قفل دیجیتال زیمنس c621 تولید اولیه آن مختص به شرکت زیمنس بوده و از قابلیت ها و امکانات زیادی همچون حسگر اثر انگشت، کلید مکانیکی، مغزی دو زبانه، رمز ادمین و… برخوردار است.مدل C621 به عنوان یک قفل دیجیتال و هوشمند تقریبا از تمام خصایصی که آن را به یک قفل هوشمند ایده ال تبدیل کند ،داراست و میتواند خیالتان را از هر جهت اسوده سازد.اگر بخواهیم ازویژگی های انحصاری این قفل بگوییم باید حتما در ادامه مطالب مارا همراهی نمایید تا باآشنایی هر چه دقیق تر، انتخابی با کیفیت بالا نزدیک به آنچه مطلوبتان است ، داشته باشید.

دسترسی های قفل دیجیتال زیمنس  C621

قفل دیجیتال زیمنس c621 از سه طریق رمز ، اثرانگشت و کارت قابلیت دسترسی  ورود را داراست. با اعمال رمز و تعیین کد یا پین دلخواه میتوانید خودتان را صاحب تام دسترسی دانسته و خیالتان از اینکه شخصی دیگر نیز بتواند وارد مکان مربوطه شود ،اسوده سازید.باید مراقب باشید تا رمز را حتی الامکان به خاطر سپرده و در جایی که در دسترس همگان و یا شخصی جز خودتان باشد قرار ندهید.دسترسی دیگراز طریق حسگر اثرانگشت و ثبت آن در سیستم مربوط به قفل است.احتمالا مطلع باشید که اثرانگشت هر فرد در این کره خاکی مختص به همان فرد بوده وتوجه به این قابلیت در مدرنیته به تبع امنیت را صد چندان می نماید.اما دسترسی آخر همان کارت است که تقریبا با شروع ساخت و اختراع قفل های دیجیتال خصوصا از نوع هتلی ، این آپشن موجود و کارکرد انحصاری داشته است.برای قفل نصب شده در مکان مورد نظرتان ، کارتی لحاظ میشود که به وسیله آن به راحتی قادر خواهید بود وارد شوید و سرعت و امنیت را درکنارهم تجربه نمایید.

قفل دیجیتال C621

کلید مکانیکی در قفل دیجیتال زیمنس c621

قفل ها ودستگیره های دیجیتال به دلیل استفاده آسان برای مستعملان وارد بازار قفل‌های مدرن شده‌اند. بنابرین دیگر نباید نگران مفقود شدن و از بین رفتن کلید های ستنی باشیم، این دستگیره‌ های هوشمند با استفاده از قابلیت های متنوع مثل رمز و اثر انگشت می‌کنند. مثلا کاربربرای وارد شدن به فضای مورد نظرمی بایست انگشت خود را روی حسگر یا اسکنر قفل قرارداده وحتی میتواند مشابه توضیحات از رمز و کارت نیز استفاده نماید.زمانی ممکن است کارت در دسترس نباشد و یا رمز فراموش شود و اثرانگشت ثبت نشده باشد ، وجود کلید مکانیکی در کنار قفل دیجیتال تضمینی برای اسودگی از انواع حوادث احتمالی است.

ویژگی های قفل دیجیتال زیمنس c621

قفل تمام اتوماتیک

در هر نوع قفلی که مختص به درب های ورودی است، یک زبانه وجود دارد که هنگام اجرای فرایند قفل کردن، از گوشه ی درخارج و به فضای خالی موجود در چارچوب در وارد می‌شود. و به این صورت در را محکم در چارچوب قرارداده واز باز شدن آن ممانعت می کند. این زبانه می‌تواند فنری باشد یعنی به وسیله فنر در جای خود نگه داشته شود و وقتی که در بسته می شود، زبانه را رها سازد تا وارد بخشِ خالی روی چارچوب شود.  قفل‌های کلیددار و سنتی از یک روش قدیمی استفاده می‌کنند که در آن قفل یک استوانه‌ای دارد و وظیفه آن به حرکت درآوردن زبانه است. و اما قفل‌های اتوماتیک نیز عملکرد مشابه دارند. این قفل‌ها قطعاتی به نام مهره محرکه دارند و قسمت استوانه ای را به موتوری کوچک داخل در و یا چارچوب ، وصل می کند. موتورموجود با یک ضربه الکترونیکی مجبور به کار شده و دستور میگیرد در اینصورت ممکن است با انواع روش ها رخ دهد. قفل اتوماتیک درها بگونه ای تنظیم شده که محرکه ی فعال کننده موتور را فقط وقتی به کار اندازد که درست ترین ورودی الکترونیکی را دریافت کند.

قفل دیجیتال C621

اتصال به خانه هوشمند

خانه هوشمند یک فضای کاملا مدرن ،کنترل کننده و دیجیتال است که  تمامی وسایل هوشمند موجود در آن توسط اینترنت و پیامک و یا حتی تلفن با یکدیگر مرتبط و تحت کنترل افراد خانه، به ویژه از راه دوراست. با اپشن خانه هوشمند می توانید از هر نقطه که بخواهید ضمانت امنیتتان را بدست گیرید.

رمز ادمین و تابع خیالی در قفل دیجیتال زیمنس c621

رمز ادمین ، رمزی است که مختص کاربر ادمین بوده و شخصی که به عنوان کاربر ادمین تعریف می شود پیوسته باید در حفظ رمز بکوشد و آن را بخاطر سپرده و در دسترس کاربران عادی و غیر قرار ندهد.تابع خیالی نیز آپشن امنیتی ویژه ای است که برای قفل های هوشمند با قابلیت های انحصاری لحاظ شده است.با تابع یا رموز خیالی میتوانید رمز اصلی را از همگان مخفی سازید.برای مثال رمز شما 8090 است و نمی خواهید کسی متوجه آن شود در این شرایط اگر قفل دیجیتال شما مجهز به تابع خیالی باشد با وارد کردن اعدادی  قبل و بعد از رمز اصلی ، نهایت امنیت را تجربه کنید.

آلارم های هشدار صوتی

قابلیت آلارم های هشدار صوتی با اطلاع رسانی هنگام اتمام باتری،حوادث مربوط به حریق ،سرقت و..به کمک ما می آید تا با پیشگیری به موقع به امنیتی که برای آن تصمیم به ایجاد فضای مدرن و دیجیتال گرفته ایم ، خدشه ای وارد نشود.

قفل دیجیتال زیمنس C621

گارانتی شرکت بارمان

مجموعه بارمان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین قفل های دیجیتال و دستگیره های هوشمند به همراه ضمانت و گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 15 ساله و نصب و تعمیرات شبانه روزی ضامن و همراه امنیت شما خواهد بود.