قفل دیجیتال DP808

 

قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 جدیدترین محصول این برند کره‌ای می‌باشد که در سال 2018 روانه بازارهای جهانی گردید. این نوع قفل هوشمند دارای دستگیره نسل جدید PULL-PUSH می‌باشد که زیبایی و راحتی در رفت و آمد را برای کاربران فراهم می‌آورد. طراحی بسیار زیبا، در کنار ویژگی‌های منحصر به فرد باعث شده است تا قفل دیجیتال P808 خیلی زود، با استقبال بسیار خوبی در سراسر جهان برخوردار و به یکی از محصولات پر فروش حال حاضر دنیا تبدیل شود.

1- روش‌های دسترسی پیشرفته و بدون کلید به قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808

به این نوع قفل دیجیتال می‌توان از طریق روش‌های زیر دسترسی پیدا کرد. این روش‌های دسترسی امن و بدون کلید، تمامی دردسرهای استفاده از دسته کلیدها را برای همیشه از بین خواهد برد.

 • رمز عبوری: معرفی یک رمز 4 الی 12 رقمی
 • کارت: قابلیت شناسایی 20 عدد کارت RFID
 • اثر انگشت: قابیلت شناسایی 100 عدد اثر انگشت
 • تلفن همراه (ارتباط بلوتوثی): کنترل از راه دور توسط تلفن همراه با استفاده از ارتباط بلوتوثی
 • ریموت کنترل

لازم به ذکر است روش‌های دسترسی از طریق بلوتوث و ریموت اختیاری می‌باشد و با خرید تجهیزات لازم می‌توان از آن استفاده کرد.

2- دسترسی به روش سنتی

در صورتی که بنا به دلایلی مانند اتمام انرژی باتری‌ها، دسترسی به قفل توسط روش‌های پیشرفته ذکر شده امکان پذیر نباشد، می‌توان از کلیدهای اضطراری جهت باز نمودن درب استفاده نمود. به همین دلیل توصیه می‌شود تا کلیدهای اضطراری در جای امن و بیرون از منزل نگهداری گردد.

3- روش‌های امنیتی دسترسی به قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808

 • کد تصادفی: این مکانیزم جهت جلوگیری از لو رفتن رمز عبوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیش از وارد نمود رمز اصلی، چند عدد به صورت تصادفی بر روی صفحه لمس ظاهر می‌گردد تا رد اثر انگشت بر روی تمامی اعداد قرار گیرد.
 • احراز هویت دو گانه: در این روش دسترسی جهت امنیت بیشتر، علاوه بر وارد نمودن رمز عبور، باید اثر انگشت خود را نیز به قفل شناسایی نمایید. در غیر این صورت آلارم هشدار قفل به صدا در می‌آید.
 • رمز ادمین: با فعال نمودن مکانیزم رمز ادمین، معرفی یا حذف پارامترهای دسترسی بدون وجود این رمز امکان پذیر نمی‌باشد.

4- سنسور اثر انگشت بسیار قدرتمند

در طراحی سنسور اثر انگشت قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 از تکنولوژی بسیار پیشرفته استفاده شده است. نسل جدید سنسورهای تشخیص اثر انگشت که علاوه بر ضد هک بودن، تشخیص اثر انگشت را بسیار سریع انجام می‌دهد. حتی در فصل سرما که به دلیل کاهش جریان خون در دست، تشخیص اثر انگشت با مشکلاتی همراه می‌شود.

سنسور اثر انگشت بسیار قدرتمند

5- مجهز به سنسور IR

قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 از تکنولوژی مادون قرمز برای خوش آمدگویی به مراجعه کنندگان استفاده می‌کند. به محض نزدیک شدن به درب، نمایشگر بدون لمس به صورت خودکار روشن می‌شود تا مراحل تشخیص هویت به راحتی و در کسری از ثانیه انجام گیرد. همچنین در صورت ایستادن به مدت طولانی در مقابل قفل دیجیتال، این سنسور این موضوع را تهدید تشخیص می‌دهد و با به صدا در آوردن آلارم با صدای بلند، شما را از این موضوع آگاه می‌سازد.

قفل ضد سرقت رمزی کارتی اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP808

6- سیستم‌های امنیتی قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808

 • آلارم هشدار حوادث امنیتی: شهرت قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 بیشتر به دلیل وجود آلارم هشدار حوادث مختلف امنیتی است. آلارم این نوع قفل دیجیتال بنا به دلایلی مانند نفوذ غیر‌مجاز یا سرقت، آتش‌سوزی، ضربه به درب یا قفل، اتمام باتری و … به صدا در می‌آید و شما و اطرافیان را برای جلوگیری از بروز خسارت‌های جبران ناپذیر آگاه می‌سازد.

 • سیستم حریم خصوصی یا شب بند: داشتن حریم خصوصی در مکان‌هایی از خانه مانند اتاق خواب موضوع بسیار مهمی می‌باشد. در صورت فعال کردن مکانیزم حریم خصوصی در قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808، فرد مراجعه کننده حتی با داشتن پارامترهای دسترسی قادر به باز کردن درب ورودی نیست.

 • امنیت خروج: یکی از راه‌های ورود سارقان به خانه، پنجره‌ها می‌باشد اما اکثرا درب ورودی را برای خروج خود استفاده می‌کنند. با فعال کردن سیستم امنیت خروج، به محض باز شدن درب از داخل، آلارم هشدار قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808  به صدا در می‌آید.

 • سیستم ضد شوک: یکی از روش‌های سارقان برای دسترسی به قفل‌های برقی، استفاده از شوک الکتریکی بالا برای از کار انداختن قفل می‌باشد. قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 با داشتن سیستم ضد شوک، ولتاژهای غیر‌مجاز را از خود عبور می‌دهد تا آسیبی به سیستم الکترونیکی قفل وارد نشود. همچنین با به صدا در آوردن آلارم هشدار، سارقان را از خانه شما دور نگه می‌دارد.

قفل ضد سرقت رمزی کارتی اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP808

7- ثبت و کنترل ورود و خروج توسط تلفن همراه

همان‌طور که بیان شد با اتصال قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 به تلفن همراه از طریق ارتباط بلوتوثی، می‌توان ورود و خروج افراد مختلف را ثبت و  از راه دور درب را باز و بسته نمود. این کار از طریق نصب نرم افزار Door Lock sHome بر روی تلفن همراه امکان پذیر است. سیستم عامل مورد نیاز برای این کار، اندروید نسخه بالاتر از 4 و Ios نسخه بالاتر از 8 می‌باشد.

کنترل درب ورودی ساختمان توسط نرم افزار هوشمند سامسونگ تلفن همراه

8- مجهز به مغزی ضد سرقت

زبانه‌های مغزی این نوع قفل از جنس فولاد می‌باشد که با طول مناسب و قرار گرفتن در چارچوب درب از ورود غیر‌مجاز از طریق اعمال نیروی زیاد، برش و دیلم جلوگیری می‌کند. مغزی قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 دارای 4 زبانه استوانه‌ای شکل است که یکی از زبانه‌ها با عملکرد جداگانه به‌عنوان شب بند یا قفل داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قفل ضد سرقت رمزی کارتی اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP808

9- منبع انرژی قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808

انرژی مورد نیاز قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 از طریق 4 الی 8 عدد باتری قلمی نوع AA تامین می‌گردد. مصرف بهینه انرژی توسط این نوع قفل باعث شده است تا عمر باتری‌ها در حالت عادی افزایش یابد. یک هفته پیش از اتمام انرژی باتری‌ها، آلارم قفل به صدا در می‌آید. در صورت عدم توجه به آلارم اتمام انرژی باتری و تمام شدن انرژی آن‌ها، می‌توان از یک باتری کتابی 9 ولت جهت تامین برق مورد نیاز قفل استفاده کرد.

 

10- قفل کودک

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های قفل دیجیتال که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید، قفل کودک است که نبود آن می‌تواند خطرات امنیتی بسیاری را برای شما و اعضای خانواده‌تان به وجود آورد. متاسفانه بسیاری از شرکت‌ها و فروشندگان برای سود بیشتر خود، این موضوع را از مشتریان عزیز پنهان می‌کنند.

در صورت مجهز نبودن قفل دیجیتال به قفل کودک، مشکلاتی مانند دسترسی سارقان به درب ورودی با وسایل ساده‌ای مانند تلق یا خارج شدن کودک دلبندتان از خانه بدون توجه شما، به وجود خواهد آمد. قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 از محدود مدل‌های PULL-PUSH شرکت سامسونگ و حتی جهان است که دارای این ویژگی استثنایی می‌باشد.

 

11- ساخت کره جنوبی

قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 یکی از مدل‌های شرکت سامسونگ است که در کشور همسایه مانند چین تولید می‌شود. تنها دلیل این موضوع نیز در دسترسی و ارزان بودن نیروی کار در این کشورها می‌باشد. در کل تمام مدل‌های PULL-PUSH شرکت سامسونگ در کشورهایی مانند فیلیپین، ویتنام و چین تولید می‌شود.

 

12- مشخصات نصب قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808

تمامی مشخصات جهت نصب استاندارد در دفترچه راهنمای این نوع قفل آورده شده است. قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 را می‌توان بر روی انواع درب نصب نمود اما مهم‌ترین مشخصات درب ورودی جهت نصب به شرح زیر می‌باشد:

 • ضخامت درب: 61 الی 80 میلی متر
 • ابعاد قفل: 82.4*531*71.4 میلی متر
 • نوع درب: درب‌های چوبی، کامپوزیت، مسی، آهنی و فلزی
 • قابلیت نصب بر روی درب‌های راست بازشو و چپ بازشو

 

13- طراحی منحصر به فرد

وزن قفل ضد سرقت سامسونگ SHP-DP808 حدود دو برابر دیگر محصولات سامسونگ می‌باشد. همچنین اندازه این مدل قفل دیجیتال سامسونگ بسیار بزرگ‌تر از سایر محصولات است و به دلیل استفاده از آلیاژهای خاص و بسیار مقاوم، قیمت بسیار بالاتری نیز دارد.

 

برای سفارش محصولات اورجینال شرکت سامسونگ ، همین حالا با ما تماس بگیرید…