قفل دیجیتال H230

یکی از قفل‌های دیجیتال که برند جدیدتری نسبت به سایرین است قفل دیجیتال H230 روک می‌باشد. قفل‌های روک شامل دو سری H و P است که قفل‌های سری H دارای دستگیره اهرمی هستند و سری P دارای دستگیره تمام اتوماتیک می‌باشند. این محصول بر روی انواع مغزی سوار می‌شود و روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت و فلزی قابل نصب است. قفل دیجیتال H230 روک دارای قابلیت‌های دیگری در کنار این ویژگی‍‌ها است که در این مقاله به توضیح هر یک می‌پردازیم.

دسترسی‌های قفل دیجیتال H230 روک

قفل دیجیتال H230 روک فول آپشن است و کلیه دسترسی‌های کارت، رمز و اثر انگشت را دارد. سنسور اثر انگشتی این قفل از نوع خازنی است که اطلاعات هویتی افراد را به سرعت تجزیه تحلیل می‌کند و سرما و گرمای هوا هیچ‌گونه مشکلی مثل کندی در کارکرد آن به وجود نمی‌آورد. دسترسی کارت قفل H230 انواع مختلفی دارد از جمله کارت بزرگ، key tag (مشابه جاسوئیچی) و کارت‌های اسمارت (کارت‌های پشت برچسب دار مخصوص موبایل).

قفل کارتی H230 امکان تعریف 299 دسترسی را به شما می‌دهد به طوری که 9 دسترسی را می‌توانید ادمین (جهت انجام تنظیمات و تعریف کاربران) تعریف کنید و 290 تای آن را به صورت کاربر عادی. از این رو این قفل قابل نصب در اماکن پر رفت و آمد نیز می‌باشد. همچنین می‌توانید برای امنیت بیشتر از شرط هم‌زمان ورود دو دسترسی برای باز کردن درب استفاده نمایید. به طور مثال برای ورود نیاز به استفاده از رمز و کارت باشد.

سیستم تابع خیالی در این محصول به جهت ورود ایمن رمز تعبیه شده است و دیگر نگرانی بابت حدس رمز اصلی توسط دیگران نخواهید داشت. کارکرد این سیستم به این گونه است که شما قبل و یا بعد از رمز اصلی تعدادی رقم فیک وارد نموده تا دیگر کسی به رمز شما پی نبرد.

قفل دیجیتال روک h230

قفل کودک مهم‌ترین آپشن امنیتی

قفل کودک قابلیتی است که بیشتر در مورد قفل‌های دیجیتال با دستگیره اهرمی مطرح می‌شود. در نظر بگیرید که از کودک و یا سالمندی که دچار اختلال شناختی است مراقبت می‌کنید و لحظه‌ای از او غافل شدید و به کارتان مشغول شدید. با فعال کردن آپشن قفل کودک H230 از داخل دیگر نگران بیرون رفتن کودک و سالمند از منزل نباشید چرا که قادر به باز کردن درب نیستند.

کاربرد حریم خصوصی در قفل دیجیتال

با فعال نمودن آپشن حریم خصوصی در قفل دیجیتال H230 روک از داخل سایر دسترسی‌‌ها برای ورود غیر فعال خواهد شد. همان‌طور که از نام این قابلیت مشخص است به فراهم نمودن حریم خصوصی در محل زندگی و کار شما کمک می‌کند.

قفل دیجیتال ضد سرقت

به دلایل مستحکمی می‌توان قفل H230 را یک قفل ضد سرقت دانست چرا که سیستم ضد شوک در این قفل دیجیتال مانع از خرابی این محصول با ورود برق اضافی می‌شود. به علاوه سوار شدن بر روی مغزی با زبانه قلابی شکل هوک از باز شدن درب از طریق دیلم جلوگیری می‌کند.

آلارم ضد سرقت آپشن دیگری در قفل H230 است که در زمان اعمال فشار به قفل شروع به آژیر کشیدن می‌کند. در جای دیگری که این آلارم به صدا در می‌آید وارد کردن چند باره رمز اشتباه است که این آپشن مانع از باز کردن درب با رمز‌های حدسی می‌شود.

قفل روک h230

منبع تغذیه اضطراری قفل دیجیتال روک

قفل دیجیتال H230 روک دارای منبع تغذیه اضطراری پاوربانکی است. به طوری که اگر به هر دلیلی به آلارم اتمام باتری قفل توجه نکردید بتوانید به طور موقت توسط یک کابل اندرویدی ساده و پاوربانک از طریق جایگاه میکرو USB روی قفل موقتاً آن را شارژ نمایید.

آلارم ضد حریق در قفل ROOK H230

یکی از مهم‌ترین آلارم‌های امنیتی ضد حریق است که توسط یک سنسور تشخیص دما در حرارت بالا شروع به آژیر کشیدن می‌کند؛ این آپشن کاربر را نسبت به اقدام به موقع در مورد اطفاء حریق مطلع می‌کند.

قفل دیجیتال rook h230

قیمت قفل دیجیتال H230 روک

مزیت قفل‌ دیجیتال روک از جمله قفل H230 این است که با ارائه قابلیت‌های زیاد و قفل‌هایی زیبا و محکم قیمت مناسبی دارند. روی قفل‌های روک آیکون زنگ وجود دارد و همگی زبانه‌های درب‌های مولتی را پشتیبانی می‌کنند. قیمت حدودی این قفل تنها 283 دلار است که در مقایسه با قیمت سایر قفل‌های اهرمی یکی از ارزان‌ترین قفل‌ای دیجیتال به حساب می‌آید. این قفل دیجیتال اهرمی قابلیت قفل کودک و قفل اتوماتیک را دارد به طوری که پس از بستن درب بعد از چند ثانیه درب به طور خودکار قفل می‌شود که این قابلیت‌ها در تأمین امنیت بسیار اهمیت دارد.

نحوه نصب قفل دیجیتال

کلیه قفل‌های دیجیتال برای نصب نیاز به یک سری اندازه‌ها دارند که شامل ضخامت درب، اندازه بائوی آن و فاصله پایین قفل تا انتهای درب است. هر قفل دیجیتال دارای یک شابلون جهت سوراخ کاری‌های قبل از نصب است که توصیه می‌شود برای کارکرد حداکثری قفل عملیات نصب را به فرد متخصص بسپارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتال روک پیج اینستاگرام ما را نیز دنبال بفرمایید.