قفل اثر انگشتی سامسونگ یکی از انواع قفل دیجیتال از برند سامسونگ می باشد. قفل اثر انگشتی دارای یک سنسور و یک اسکنر می باشد. سنسور قفل های اثر انگشتی قفل های سامسونگ از نوع خازنی هستند. این نوع سنسور ها عملکرد پردازش و تشخیص هویت افراد را با سرعت و دقت بیشتری انجام می دهند. دسترسی اثر انگشتی از انواع دسترسی های بیومتریک است که غیر قابل کپی می باشد. چرا که تنها زمانی به شناسایی می پردازد که بافت زنده و دارای جریان خون روی اسکنر قرار گیرد. از این رو تنها داشتن الگوی اثر انگشت کاربر اصلی برای باز کردن قفل اثر انگشتی کافی نیست. دستگیره های اثر انگشتی روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت و فلزی قابل نصب می باشند. در این مقاله به ارائه چند قفل دیجیتال با دسترسی اثر انگشت و قیمت آن ها در برند سامسونگ می پردازیم.

قفل دیجیتال DP808

یکی از گران ترین مدل های قفل سامسونگ مدل DP808 است که دارای دستگیره پول و پوش می باشد. دلیل قیمت بالای این نوع دستگیره دیجیتال متریال استفاده شده در آن است. در زمان خرید قفل های پول و پوش به لولای درب از لحاظ داخل و بیرون بازشو بودن می بایست توجه کنید. دستگیره های فشاری کششی مناسب درب های داخل بازشو هستند و با فشار دادن درب باز می شود. قفل اثر انگشتی DP808 امکان اتصال به خانه هوشمند را دارد و با کنترلر این دستگاه براحتی باز می شود. همچنین امکان اتصال این دستگیره دیجیتالی به ریموت امکان باز کردن درب از راه دور را در محل نصب قفل به شما می دهد. قفل اتوماتیک آپشنی است که مربوط به قفل های دیجیتال دارای مغزی هوشمند است. مغزی هوشمند در قفل اثر انگشتی سبب می شود با بستن درب پس از چند ثانیه قفل شود.

قفل-دیجیتال

قفل هوشمند DR719

قفل اثر انگشتی DR719 تنها دستگیره تمام اتوماتیک سامسونگ می باشد. این دستگیره دیجیتالی برای باز کردن با انواع دسترسی نیازی به استفاده از دستگیره ندارد. قفل اثر انگشتی تمام اتوماتیک راحت ترین دستگیره است چرا که بطور اتوماتیک باز می شود. این قفل دارای دسترسی های فول آپشن می باشد و امکان اتصال به خانه هوشمند و ریموت را دارد. سنسور IR در این قفل هوشمند بواسطه اشعه مادون قرمز عمل می کند. این سنسور در قفل اثر انگشتی سامسونگ با نزدیک شدن به قفل روشن می شود. بنابراین در تاریکی به راحتی می توانید رمز خود را وارد نمایید.

قفل-سامسونگدستگیره دیجیتالی DP728

قفل اثر انگشتی DP728 سامسونگ دارای دسترسی فول آپشن است. این قفل پول و پوش برای جلوگیری از حدس رمز توسط جای انگشت کاربر اصلی نمایش تصادفی را دارد. نمایش تصادفی یعنی برای هر کاربر جای اعداد را به شکل متفاوتی نمایش می دهد. قفل اثر انگشتی سامسونگ امکان ارائه گزارشگیری به کاربر را ندارد و اپلیکیشن آن تنها روی برخی از مدل های گوشی فعال است. با این وجود قفل های هوشمند این برند دارای محبوبیت می باشند و قیمت های آن به نسبت قابلیت هایش بالا می باشد.

قفل-رمزیدستگیره هوشمند DP609

قفل اثر انگشتی DP609 سامسونگ دارای دستگیره فشاری کششی و یا خلبانی است. دسترسی های این قفل فول آپشن است. برای دسترسی کارت می توانید از انواع مختلف تگ های RFID شامل کارت های بزرگ، KEY TAG و اسمارت کارت استفاده نمایید. برای غیر قابل کپی بودن یک کارت می توانید علاوه بر شماره سریال کارت اطلاعات دیگری به قفل معرفی نمایید. همچنین یک کارت را می توان برای باز کردن درب های یک مجتمع ساختمانی استفاده کرد. شامل درب های ساختمان، لابی، پارکینگ و درب آپارتمان. منبع تغذیه قفل های سامسونگ چهار عدد باتری با استاندارد AA است که در صورت اتمام آن منبع تغذیه اضطراری را دارید. این منبع تغذیه یک عدد باتری کتابی 9 ولتی است که قفل را از بیرون موقتاً شارژ می کند.

قفل سامسونگ 609

دستگیره دیجیتالی H30

قفل اثر انگشتی H30 سامسونگ دارای دسترسی های فول آپشن است که دستگیره اهرمی دارد. این قفل در صورت نصب روی درب های ضد سرقت مولتی زبانه های عمودی آن را ساپورت می کند. به این معنی که با باز و بستن قفل اثر انگشتی زبانه های درب هم باز و بسته می شود. این دستگیره هوشمند کلیه آلارم های امنیتی را از جمله ضد سرقت و ضد حریق را نیز دارد.

دستگیره-سامسونگنکات مهم زمان نصب قفل دیجیتال

در زمان نصب قفل هوشمند توجه داشته باشید کلیه کارت ها و کلیدهای مکانیکی را طبق فاکتور از نصاب تحویل بگیرید. همچنین در صورت خرید از فروشنده معتبر از نصاب بخواهید کارت خدمات پس از فروش را مهر و امضا کند. توجه داشته باشید باتری های فیک قفل دیجیتال شما را خراب می کند به گونه ای که روی برد آن تأثیر می گذارد. پس باتری اورجینال را از فروشنده قفل تهیه نمایید. دفترچه راهنمای فارسی و شماره های پشتیبانی را از فروشنده بگیرید. پس از رفتن نصاب قفل را مجدداً ریست کنید تا دسترسی های تعریف شده وی غیر فعال شوند. برگه نظرسنجی شرکت فروشنده قفل را با دقت پر کنید تا در ارائه خدمات مناسب تر به او کمک کنید.

برای مشاهده محصولات در اینستاگرام شرکت بارمان کلیک نمایید.