قفل سامسونگ shp-p72 یکی از مدل های جدید برند سامسونگ می باشد که تک رنگ و به رنگ نقره ای خاصی می باشد. ابعاد بیرونی این قفل سامسونگ (86.2w * 391h * 68.5d) میلی متر و ابعاد داخلی آن (88w * 392.1h * 63.8d) میلی متر می باشد. ابعاد مغزی دو زبانه این قفل نیز (100.5w * 120h * 20d) میلی متر است. شما می توانید این قفل دیجیتال را روی درب های چوبی، ضد سرقت و فلزی با ضخامت بیشتر از 4cm و بائوی بالای 12cm نیز نصب نمایید.

روش های دسترسی به قفل سامسونگ shp-p72

  • قابلیت شناسایی 100 عدد اثر انگشت
  • قابلیت شناسایی 100 عدد کارت هوشمند
  • دارای یک رمز ادمین و 100 عدد رمز عادی بین 4 تا 12 رقم
  • مجهز به 2 عدد کلید مکانیکی برای ستفاده در مواقع اضطراری

قفل دیجیتال shp-p72

آپشن های قفل سامسونگ shp-p72

دستگیره پول و پوش p72

قفل سامسونگ shp-p72 مجهز به دستگیره پول و پوش  می باشد که به راحتی با هل دادن دستگیره و یا کشیدن دستگیره قفل درب باز می شود. دستگیره های پول و پوش باعث سرعت در باز کردن درب، بالا رفتن مقاومت دستگیره و بالاتر رفتن امنیت دستگیره می شود.

مجهز به سنسور ir

هنگامی که به فاصله 50 سانتی متری از قفل سامسونگ می رسید ، صفحه اصلی قفل فعال می شود و می توانید رمز عبور یا اثر انگشت خود را به قفل شناسایی کنید. اگر بیش از یک دقیقه جلوی قفل الکترونیکی قرار بگیرید و وارد منزل نشوید، آزیر آن فعال می شود و به شما هشدار می دهد.

سنسور خازنی قفل سامسونگ p72

قفل سامسونگ shp-p72 مجهز به حسگر اثر انگشت خازنی با قابلیت تشخیص 100 اثر انگشت می باشد. هنگام شناسایی اثر انگشت، خون باید در دست شما جریان داشته باشد. اصطلاحا این قفل مجهز به حسگر بیومتریک می باشد. در این نوع حسگر ها سرعت و دقت بسیار بالاتری وجود دارد.

قابلیت استفاده از رمز یکبارمصرف

قفل دیجیتال سامسونگ shp-p72 قادر است رمز عبوری بین 4 تا 12 رقم  را تشخیص دهد. علاوه بر رمز عبور ، می توانید از رمز عبور یکبار مصرف برای شناسایی نیز استفاده نمایید.
از گذر واژه یکبار مصرف هنگامی که بیرون هستید و نیاز به دادن دسترسی سریع به فردی مثل مهمان را دارید، می توانید استفاده کنید. پس از یکبار استفاده از رمز عبور ، رمز حذف می شود و دیگر قابل استفاده نیست.

آپشن کد تصادفی در قفل سامسونگ shp-p72

یکی از راه هایی که سارقان می توانند رمز عبور شما را تشخیص دهند استفاده از اثر انگشت روی صفحه قفل است. قفل سامسونگ shp-p72 مجهز به کد تصادفی است که این ضعف را پوشش می دهد.
قبل از وارد کردن کد اصلی قفل، دو رقم به طور تصادفی در صفحه لمسی قفل نمایش داده می شود. پس از وارد کردن این دو شماره، همه شماره های قفل فعال می شوند. با این کار رد اثر انگشت شما روی اکثر اعداد قرار گرفته و تشخیص رمز برای فرد نا ممکن می شود.

قفل سامسونگ shp-p72

قفل سامسونگ shp-p72 مجهز به مغزی دو زبانه

این قفل سامسونگ shp-p72 مجهز به یک هسته دو زبانه است که امنیت قفل و درب را افزایش می دهد. مغزی قفل الکترونیکی سامسونگ به طور خودکار کار می کند، پس از هر بار بسته شدن درب به طور خودکار بسته می شود و دیگر نگران قفل شدن درب نخواهید بود. در صورت لزوم ، می توانید سیستم قفل خودکار دستگاه را خاموش کرده و قفل را به صورت دستی باز و بسته کنید.

آلارم های هشدار امنیتی قفل سامسونگ

آلارم امنیتی ضد هک

اطلاعات مهم قفل الکترونیکی سامسونگ توسط سیستم ضد هک رمزگذاری شده است. این سیستم ضد هک پیشرفته قفل سامسونگ را از هر نظر ایمن می کند. قفل هوشمند سامسونگ علاوه بر سیستم ضد هک مجهز به سیستم ضد ضربه است که در صورت وارد کردن ولتاژ غیر مجاز و ضربه محکم صدای آژیر آن بلند می شود. بسیاری از قفل های دیجیتال بی کیفیت در بازار هر دو این سیستم های امنیتی را ندارند ، که این امر راه را برای سارقان باز می کند.

آلارم اعلان حریق

اگر دمای داخل خانه افزایش یابد، زنگ قفل الکترونیکی به صدا در می آید و قفل به شما هشدار می دهد. زنگ قفل زمانی به صدا در می آید که دمای داخلی خانه از 70 درجه سانتی گراد فراتر رفته است.

منبع تغذیه قفل سامسونگ p72

منبع تغذیه این قفل با 4 یا 8 باتری قلمی تامین می شود که اگر درب به طور متوسط ​​10 بار در روز باز و بسته شود ، یک سال طول می کشد تا باتری دستگاه تمام شود. یک هفته قبل از اتمام باتری ، قفل به شما زنگ خطر می دهد. اگر زنگ هشدار را نادیده بگیرید و باتری AA تمام شود ، می توانید از باتری کتابی برای شارژ کردن آن استفاده کنید.

قفل سامسونگ p72

قیمت قفل سامسونگ p72

قیمت قفل دیجیتال به عوامل بسیاری بستگی دارد. از جمله برند تولید کننده، کشور سازنده، آپشن های موجود در قفل، تعداد روش های دسترسی به آن و … می تواند تعیین کننده قیمت تمام شده قفل باشد. قفل سامسونگ SHP-P72 در حدود 0 دلار آمریکا می باشد.