قفل سامسونگ SHP-DP728

دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728 یکی از اولین و بهترین مدل‌های PULL-PUSH در جهان می‌باشد. این نوع قفل سامسونگ با داشتن روش‌های پیشرفته و متنوع تایید اعتبار، امنیت و راحتی را برای کاربران فراهم می‌آورد. همچنین ویژگی‌های جذاب و منحصر به‌فرد قفل دیجیتال DP728، آن را به گزینه‌ای بسیار مناسب برای محافظت از درب ورودی تبدیل نموده است. این نوع قفل با داشتن جوایز معتبر بین المللی و داخلی، یکی از پرفروش ترین مدل‌های صنعت قفل در جهان می‌باشد. لازم به ذکر SHP-DP728، مدل صادراتی شرکت سامسونگ است که در کشور ویتنام تولید می‌شود.

     SHP-DP728 روش‌های دسترسی به دستگیره اثر انگشتی سامسونگ

ارتباط بلوتوثی گوشی با دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728

با استفاده از نصب برنامه sHome و برقراری ارتباط بلوتوثی میان تلفن همراه و دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728، می‌توان درب ورودی را از راه دور کنترل نمود. این نوع روش دسترسی دارای مزایای زیر می‌باشد:

  • ثبت و کنترل ورود و خروج افراد مختلف از طریق ارسال اعلان به تلفن همراه
  • دسترسی آسان و سریع به درب ورودی تنها با فشار دادن یک دکمه بر روی تلفن همراه

مشخصات بلوتوثی این نوع قفل الکترونیکی بر خلاف مدل مشابه کره‌ای آن یعنی SHP-DP930 با استانداردهای ایران سازگار و فعال می‌باشد و مشتریان عزیز می‌توانند با خرید تجهیزات مورد نیاز از این نوع دسترسی برای کنترل ورود و خروج درب ورودی استفاده کنند.

رمز عبوری

به دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728 می‌توان تا ۱۰ عدد رمز مختلف (۴ الی ۱۲ رقمی) را شناسایی کرد. البته باید به این موضوع توجه داشت که با معرفی ۱۰ رمز، تعداد کارت‌های قابل شناسایی نیز کاهش می‌یابد و دیگر نمی‌توان تعداد ۲۰ عدد کارت را به قفل دیجیتال DP728 معرفی کرد (قابلیت شناسایی ۲۱ رمز و کارت در مجموع).

کارت RFID

همان‌طور که در بالا اشاره شد در حالت عادی قفل هوشمند SHP-DP728 قابلیت شناسایی ۲۰ عدد کارت را دارد اما این تعداد با افزایش معرفی کاربر از طریق رمز عبوری، کاهش می‌یابد.

اثر انگشت

امن‌ترین و راحت‌ترین روش دسترسی به قفل دیجیتال SHP-DP728 ، شناسایی اثر انگشت می‌باشد. به هیچ عنوان نیاز به حمل کارت یا کلید و به خاطر سپردن رمز نیست. به قفل دیجیتال DP728 می‌توان تا ۱۰۰ عدد اثر انگشت را معرفی کرد. سنسور اثر انگشت این نوع قفل دارای سیستم بیومتریک می‌باشد که دسترسی غیر‌مجاز و هک نمودن آن را غیرممکن می‌نماید.

دسترسی دوبل رمز و اثر انگشت به دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728

در این نوع روش دسترسی علاوه بر رمز عبوری، باید اثر انگشت خود را نیز به دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728 معرفی نمایید. این روش یکی از امن‌ترین روش‌های دسترسی به این نوع قفل می‌باشد. اما باید در استفاده از این روش بسیار دقت نمود چون با فراموش کردن رمز، دسترسی به قفل امکان پذیر نمی‌باشد و باعث از دست رفتن قفل یا درب ورودی می‌شود.

SHP-DP728

کلید اضطراری

قفل الکترومکانیکی SHP-DP728 دارای ۵ عدد کلید اضطراری می‌باشد؛ بر خلاف مدل‌های کره‌ای که دارای 2 عدد کلید است. از این کلیدها در شرایط اضطراری و از کار افتادن قفل مانند تمام شدن باتری‌ها، برای دسترسی به درب ورودی استفاده می‌شود. به همین دلیل باید بیرون از منزل و در جای امن نگهداری شوند.

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید قفل هوشمند P728 تمام روش‌های دسترسی یک قفل دیجیتال را دارا می‌باشد که می‌تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما عزیزان با هر شیوه زندگی باشد.

2- کیفیت بالای تولید دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728

این مدل قفل دیجیتال از کیفیت تولید بسیار عالی و بدنه بسیار قوی و امن برخوردار است به همین دلیل مقاومت بالایی از خود در برابر ورود اجباری از طریق ضربه، برش، دریل و … نشان می دهد. همچنین مغزی دو زبانه آن از جنس فولاد ضد زنگ، امنیت ورودی خانه یا محل کار را دو چندان می‌کند. کسب اکثر استانداردهای بین المللی کیفیت و امنیت نشان دهنده این موضوع می‌باشد.

 

3- تشخیص حرکت مشکوک از طریق سنسور IR

در صورت ایستادن و حرکت مشکوک به مدت طولانی در جلوی دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728 و درب، آلارم هشدار قفل به صدا در می‌آید. همچنین این سنسور باعث می شود تا با نزدیک شدن به درب (50 سانتی متری) صفحه نمایش قفل به صورت خودکار روشن شود تا با کم‌ترین لمس به درب ورودی دسترسی پیدا کنید. این کار باعث کاهش انتقال میکروب‌ها و باکتری‌ها موجود در محیط می‌شود.

dp728

4- کد تصادفی

دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728 دارای سیستم رمزدهی امنیتی به نام کد تصادفی می‌باشد. پیش از وارد نمودن رمز اصلی، قفل دیجیتال DP728 دو عدد تصادفی به شما پیشنهاد می‌دهد که با وارد نمودن آن‌ها، اثر انگشت شما بر روی تمامی اعداد صفحه لمس باقی می‌ماند. به این ترتیب تشخیص رمز برای افراد ناشناس بسیار سخت و غیر‌ممکن می‌گردد.

دستگیره اثر انگشتی سامسونگ مدل SHP-DP728

 

5- آلارم هشدار حوادث طبیعی

در صورت بروز حوادث طبیعی مانند آتش‌سوزی یا زلزله، آلارم هشدار دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728 به صدا در می‌آید. همچنین درب جهت خروج بی خطر و سریع به صورت اتوماتیک باز می‌گردد.

FIRE-ALARM

6- آلارم هشدار سرقت

در صورت ضربه زدن به درب و قفل یا وارد نمودن اشتباه پارامترهای دسترسی به صورت مکرر، آلارم هشدار دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728 به صدا در می‌آید و سیستم الکترونیکی قفل برای دقایقی (۳ دقیقه) از کار می‌افتد.

suspicious-min

7- رمز ادمین

به محض فعال کردن رمز ادمین، انجام هرگونه عملیات بر روی قفل هوشمند DP728 مانند معرفی کاربر یا تنظیمات دستگاه بدون این رمز امکان پذیر نخواهد بود. به این حالت، حالت امنیتی نیز می‌گویند.

 

8- قفل اتوماتیک

به محض بسته شدن درب، دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728 به صورت خودکار قفل می‌شود. به این ترتیب نگرانی بابت عدم اطمینان از بسته بودن درب ورودی برای همیشه از بین می‌رود.

 

9- تنظیم صدای دستگیره اثر انگشتی سامسونگ DP728

برای جلوگیری از مزاحمت صوتی برای اطرافیان و نیز راحتی اعضای خانواده‌تان می‌توانید صدای قفل دیجیتال P728 را کم کنید یا در حالت سکوت قرار دهید.

دستگیره اثر انگشتی سامسونگ مدل SHP-DP728

10- آلارم هشدار اتمام باتری

یک هفته پیش از اتمام انرژی باتری‌ها، به شما جهت تعویض باتری‌های قدیمی از طریق اعلان صوتی و تصویری بر روی صفحه لمس قفل، هشدار داده می‌شود.

 

11- منبع تغذیه اضطراری دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728

در صورت اتمام باتری‌های دستگیره اثر انگشتی سامسونگ SHP-DP728، می‌توان از طریق پایانه تغذیه اضطراری و به کمک یک باتری کتابی ۹ ولت، انرژی مورد نیاز قفل را تامین نمود.

 

12- تنوع رنگی بسیار بالا در ۴ رنگ طلایی، قهوه‌ای، نقره‌ای و رز گلد

13 – قابل نصب بر روی انواع درب

چوبی، فلزی، ضد سرقت، راست بازشو و چپ بازشو با هر ضخامت

 

برای اطلاع از قیمت به روز محصولات سامسونگ با ما تماس بگیرید.