قفل دیجیتال P210

قفل دیجیتال به‌عنوان یک محصول وارداتی با برندهای متعددی وارد بازار ایران شده است که برند روک یکی از برندهای جدید اما با کیفیت، محکم و پر ار قابلیت‌های کنترلی و امنیتی می‌باشد. این برند قفل‌های خود را در دو سری H و P به بازار عرضه کرده که قفل‌های سری H دارای دستگیره اهرمی هستند و قفل‌های سری P دارای دستگیره‌های تمام اتوماتیک می‌باشند. به لحاظ تعدد قابلیت قفل‌های سری P قابلیت‌های بیشتری نسبت به سری H دارند و به دنبال آن قیمت بالاتری نیز دارند اما در مجموع قفل‌های برند روک با گستره قیمتی 218 تا 740 دلار قفل‌های مناسب قیمتی نسبت به سایر برندها به حساب می‌آیند. قفل دیجیتال P210 روک از سری P قفل‌های دیجیتال روک است که ویژگی‌های منحصر به‌فردی دارد که در این جا به شرح آن‌ها می‌پردازیم.

دسترسی‌های قفل دیجیتال P210 روک

قفل دیجیتال P210 روک قفلی فول آپشن محسوب می‌شود و کلیه دسترسی‌ها از جمله رمز، کارت و اثر انگشت را دارد. تعداد دسترسی‌هایی که می‌توانید تعریف کنید زیاد است به همین سبب مناسب برای اماکن پر رفت و آمد نیز می‌باشد. این قفل قابلیت تعریف تا 299 دسترسی را می‌دهد که 9 تا مربوط به کاربر ادمین و 290 تای آن مربوط به کاربر عادی است. حسگر اثر انگشتی این قفل از نوع خازنی است که بسیار دقیق به پردازش هویت افراد تعریف شده برای باز کردن درب می‌پردازد. برای دسترسی کارت می‌توانید از انواع کارت‌های بزرگ، KEY TAG و اسمارت کارت بسته به راحتی و سلیقه خود استفاده نمایید.

قفل روک p210

اتصال به ریموت و آیفون تصویری

قفل دیجیتال P210 روک قابلیت اتصال به ریموت و آیفون تصویری را دارد و مزیت آن به لحاظ داشتن ریموت نسبت به سایر برندها این است که ریموت در این قفل جزء وسایل جانبی محصول است و آپشنال نیست که هزینه جداگانه‌ای روی قیمت تمام شده قفل تحمیل کند. در کنار این اتصال به آیفون تصویری هم در قفل P210 به صورت خودکار انجام می‌گیرد و در این مورد هم هزینه کرد اضافی نخواهید داشت.

قفل اتوماتیک p210 روک

آپشن قفل اتوماتیک در قفل P210 روک قابلیتی بسیار کاربردی است که باعث می‌شود درب پس از بسته شدن بعد از چند ثانیه به طور خودکار قفل شود. این قابلیت دارای امکان زمان‌بندی است یعنی خودتان می‌توانید تنظیم نمایید که درب پس از چند ثانیه قفل شود. قفل اتوماتیک آپشنی است که خیال شما را از بابت قفل نشدن درب در زمان خروج برای همیشه راحت می‌کند.

به علاوه دستگیره تمام اتوماتیک در قفل P210 این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بدون نیاز به استفاده از دستگیره درب را باز کنید. چرا که پس از استفاده از انواع دسترسی درب به طور اتوماتیک باز می‌شود.

قفل اتوماتیک روک p210

مزیت وجود آلارم ضد حریق

یکی از آلارم هایی که در مورد قفل دیجیتال P210 مطرح می‌شود آلارم ضد حریق است. کارکرد این آپشن از طریق سنسور تشخیص دمایی است که داخل قفل وجود دارد به طوری که با بالا رفتن دما از یک حد مشخص شروع به آژیر کشیدن می‌کند تا بتوانید جهت اطفاء حریق اقدام نمایید.

آلارم ضد سرقت در قفل دیجیتال P210 روک

آلارم ضد سرقت در این قفل در دو زمان به صدا در می‌آید. یکی وقتی فشاری به قفل وارد می‌شود و دومی زمان‌هایی که رمز اشتباه چندین بار وارد می‌شود. در کنار این قفل دیجیتال روک، روی مغزی با زبانه هوک سوار می‌شود که در زمان دیلم انداختن سارقین، این راه‌کار از باز شدن درب جلوگیری می‌کند. برخی از سارقین نیز برای خراب کردن قفل، ولتاژ اضافی به آن وارد می‌کنند که سیستم ضد شوک در قفل P210 مانع از این اختلال می‌شود.

قفل دیجیتال روک p210

منبع تغذیه قفل روک

منبع تغذیه قفل P210 باتری لیتیومی قابل شارژ است که شما را از خرید مجدد باتری بی نیاز می‌کند. به علاوه منبع تغذیه اضطراری در این باتری از نوع پاوربانکی است که از طریق یک کابل ساده اندرویدی و اتصال آن به جایگاه میکرو USB روی قفل، می‌توانید به طور موقت قفل را شارژ نمایید. همچنین آلارم اتمام باتری در قفل P210 درباره زمان شارژ کردن باتری شما را مطلع می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل دیجیتال روک می‌توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.