یکی از آپشن دارترین قفل‌های دیجیتال برند روک (ROOK) مدل P231 است که از سری P این برند می‌باشد. مزیت منحصر به‌فرد این قفل دیجیتال محکم و زیبا و ضد سرقت قیمت بسیار مناسبی است که در مقابل آپشن‌های بسیار زیاد ارائه می‌کند. این محصول روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت و فلزی قابل نصب می‌باشد. قفل دیجیتال روک P231 به علاوه همانند سایر قفل‌های دیجیتال برند روک امکان تعریف تعداد زیاد دسترسی به صورت فول آپشن را به شما می‌دهد. این قفل هوشمند ضد سرقت است و استحکام بالایی دارد که علاوه بر راحتی، زیبایی به درب خانه و محل کار شما می‌بخشد. برای آشنایی با سایر ویژگی‌های این قفل دیجیتال روک تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

روش‌های دسترسی قفل دیجیتال روک P231

قفل دیجیتال روک P231 فول آپشن است و دسترسی‌های رمز، کارت و اثر انگشت را دارد که امکان تعریف 299 دسترسی شامل 9 کاربر ادمین و 290 کاربر عادی را به شما می‌دهد که از طریق دسترسی ادمین می‌توانید به تعریف کاربر جدید و انجام تنظیمات قفل بپردازید. امکان تعریف دسترسی دوبل امنیتی آپشنی است که در قفل دیجیتال روک P231 شرط ورود هم‌زمان دو دسترسی برای باز کردن درب را می‌توانید بگذارید. همچنین برای ورود ایمن رمز می‌توانید از تابع خیالی این قفل دیجیتال استفاده نمایید به صورتی که می‌توانید تعدادی کاراکتر عددی فیک قبل و یا بعد از رمز اصلی وارد نمایید تا کسی متوجه رمز شما نشوند.

حسگر اثر انگشتی قفل‌های روک از نوع خازنی است که پس از اسکن عمل پردازش و تشخیص هویت افراد تعریف شده به قفل را به سرعت و با دقت زیادی انجام می‌دهد. قفل دیجیتال روک P231 امکان استفاده از انواع کارت را به شما می‎‌دهد به طوری که بر اساس راحتی و سلیقه خود می‌توانید از کارت‌های بزرگ، جاسوئیچی مانند و یا کارت‌های اسمارت استفاده نمایید.

قفل دیجیتال روک

چشمی دیجیتال در قفل روک

کارکرد چشمی دیجیتال همانند چشمی‌های اپتیکال و یا معمولی شناسایی هویت شخصی است که پشت درب است و زنگ روی قفل را به صدا در می‌آورد. چشمی دیجیتال در قفل دیجیتال روک P231 آنلاین است که در صورت زنگ زدن، تصویر شخص را از طریق اپلیکیشن قفل برای کاربر ادمین ارسال می‌کند و علاوه بر این تا 13 ثانیه تصویر بر روی صفحه LCD قفل نمایش داده می‌شود. در صورت نیاز می‌توانید از یک میکرو رم برای ذخیره این تصاویر با ثبت تاریخ و ساعت استفاده نمایید. این چشمی خاصیت دید در شب با ارائه تصویر با کیفیت سیاه و سفید به وسیله اشعه مادون قرمز را دارد. به علاوه زاویه دید گسترده برای ارائه تصویر با کیفیت از دیگر ویژگی‌های این چشمی دیجیتال می‌باشد.

قفل روک p231

کنترل از راه دور قفل دیجیتال روک

قفل دیجیتال روک P231 دارای اپلیکیشنی است که بر روی انواع گوشی هوشمند نصب می‌شود و می‌توانید از طریق آن از جاهایی که به اینترنت دسترسی دارید درب خانه و یا محل کارتان را از راه دور باز کنید. این قابلیت وقتی با چشمی همراه می‌شود کاربردی‌تر هم می‌باشد چرا که برای باز کردن درب از راه دور هویت شخص پشت درب هم برایتان مشخص می‌شود در واقع می‌دانید برای چه کسی در را باز می‌کنید. این قابلیت روی قفل دیجیتال روک P231 است و نیازی به اختصاص هزینه اضافی بر روی قیمت تمام شده قفل نخواهید داشت.

دستگیره تمام اتوماتیک p231

دستگیره قفل دیجیتال P231 تمام اتوماتیک است به گونه‌ای که با انواع دسترسی بدون نیاز به استفاده از دستگیره درب به طور خودکار باز می‌شود. قفل اتوماتیک (auto lock) نیز در زمان خروج پس از بسته شدن درب بعد از چند ثانیه به طور اتوماتیک قفل می‌شود که در این قفل قابلیت زمانبندی دارد.

قفل دیجیتال روک p231

ارائه گزارش‌گیری دقیق در قفل روک

گزارش‌گیری قابلیتی است که توسط دستگاهی به نام access control وجود دارد. کارکرد گزارش‌گیری دو مورد است یکی ثبت آمار ورود و خروج و دیگری اعمال محدودیت زمانی روی دسترسی‌های کاربران عادی است به طوری که خارج از بازه زمانی تعریف شده دسترسی فرد غیر فعال می‌شود. این آپشن بیشتر برای کارفرمایانی است که می‌خواهند دسترسی‌های کارمندان خود را کنترل کنند و از ورود و خروج آن‌ها مطلع شوند. نکته اینجاست که قفل دیجیتال روک P231 قابلیت گزارش‌گیری را بدون نیاز به خرید access control به‌عنوان یک آپشن در اختیارتان قرار می‌دهد.

p231 digital lock

ریموت و آیفون تصویری

قفل دیجیتال روک P231 تنها با قیمت حدودی 383 دلار آپشن ریموت را به‌عنوان یک وسیله جانبی و بدون نیاز به هزینه کرد اضافی به شما عزیزان ارائه می‌نماید. همچنین اتصال به آیفون تصویری به‌‌عنوان گزینه‌ای برای باز کردن درب از راه دور در محل نصب قفل، آپشن دیگری است که قفل دیجیتال روک P231 در اختیارتان قرار می‌دهد.

اتصال به خانه هوشمند

در اماکنی که مجهز به هوشمندسازی هستند وسایل الکترونیکی توسط یک کنترلر مرکزی کنترل می‌شوند و همگی می‌بایست امکان اتصال به اینترنت را داشته باشند. در خانه‌های هوشمند برای وارد کردن یک دستگیره دیجیتال می‌بایست از اتصال آن به سیستم هوشمندسازی اطمینان حاصل نمایید. قفل دیجیتال روک P231 بدون نیاز به هیچ هزینه اضافی به راحتی قابلیت اتصال به خانه هوشمند را دارد و می‌توانید از طریق کنترلر به راحتی دستور باز شدن را برای این قفل ارسال نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.