قفل سامسونگ shp-p50 قفل اثر انگشتی و تمام اتوماتیک محسوب می شود. با یک بررسی اجمالی در بازار قفل دیجیتال متوجه تنوع طرح ها و مدل های قفل سامسونگ می شوید. وقتی گفته می شود قفل سامسونگ shp-p50 اثر انگشتی است یعنی به لحاظ دسترسی اینطور می باشد. اما وقتی درباره تمام اتوماتیک بودن این قفل صحبت می کنیم به لحاظ نوع دستگیره آن را دسته بندی می کنیم. بعد از قفل دیجیتال dr719، قفل هوشمند p50 جزء قفل های تمام اتوماتیک سامسونگ می باشد. این قفل روی درب های ضد سرقت، چوبی و فلزی با ضخامت 40 تا 120 میلی متر قابلیت نصب دارد. قفل هوشمند را می توانید جایگزین دستگیره های مکانیکی دارای کلیدهای مکانیکی کنید و از راحتی، زیبایی و امنیت آن ها لذت ببرید. در این مقاله می خواهیم به شرح ویژگی های قفل سامسونگ shp-p50 بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

قفل-سامسونگ-shp-p50

دسترسی های قفل سامسونگ shp-p50

قفل سامسونگ shp-p50 دارای دسترسی های رمز و اثر انگشت به عنوان امن ترین دسترسی بیومتریک می باشد. اینکه می گوییم امن ترین دسترسی به لحاظ غیر قابل کپی بودن آن است. چرا که تنها در صورت داشتن الگوی اثر انگشت نمی توانید قفل را باز کنید. به گونه ای که می بایست بافت زنده دارای جریان خون روی اسکنر قفل سامسونگ shp-p50 قرار گیرد تا پردازش انجام شود. کاربر این قفل امکان تعریف 50 اثر انگشت و 50 رمز را دارد و به همین جهت قابل نصب در اماکن پرتردد نیز می باشد. علاوه بر این ها یک رمز ادمین برای تعریف کاربر جدید و انجام تنظیمات قفل نیز وجود دارد.

سنسور ir در قفل های سامسونگ راه حلی برای ورود رمز در فضاهای تاریک است. بطوریکه بواسطه اشعه مادون قرمز با نزدیک شدن به قفل سامسونگ shp-p50 صفحه led آن روشن می شود. همچنین برای جلوگیری از حدس رمز از روی جای انگشت نفر قبلی، نمایش تصادفی جای اعداد را دارید. به گونه ای که برای هر کاربر در زمان ورود رمز، جای اعداد به شکل متفاوتی نمایش داده می شود.

دسترسی های قفل سامسونگ shp-p50

اتصال قفل shp-p50 به ریموت و آیفون

قفل سامسونگ shp-p50 امکان اتصال به ریموت و آیفون تصویری را نیز دارد. این دو قابلیت برای باز کردن درب از راه دور تا برد 20 متری محل نصب قفل است. اماکنی را در نظر بگیرید که در طول روز مراجعین زیادی دارند مانند شرکت ها و مطب ها. در اینصورت اینکه منشی بتواند بدون برخاستن از جایش درب را باز کند بسیار مهم است. ریموت این امکان را می دهد که با فشار دادن یک دکمه به راحتی از راه دور قفل را باز کنید. خوب است بدانید قفل سامسونگ shp-p50 از طریق سیستم ارسال پیامک به قفل نیز امکان باز کردن درب در محیط نامحدود را دارد. به گونه ای که از هر جایی که باشید می توانید درب را از راه دور باز کنید. به طور مثال درب منزل را از محل کارتان می توانید به راحتی باز کنید.

مغزی هوشمند در قفل p50

قفل سامسونگ shp-p50 دارای مغزی هوشمند است و به طور اتوماتیک قفل می شود. به گونه ای که پس از بسته شدن درب بعد از چند ثانیه درب قفل می شود. این قابلیت در قفل های هوشمند یکی از مزایای مهم نسبت به دستگیره های معمولی محسوب می شود. چرا که علاوه بر تأمین امنیت به آسوگی خیال شما نیز از بابت قفل شدن درب و جا نماندن کلید در آن کمک می کند. کارکرد مغزی هوشمند از طریق سنسوری روی آن است که در صورت بستن درب زبانه ها را به داخل چارچوب هدایت می کند.

قفل اتوماتیک p50

منبع تغذیه قفل سامسونگ shp-p50

دستگیره دیجیتال p50 سامسونگ دارای چهار عدد باتری قلمی است که برای 10 بار استفاده در روز تا یک سال دوام می آورد. پیش از تمام شدن شارژ باتری ها روی صفحه قفل آلارم اتمام باتری نمایش داده می شود. اگر باتری ها را به موقع تعویض نکنید و شارژ آن ها تمام شود منبع تغذیه اضطراری به کمکتان می آید. از طریق این منبع می توانید باتری را از بیرون به طور موقت شارژ نمایید. توجه داشته باشید حتماً از باتری های اورجینال استفاده کنید؛ در صورت خرید قفل از شرکت های معتبر می توانید باتری را از خودشان تهیه کنید. استفاده از باتری های فیک عمر قفل هوشمند شما را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

دستگیره تمام اتوماتیک shp-p50

قفل سامسونگ shp-p50 دارای دستگیره تمام اتوماتیک است که کارکرد آن به گونه ای است که از سایر انواع دستگیره ها راحت تر است. برای باز کردن این قفل با انواع دسترسی نیازی به استفاده از دستگیره ندارید و به طور اتوماتیک باز می شود. این ویژگی به خصوص وقتی با دست پر می خواهید درب را باز کنید خود را نشان می دهد. برای باز کردن درب از داخل یک کلید فشاری وجود دارد که می بایست آن را با انگشت فشار دهید تا درب باز شود. قفل سامسونگ shp-p50 از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است و استحکام بالایی دارد.  مغزی آن فولاد ضد زنگ است که در برابر برش مقاوم است.

قفل دیجیتال p50

آلارم های امنیتی قفل سامسونگ shp-p50

قفل shp-p50 دارای کلیه آلارم های امنیتی ضد سرقت و ضد حریق است. آلارم ضد سرقت با اعمال هر گونه فشار به قفل و در صورت استفاده از دسترسی فیک به صدا در می آید. همچنین آلارم ضد حریق در حرارت بالا با آژیر کشیدن کاربران را از اطفاء به موقع آن مطلع می کند. سیستم ضد شوک الکتریکی از خرابی قفل در برابر اعمال برق اضافی جلوگیری می کند.