قفل روک p251

قفل‌های دیجیتال برند روک در دو سری P و H به بازار عرضه شده است که قفل‌های سری P آپشن‌های بیشتری نسبت به H ارائه می‌دهند و به تبع قیمت بالاتری نیز دارند. قفل دیجیتال روک P251 مدلی تمام عیار از سری P قفل‌های هوشمند برند روک است که نسبت به قابلیت‌هایی که دارد با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌شود. قفل دیجیتال روک روی انواع درب و بر روی انواع مغزی با زبانه‌های مختلف قابل سوار شدن می‌باشد. ظاهر بسیار زیبایی دارد و طلایی رنگ است و جلوه بصری فوق العاده‌ای به درب می‌دهد. در این مقاله قصد داریم به شرح ویژگی‌های این قفل همه چیز تمام بپردازیم.

دسترسی‌های قفل دیجیتال روک P251

قفل دیجیتال روک P251 دارای دسترسی‌های فول آپشن است و کلیه دسترسی‌ها را اعم از رمز، کارت، اثر انگشت، اپلیکیشن و کلید مکانیکی برای مواقع ضروری دارد. این محصول امکان تعریف 299 کاربر شامل 290 کاربر عادی و 9 کاربر ادمین را به شما می‌دهد. سنسور اثر انگشت قفل دیجیتال روک P251 از نوع خازنی است و کلیه کارت‌ها اعم از کارت‌های بزرگ، KEY TAG و اسمارت کارت را ساپورت می‌کند که می‌توانید بسته به راحتی و سلیقه خود از هر کدام که تمایل دارید استفاده نمایید.

آپشن دسترسی دوبل امنیتی امکانی است که امنیت ورود شما را بیشتر می‌کند چرا که شرط ورود هم‌زمان دو دسترسی را برای باز کردن درب می‌گذارید. تابع خیالی همچنین امکان ورود رمز ایمن را برایتان فراهم می‌کند به صورتی که می‌توانید تعدادی رقم فیک قبل و یا بعد از رمز اصلی وارد نمایید تا دیگران به رمز اصلی شما پی نبرند.

قفل هوشمند روک p251

مزیت‌های قفل روک P251

ریموت کنترلر

داشتن ریموت به‌عنوان وسایل جانبی قفل و اتصال خودکار آن به آیفون تصویری قابلیت‌های دیگری است که در سایر برندهای قفل دیجیتال به صورت آپشنال قرار داده می‌شود و هزینه‌ای مجزا به قفل تحمیل می‌کند. برد ریموت قفل تا شعاع 20 متری محل نصب این قفل هوشمند می‌باشد و می‌توانید بدون بلند شدن از جای خود درب را باز کنید.

دستگیره تمام اتوماتیک روک

قفل دیجیتال روک P251 دستگیره تمام اتوماتیک دارد به طوری که پس از استفاده از هر یک از دسترسی‌ها هیچ نیازی به فشار دادن دستگیره ندارید و درب به طور خودکار باز می‌شود. عملکرد این قابلیت برای زمانی که دستتان پر است بیشتر نمود می‌کند. آپشن قفل اتوماتیک در این دستگیره دیجیتال سبب می‌شود پس از بستن درب بعد از چند ثانیه به طور خودکار قفل شود. گزینه‌ای بسیار مهم که از این به بعد دیگر نگران قفل نبودن درب نخواهید بود. همچنین این‌که بعد از چند ثانیه درب قفل شود قابل تنظیم است.

قفل دیجیتال روک p251

اتصال به خانه هوشمند

اتصال به خانه هوشمند قابلیتی است که باز هم نیازی به هزینه کرد اضافی نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید از طریق کنترلر خانه هوشمند درب را باز کنید. آپشن گزارش‌گیری یا همان log امکانی است که می‌توانید آمار ورود و خروج را ثبت نمایید و برای دسترسی کاربران عادی یک بازه زمانی تعیین کنید که دسترسی آنان خارج از آن بازه غیر فعال شود.

چشمی دیجیتال آنلاین

چشمی دیجیتال آنلاین قابلیت دیگری است که خیلی از افراد مجبورند پس از تهیه دستگیره دیجیتال اقدام به خرید آن به طور جداگانه نمایند. در صورتی که در قفل دیجیتال روک P251 بدون نیاز به هزینه کرد اضافی بابت چشمی از داشتن چشمی دیجیتال با زاویه دید گسترده لذت ببرید. کارکرد چشمی به این صورت است که با لمس آیکون زنگ روی قفل در لحظه تصویر فرد علاوه بر نمایان شدن بر روی صفحه LCD قفل به مدت 13 ثانیه بر روی اپلیکیشن قفل قابل دیدن است و می‌توانید در همان لحظه تصمیم به باز کردن درب از راه دور را بگیرید.

قفل-روک-p251

مقایسه قیمت قفل دیجیتال روک P251 با سایر قفل‌ها

قفل دیجیتال روک P251 را می‌توان قفلی ضد سرقت دانست چرا که بر روی مغزی با زبانه هوک قابل نصب است که مانع از باز شدن درب از طریق دیلم انداختن می‌شود. سیستم ضد شوک این قفل از خرابی آن در برابر ورود عمدی ولتاژ اضافی جلوگیری می‌کند. آلارم ضد سرقت هم در زمان ورود چند باره رمز اشتباه آژیر می‌کشد. می‌بینید که امنیت این قفل همه جوره تأمین است و اما قیمت حدودی 740 دلار است. با یک مقایسه ساده با قفل‌های دیگر به قیمت اقتصادی قفل دیجیتال روک P251 پی می‌برید.

قفل DR719 که تقریباً هم شرایط قفل P251 است و دسترسی فول آپشن دارد و دستگیره تمام اتوماتیک نیز دارد اما اپلیکیشن این قفل تنها بر روی برخی از گوشی‌ها فعال می‌شود و آپشن‌های گزارش‌گیری و چشمی دیجیتال هم ندارد اما قیمت حدودی آن— دلار است که تقریباً دو برابر قفل P251 است.

همچنین قفل لامبورگینی کاداس علی رغم اتصال به خانه هوشمند و داشتن ریموت به صورت آپشنال قیمت حدودی 903 دلار را دارد که به واقع در مقایسه با آپشن‌هایی که قفل دیجیتال روک P251 ارائه می‌کند قفلی گران محسوب می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتال روک پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.