قفل دیجیتال SHP-DP609

1- روش‌های دسترسی به قفل الکترونیکی کره‌ای SHP-DP609

رمز

قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609، قابلیت شناسایی 100 عدد رمز عبور را دارد که این تعداد رمز در کمتر محصولی قابل مشاهده است. برای عبور و مرور موقت افرادی مانند مهمانان یا نظافت‌چی نیز می‌توان از رمز یک‌بار مصرف استفاده نمود. رمز یک‌بار مصرف پس از استفاده به صورت خودکار از حافظه قفل پاک می‌شود و دسترسی به قفل توسط این رمز امکان پذیر نخواهد بود. همچنین می‌توان رمزی با بازه زمانی مشخص تعریف نمود تا کنترل ورود و خروج دقیق‌تر و راحت‌تر انجام گیرد.

کارت RFID

به قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609، می‌توان حداکثر 100 عدد کاربر از طریق کارت معرفی کرد. کارت‌ها می‌تواند از نوع KEY TAG، اسمارت کارت و کارت‌های بزرگ RFID باشد.

اثر انگشت

ایده آل‌ترین روش دسترسی به قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609، اثر انگشت است که دسترسی راحت و امن را برای کاربر فراهم می‌کند. تنها با یک اشاره می‌توانید درب را به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن باز کنید. معرفی 100 عدد اثر انگشت در کنار 100 عدد رمز و کارت، این نوع قفل هوشمند را به گزینه‌ای ایده آل برای محیط‌های اداری و پر رفت و آمد تبدیل نموده است.

قفل الکترونیکی کره ای سامسونگ رمز و کارت و اثر انگشتی SHP-DP609

احراز هویت دوگانه

با فعال کردن مکانیزم ورودی دوبل، امنیت ورود شما به خانه یا محل کار افزایش پیدا می‌کند. زیرا برای باز کردن درب ورودی علاوه بر رمز، اثر انگشت خود را نیز باید به قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609 معرفی کنید. در استفاده از این روش دقت لازم را داشته باشید، زیرا با فراموش کردن رمز عبور، امکان دسترسی به قفل هوشمند غیر‌ممکن می‌شود.

اتصال قفل الکترونیکی کره‌ای SHP-DP609 به تلفن همراه

شما به وسیله ارتباط اینترنتی و فناوری WiFi می‌توانید قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609 را به تلفن همراه خود متصل کنید. این روش دسترسی مزایای بسیاری دارد از جمله: باز کردن درب ورودی از هر جای دنیا و ثبت و کنترل ورود و خروج افراد مختلف بر روی تلفن همراه. برای این کار کافی است نرم افزار هوشمند سامسونگ sHome را بر روی گوشی خود نصب کنید. این نرم افزار بر روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS سازگار است. البته لازم به ذکر است برای فعال‌سازی این روش باید تجهیزات هوشمند مورد نیاز مانند ارتباط دهنده، کیت، vera و … را خریداری نمایید.

SHP-DP609-wifi

کنترل قفل الکترونیکی کره‌ای SHP-DP609 توسط ریموت

روش اختیاری دیگری که این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا از راه دور درب ورودی را باز کنید. چیزی که تاکنون تنها در خودروها مشاهده کرده‌اید. این روش دسترسی برای افرادی که توانایی حرکتی محدودی دارند، بسیار مناسب است.

دسترسی توسط کلید مکانیکی

گاهی اوقات بنا به دلایلی مانند تمام شدن باتری قفل، امکان دسترسی بدون کلید به درب ورودی وجود ندارد. برای این منظور کلیدهایی برای قفل هوشمند SHP-DP609 در نظر گرفته شده است که می‌توان از آن‌ها در مواقع اضطراری استفاده کرد. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود این کلیدها در بیرون از منزل و در جای امن نگهداری شود.

تنوع دسترسی به قفل هوشمند SHP-DP609 آن را به گزینه‌ای ایده آل برای مشتریان تبدیل نموده است. لازم به ذکر است قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609 را می‌توان در حالت امنیتی قرار داد و با معرفی رمز ادمین (MASTER CODE)، از اطلاعات و پارامترهای ذخیره شده در حافظه قفل محافظت کرد. در صورت فعال کردن حالت امنیتی، تنها در صورت حضور رمز ادمین، میتوان پارامترهای جدید را حذف یا معرفی کرد.

2- باز و بسته کردن درب ورودی با صدای بسیار کم

مغزی الکترونیکی، در کنار دستگیره PULL-PUSH قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609، باعث شده است تا با کم‌ترین حرکت دستگیره و با صدای بسیار پایین، درب ورودی ساختمان را باز کنید. به این ترتیب آلودگی صوتی ناشی از باز کردن درب به کم‌ترین میزان خود خواهد رسید.

3-زنگ هوشمند

بر روی صفحه لمس قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609، علامت زنگ وجود دارد که با فشار دادن آن پیامی به تلفن همراه شما ارسال می‌شود و شما از حضور مراجعه کننده مطلع خواهید شد. به این ترتیب قفل هوشمند شما به‌عنوان زنگ خانه عمل می‌کند؛ با این تفاوت که از هر جای دنیا از این موضوع مطلع می‌شوید. واقعا باور نکردنی است!

SHP-DP609-door-bell

4- کد تصادفی

قبل از وارد کردن رمز عبور، چند عدد به صورت تصادفی برای شما به نمایش در خواهد آمد. با وارد کردن این اعداد و به دنبال آن رمز اصلی، رد اثر انگشت شما بر روی تمامی اعداد صفحه لمس باقی خواهد ماند. به این ترتیب تشخیص رمز برای افراد ناشناس بسیار سخت می‌شود.

SHP-DP609-random-seciurity

5- راهنمای صوتی نصب و راه اندازی

قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609 از محدود مدل های برند سامسونگ می‌باشد که دارای راهنمای صوتی برای انجام تنظیمات و راه اندازی است. همین امر کار با این نوع قفل هوشمند را بسیار آسان می‌کند.

SHP-DP609

6- امنیت بسیار بالای قفل الکترونیکی کره‌ای SHP-DP609

قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609 مجهز به لایه‌های امن رمزگذاری است که از داده‌های کاربر محافظت و امکان هک نمودن آن را غیر‌ممکن می‌کند.

7- سیستم امنیت خروج

گاهی اوقات سارقان از جاهای دیگر خانه وارد می شوند ولی نهایتا از درب ورودی برای فرار استفاده می‌کنند. با فعال کردن سیستم امنیت خروج در هنگام ترک خانه، به محض باز کردن درب ورودی از داخل، آلارم هشدار به صدا در می‌آید. همین امر از فرار سارقان جلوگیری می‌کند.

SHP-DP609-HOME

8- تشخیص حرکت مشکوک

قفل هوشمند SHP-DP609 مجهز به سنسور مادون قرمز IR است. هر حرکت یا ایستادن به مدت طولانی در مقابل درب یا قفل، توسط سنسور IR، مشکوک به خراب‌کاری تشخیص داده می‌شود که در این مواقع با به صدا در آمدن آلارم هشدار، شما را از حضور مهمان ناخوانده و افراد ناشناس آگاه می‌سازد.

9- آلارم هشدار حوادث امنیتی

در صورت وقوع سرقت یا هر اقدامی برای ورود غیر‌مجاز مانند ضربه یا وارد کردن شوک الکتریکی و آتش‌سوزی یا زلزله، آلارم هشدار قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609 به صدا در می‌آید تا با عکس العملی سریع و پیش‌گیرانه، خسارت وارد شده را به حداقل میزان ممکن برسانید. همچنین در صورت وقوع آتش‌‌سوزی و زلزله (افزایش درجه حرارت محیط داخل یا لرزش بیش از حد ساختمان)، درب ورودی به صورت خودکار باز می‌شود تا تخلیه افراد ساختمان به سرعت انجام گیرد. استاندارد دمای محیط برای قفل در حدود 70± 10 درجه سانتی گراد است.

SHP-DP609-Fire-alarm

10- منبع تغذیه اضطراری قفل الکترونیکی کره‌ای SHP-DP609

یک هفته پیش از اتمام انرژی باتری‌ها، آلارم تعویض باتری به صدا در می‌آید. اما ممکن است بنا به هر دلیلی به این موضوع توجه نکنید و قفل از کار بیافتد. اما اصلا جای نگرانی نیست! برای تامین برق اضطراری قفل الکترونیکی کره‌ای سامسونگ SHP-DP609 در صورت اتمام انرژی باتری‌ها، می‌توان از یک کابل میکرو یو اس بی (شارژر معمولی موبایل‌های اندرویدی) و پاور بانک استفاده کرد. بر خلاف بسیاری از مدل‌های قفل هوشمند که برای این کار نیاز به خرید یک عدد باتری کتابی 9 ولت است.

قفل الکترونیکی کره ای سامسونگ رمز و کارت و اثر انگشتی SHP-DP609

11- مجهز بودن به قفل داخلی

با فشار دادن دکمه “DOUBLE LOCK” روی بدنه داخلی، امکان دسترسی به درب ورودی، حتی با داشتن پارامترهای دسترسی مجاز، غیر‌ممکن است. این ویژگی نه تنها برای افزایش امنیت مفید است بلکه از حریم خصوصی شما نیز محافظت می‌کند. لازم به ذکر است در این حالت تنها با کلید مکانیکی امکان باز شدن درب از بیرون وجود دارد.

هر زمان که بخواهید می توانید به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال با ما تماس بگیرید تا قفل هوشمند مورد نظر خود را خریداری کنید…