امروزه قفل‌های متعددی برای برقراری امنیت و آرامش مشتریان ساخته و عرضه شده است. در این مقاله قصد داریم به یکی از برترین و بهترین آن‌ها یعنی قفل سامسونگ SHP-DP739 که قابلیت نصب بر روی تمامی درب‌ها را دارد، بپردازیم. زیرا این قفل مجهز به سیستمی می‌باشد که فقط و فقط برای امنیت، آرامش و راحتی مشتریان طراحی شده است.

قفل سامسونگ SHP-DP739 یکی از قفل‌های دیجیتالی است که با ظاهری زیبا و حداکثر آپشن‌های موجود و همچنین افزایش امنیت مغزی خود فاصله بسیار زیادی از دیگر قفل‌ها گرفته است. این قفل به گونه‌ای طراحی شده است که شما می‌توانید با راحتی بسیار بیشتر نسبت به مدل‌های دیگر از امنیت و آرامش برخوردار باشید. زیرا مجهز به برترین سیستم‌ها شده است که مهم‌ترین آن‌ها به شرح ذیل می‌باشند:

رمز، کارت، اثر انگشت، رمز میهمان، رمز ادمین، کنترل از راه دور، حریم شخصی، قفل اتوماتیک، سنسور IR، ضد حریق، ضد هک، آلارم هشدار، منبع تغذیه اضطراری، ضد شوک، قابلیت اتصال به سیستم هوشمند‌سازی داخلی و …

قفل سامسونگ 739

مزایای قفل سامسونگ SHP-DP739

روش دسترسی

  • رمز: یکی از روش‌های دسترسی به قفل سامسونگ می‌باشد. مشتریان عزیز می‌توانند تا 100 رمز 4 الی 12 رقمی به قفل شناسایی کنند. برای تقویت امنیت این سیستم «رمز یک‌بار مصرف» تعبیه شده است. در واقع این رمز یک‌بار مصرف این امکان را برای شما فراهم کرده است که برای میهمان، سرایدار، نگهبان و … رمز یک‌بار مصرف صادر نمایید که بعد از استفاده از حافظه دستگاه پاک می‌شود.
  • اثر انگشت: شما مشتریان عزیز می‌توانید حدود 100 عدد اثر انگشت را به این قفل شناسایی کنید. برای تقویت امنیت این سیستم شناسایی اثر انگشت به‌صورت «بیومتریک (بافت زنده)» در قفل تعبیه شده است و غیرقابل هک می‌باشد.
  • کارت: همچنین می توانید تا 100 عدد کارت را به قفل 739 معرفی نمایید.

رمز مادر (ادمین)

یکی دیگر از سیستم‌های امنیتی این قفل این سیستم «رمزدهی مادر» است که به‌منظور تضمین امنیت روش دسترسی به قفل شما تعبیه شده است. در واقع تنها افرادی می‌تواند رمز جدیدی و یا اثر انگشت جدیدی و یا رمز یک‌بارمصرف به قفل شناسایی، تعریف و یا صادر نماید که «رمز ادمین» را داشته باشد.

قفل دیجیتال سامسونگ 739

مدیریت باز و بسته شدن قفل از راه دور

این نوع قفل‌ها را می‌توان توسط اپلیکیشن از طریق ارتباط اینترنتی از راه دور کنترل کرد. بنابراین شما مشتریان گرامی می‌توانید تمام امور مربوط به درب ورودی مانند باز و بسته نمودن درب را از هر جای دنیا مدیریت کنید.

سیستم حریم شخصی

در صورت فعال کردن این سیستم، تمامی راه‌های دسترسی (رمز، اثر انگشت، اپلیکیشن، وای‌فای، بلوتوث و …) به قفل غیرفعال می‌شوند و دیگر هیچ فردی اجازه ورود به داخل خانه را نخواهد داشت. البته افرادی که کلید مکانیکی قفل را دارند می‌توانند وارد شوند.

قفل اتوماتیک

با فعال کردن این سیستم، دستگاه به‌صورت اتوماتیک درب شما را قفل می‌کند و اگر کسی بخواهد از بیرون وارد خانه و یا مغازه و یا محل کار شما بشود حتماً باید مجوز رمز، یا اثر انگشت و یا کلید مکانیکی را داشته باشد. در حالی که از داخل با پایین کشیدن دستگیره درب باز می‌شود.

قفل سامسونگ dp739

سنسور IR

با نزدیک شدن شما مشتریان عزیز به فاصله 50 سانتی‌متر، صفحه‌ کلید قفل روشن می‌شود، البته در صورت لزوم می‌توانید این سیستم را غیر‌فعال نمایید.

آلارم‌های هشدار

  • ضد حریق: اگر شما مشتریان عزیز این گزینه را فعال کنید، هنگام آتش‌سوزی یا حرارت بالای 75 درجه سانتی گراد، قفل درب از حالت قفل خارج می‌شود و هم‌زمان آلارم هشدار آن فعال می‌شود.
  • ضد سرقت: اگر فردی اثر انگشت نامعتبر و یا رمز اشتباهی را به‌صورت مکرر (حدود 5 مرتبه) به دستگاه اعمال کند، سیستم برای چند دقیقه قطع خواهد شد و آلارم آن به مدت یک دقیقه فعال خواهد شد.
  • ضد شوک: در صورت وارد کردن ولتاژ غیرمجاز به قفل دیجیتال سامسونگ 739 آلارم قفل به صدا در می‌آید و سیستم ورود برای چند دقیقه قطع می‌شود.

منبع تغذیه اضطراری

این امکان را برای شما فراهم کرده است که اگر شما مشتریان عزیز فراموش کردید باتری قفل را تعویض نمایید و شارژ باتری به اتمام ‌رسید بتوانید یا قرار دادن باتری کتابی 9 ولتی شارژ دستگاه را نمایید و درب را باز کنید.

برای مشاهده محصولات از اینستاگرام شرکت بارمان نیز دیدن فرمایید.