قفل دیجیتال 669 را می توانیم از جدیدترین و کارآمدترین قفل های دیجیتال در این عرصه بدانیم. این قفل هوشمند با انواع قابلیت و دسترسی، تضمین کننده ی امنیت شما عزیزان است. قفل هوشمند 669 این قابلیت را دارد که بر روی انواع درها و همچنین درب های شیشه ای نصب گردد. از دسترسی های  این قفل می توان استفاده از 100 عدد کارت، رمز و اثر انگشت را بیان نمود. قفل دیجیتال 669 از سری قفل‌های روک است که تمام اتوماتیک بوده و برای ورود با استفاده از انواع دسترسی دیگر نیازی به استفاده از دستگیره نخواهد بود و درب به طور خودکار باز خواهد شد.

قفل دیجیتال

انواع دسترسی در قفل دیجیتال 669 روک

قفل دیجیتال 669 با داشتن تنوع دسترسی کار را برایتان آسان کرده است. شما می توانید در وهله اول از کارت مخصوص همراه قفل استفاده نموده و به راحتی امکان ورود را مهیا سازید. کارتها جای کلید های سنتی را گرفته و می توانید با آن ها امنیت و سهولت در استفاده را همزمان تجربه کنید. راه دسترسی دیگر از طریق اثرانگشت است به این صورت که اثرانگشت شما که برای هر فردی در این جهان مجزا و منحصر به فرد است روی حسگر که جنس آن خازنی است ثبت شده و در نهایت امنیت می توانید ورود و خروج داشته باشید بی آنکه نگران فراموشی، گم شدن و … باشید.

از دسترسی های دیگر و مهم قفل دیجیتال 669 رمز است. رمز یا پین و کد راه ورودی است که شما تعیین می کنید و اعمال و عدد گذاری از ورود افراد دیگر سلب اجازه می کنید. مثلا رمز XXXX را برای خود در نظر گرفته و آن را در اختیار کسی جز خود و کسی که مایلید مطلع باشد نمی گذارید تا خدای نکرده امنیتتان مختل نشود.

پشتیبانی از 300 کاربر

با استفاده از قفل 669 قادر خواهید بود همزمان امکان تعریف 300 کاربر مختلف را داشته باشید. به این گونه که 290 تعریف دسترسی، متعلق به کاربران عادی و 10 عدد نیز مختص به کاربر ادمین است و از این طریق دسترسی در محیط های بزرگتر با تعداد نفرات بیشتر کاملا امن و آسان خواهد بود و دسترسی کاربران قابلیت change & Remove نیز دارند.

قفل دیجیتال G669

آپشن های قفل دیجیتال 669 روک

ریموت کنترل و تعویض رمز از راه دور

قفل دیجیتال 669 به ریموت کنترل و کنترل از راه دور مجهز است. شما همیشه به قفل دیجیتال نزدیک نخواهید بود و پیش می آید که در موقعیت های مختلف بخواهید از فاصله زیاد درب را برای کسی بگشایید یا ببندید، آپشن ریموت کنترل در قفل دیجیتال 669 به کمکتان می آید تا در اوج سهولت به قفل دسترسی داشته و از امکانات منحصر به فرد آن استفاده نمایید. قفل دیجیتال 669 این امکان ویژه را نیز به شما می دهد که بتوانید از راه دور توسط اپ مختص به قفل، رموز را تعویض و رموز جدید اعمال نمایید.

اتصال به وای فای

امروزه اینترنت و استفاده از خدمات اتصال اینترنتی wifi جزء لاینفک زندگی انسان شده است. اگر اینترنت را برای لحظه ای از فضای روزمره انسان عصر حاضر جدا سازیم خواهید دید که تمام ابعاد زندگی مختل خواهد شد و بسیاری نیاز های اولیه از تولید و توزیع خواهد ماند و حتی به دلیل کاربرد بسیار در درمان، جان بسیاری را خواهد گرفت. مسئله امنیت و حفظ حریم شخصی از گذشته های دور یکی از نیازهای اولیه انسان بوده و آدمی همیشه برای حفظ امنیت خود و خانواده و ارائه و به کارگیری راهکارهای بهتر تلاش فراوان نموده است.

از نمونه نتایج این تلاشها و دغدغه ها ساخت قفل و کلید و نمونه نتیجه اعلای آن ،ساخت قفل های دیجیتال است. حال، انسان در نقطه ای از تمدن ایستاده که سطوح امنیت را برای خود چندین لایه ساخته است و امنیت و مدرنیته را در هم آمیخته است. قفل دیجیتال 669 با بهره مندی از سیستم اتصال اینترنت ، نمونه بارز این تنیدگی است. با اتصال قفل الکترونیکی 669 به وای فای شما همزمان مسلط بر فضای امن خود در جامعه مدرن و امروزی هستید.

اپلیکیشن

با وجود اپلیکیشن انحصاری و مختص به قفل دیجیتال 669 قاد رخواهید بود از تمام امکانات قفل مطلع و در هر نقطه ای که باشید به دور از قفل نصب شده روی درب استفاده نمایید. یک اپلیکیشن با هر نوع گوشی هوشمند ساده یا پیشرفته در اختیار شماست برای آنکه بتوانید هر نوع اعمال امنیتی که بخواهید انجام دهید.

رمز ادمین

از دیگر قابلیت های قفل دیجیتال 669 وجود رمز ادمین است که بدون آن تمام دسترسی ها مختل خواهد شد چرا که تضمین کننده سطح بالایی از امنیت است و ادمین باید همواره بکوشد تا از در دسترس گذاشتن رمز خود خودداری و آنرا در محل امنی یادداشت و در خاطر بسپارد.

زنگ صفحه نمایشگر و آلارم های صوتی هشدار

قفل دیجیتال 669 به زنگ صفحه نمایشگر مجهز است . علاوه بر این از طریق آپشن های صوتی هنگام حریق،اتمام باتری و سرقت که  قفل به آن ها تجهیز شده است در شرایط ویژه شما را با به صدا در آوردن آلارم مطلع میسازد تا از عوامل اختلال امنیت به سرعت پیشگیری نمایید.

قفل روک 669

گارانتی شرکت بارمان

مجموعه بارمان پیوسته می کوشد تا بهترین محصولات را در اختیار شما عزیزان قرارداده و نهایت اطلاعات را در اختیارتان بگذارد تا با آسودگی خاطر اقدام به خرید نمایید. قفل دیجیتال 669 دارای ضمانت نامه 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله است و شما می توانید پس از تهیه محصول از نصب و و ارائه خدمات شبانه روزی آن توسط نیرو های فنی متخصص مجموعه بارمان اطمینان خاطر حاصل فرمایید.