصولات امنیتی و دستگیره های هوشمند با کیفیت ارائه می دهد.

این برند یکی از قدیمی ترین نام های تجاری در صنعت قفل به حساب می آید؛ به همین دلیل از گذشته تا به حال پیشرفت چشمگیری در این صنعت داشته است. لازم به ذکر برند یال بخشی از گروه بین المللی ASSA ABLOY سوئد می باشد.

مهمترین محصولات امنیتی شرکت یال شامل گاوصندوق دیجیتال، چشمی الکترونیکی، سیستم های هوشمندسازی، زنگ هشدار و دستگیره هوشمند و قفل دیجیتال می باشد.

تمامی این محصولات ساخت کشورهای سوئد و ایتالیا می باشند که از مراکز بزرگ تولیدکننده محصولات امنیتی یال در اروپا به حساب می آیند. ویژگی منحصر به فرد دستگیره های هوشمند یال ، امنیت بسیار بالای آن ها است به طوری که به هیچ عنوان نمی توان به صورت غیر مجاز به آن دسترسی یافت.

مدل های مختلف دستگیره هوشمند یال، قابلیت شناسایی 30 عدد رمز عبوری منحصر به فرد، رمز یک بار مصرف، رمز مادر (MASTER CODE)، 40 عدد کارت و 20 عدد اثر انگشت را دارند. همچنین از طریق تلفن همراه نیز می توان این محصولات را کنترل نمود.

دستگیره هوشمند یال

مزایای دستگیره هوشمند یال

  • تنوع بسیار بالای مدل ها که انتخاب را برای مشتریان سخت می کند
  • خدمات پس از فروش استثنایی که نظیر آن را در هیچ شرکتی مشاهده نخواهید کرد
  • دسترسی های بدون کلید، پیشرفته و امن به درب ورودی ساختمان : به مدل های مختلف به مدل های مختلف دستگیره هوشمند یال می توان توسط رمز، کارت، اثر انگشت، تلفن همراه و کلید مکانیکی دسترسی پیدا کرد.
  • همکاری با سایر برندهای هوشمند در زمینه تبادل تکنولوژی‌ها
  • امنیت بسیار بالا : مجهز به قفل کودک، آلارم هشدار، تابع خیالی و …
  • کیفیت تولید بسیار بالا و بدنه مقاوم: استفاده از آلیاژهای مقاوم در برابر حرارت، سرمای شدید، برش و …
  • کنترل از راه دور دستگیره هوشمند یال از طریق ارتباط بلوتوثی و اینترنتی : با نصب نرم افزار هوشمند یال بر روی تلفن همراه می توان دستگیره هوشمند یال را از هر جای دنیا کنترل و ورود و خروج افراد را بررسی کرد
  • مکان اتصال به سیستم های هوشمندسازی از طریق روش های پیشرفته و بی سیم مانند پروتکل Z-Wave

قفل دیجیتال رمزی و اثر انگشتی YDM4109 یال

ویژگی های منحصر به فرد قفل دیجیتال یال

برای کنترل دسترسی افرادی که به صورت موقت به خانه یا محل کار شما رفت و آمد دارند مورد استفاده قرار می گیرد. به محض استفاده رمز یکبار مصرف از حافظه دستگیره هوشمند یال پاک می شود.

نصب و راه اندازی بسیار آسان به دلیل وجود دفترچه راهنما و راهنمای صوتی چند زبانه (اسپانیای، ترکی، انگلیسی و چینی)، نصب و راه اندازی دستگیره هوشمند یال بسیار آسان و راحتی می باشد.

کنترل و ثبت ورود و خروج افراد مختلف و باز و بسته کردن درب ورودی از راه دور توسط تلفن همراه.

با فعال کردن حالت امنیتی رمز ادمین، دسترسی به تنظیمات و اطلاعات ذخیره شده کاربر بدون وجود این رمز به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت. به دلیل اهمیت امنیتی، این رمز در اختیار صاحب خانه یا مدیریت اماکن اداری قرار می گیرد.

قفل کودک یکی از ویژگی های مهمی است که در هنگام خرید قفل دیجیتال باید به آن توجه داشته باشید که متاسفانه بسیاری از افراد آن را فراموش می کنند. البته بسیاری از شرکت های برای سود بیشتر خود این موضوع را با مشتریان در میان نمی گذارند. بدون وجود این ویژگی به راحتی می توان به درب ورودی ساختمان دسترسی پیدا کرد.

سیستم حریم خصوصی: با فعال کردن این سیستم از داخل، باز کردن درب حتی با داشتن پارامترهای دسترسی نیز غیر ممکن می باشد. این وسیله برای حفظ حریم خصوصی افراد داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.