یکی از مدل‌های جدید قفل دیجیتال روک از مجموعه دستگیره‌های اهرمی آن قفل دیجیتال H220 است که در ضمن ارائه قابلیت‌های کاربردی و استحکام بالا قفل ارزان قیمتی به حساب می‌آید. این قفل روی انواع درب چوبی، ضد سرقت و فلزی قابل نصب است و قفلی ضد سرقت می‌باشد. به دلیل امکان تعریف تعداد زیاد از انواع دسترسی‌های جایگزین کلید مکانیکی این محصول قابل استفاده در اماکن پر رفت و آمد است. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های کنترلی و امنیتی قفل دیجیتال روک H220 تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

دسترسی‌های قفل دیجیتال روک H220

قفل‌های هوشمندی که همه دسترسی‌های کارت، رمز و اثر انگشت برای باز کردن درب را دارد، فول آپشن هستند که قفل دیجیتال روک H220 یکی از انواع این قفل‌هاست. دسترسی اثر انگشتی این قفل از نوع خازنی است و سرعت بالایی در تشخیص هویت افراد معرفی شده به قفل را دارد؛ همچنین تغییر دمای هوا خللی در عملکرد پردازش این قفل ایجاد نمی‌کند. 299 دسترسی شامل 290 دسترسی کاربر عادی و 9 دسترسی کاربر ادمین را می‌توانید در قفل هوشمند H220 روک تعریف نمایید که از طریق دسترسی ادمین این قفل امکان انجام تنظیمات و تعریف کاربر جدید به شما داده می‌شود.

خیلی از افراد در زمان ورود رمز تجهیزات الکترونیکی نگرانند که دیگران متوجه آن نشوند راهکاری که در مجموعه قفل‌های دیجیتال روک از جمله مدل H220 برای این امر در نظر گرفته شده است آپشن تابع خیالی برای ورود رمز است به طوری که قبل و یا بعد از رمز اصلی تعدادی کاراکتر عددی فیک وارد می‌کنید تا از حدس رمز توسط دیگران جلوگیری نمایید. آپشن دوبل امنیتی در قفل دیجیتال H220 امکان ورود ایمن‌تر را برایتان فراهم می‌کند به صورتی که شرط هم‌‍زمان ورود دو دسترسی را برای باز کردن قفل می‌گذارید.

قفل دیجیتال روک h220

آلارم ضد سرقت قفل روک

قفل دیجیتال روک H220 را می‌توان قفلی ضد سرقت دانست چرا که بر روی مغزی با زبانه قلابی شکل هوک سوار می‌شود و از این طریق مانع از باز شدن درب توسط دیلم می‌شود. به علاوه آلارم ضد سرقت در صورت هر گونه اعمال زور و فشار بر روی قفل به صدا در می‌آید و همچنین اگر از دسترسی‌های فیک استفاده شود باز هم قفل شروع به آژیر کشیدن می‌کند. سیستم ضد شوک در این محصول از خرابی مدار قفل در صورت وارد نمودن عمدی ولتاژ اضافی جلوگیری می‌کند.

قفل کودک در قفل‌های دیجیتال

آپشن قفل کودک که معمولاً در مورد قفل‌های دیجیتال با دستگیره‌های اهرمی مطرح می‌شود در قفل دیجیتال روک H220 وجود دارد. کارکرد این قفل برای زمانی است که شما از کودک و یا سالمندی مراقبت می‌نمایید که امکان خروج ناگهانی از منزل را دارند. در این‌صورت با فعال نمودن آپشن قفل کودک از داخل از خروج آن‌ها و به وجود آمدن خطرات احتمالی جلوگیری می‌شود. به خاطر داشته باشید که قفل کودک با یک بار فعال نمودن می‌بایست عمل کند نه این‌که با هر بار باز و بستن درب نیاز به فعال کردن مجدد داشته باشد.

قفل دیجیتال h220

منبع تغذیه اضطراری

منبع تغذیه اضطراری آپشنی است که در صورت عدم توجه به آلارم اتمام باتری به کمک شما می‌آید تا قفل را موقتاً شارژ نمایید. منبع تغذیه اضطراری این قفل از نوع پاوربانکی است که می‌توانید از طریق پاوربانک و یک کابل اندرویدی ساده به وسیله جایگاه میکرو USB روی قفل، آن را به طور موقت شارژ نمایید.

قفل دیجیتال h220

اتصال به ریموت و آیفون تصویری

قفل دیجیتال روک H220 امکان اتصال به ریموت و آیفون تصویری را دارد به گونه‌ای که می‌توانید تا شعاع 20 متری محل نصب قفل درب را از راه دور باز کنید. همچنین اتصال به آیفون تصویری راهکار دیگری برای باز کردن قفل H220 روک است. البته برای باز کردن این قفل از راه دور می‌توانید به طور آپشنال از طریق پیامکی که به قفل ارسال می‌شود این کار را انجام دهید. منظور از راه دور هر جایی است که گوشی همراه شما آنتن دهد.

آلارم ضد حریق قفل روک

آلارم امنیتی مهم دیگری که در قفل دیجیتال روک H220 وجود دارد هشدار ضد حریق است. این آلارم از طریق سنسور تشخیص حرارتی که درون قفل وجود دارد عمل می‌کند به گونه‌ای که در حرارت بالا با آژیر کشیدن دیگران را از اطفاء به موقع حریق مطلع می‌کند.

قفل دیجیتال روک

ارزان‌ترین قفل دیجیتال در ایران

خیلی از افراد به دنبال خرید قفلی با کیفیت، محکم، ایمن و در عین حال ارزان قیمت هستند که باید بگوییم چه گزینه‌ای بهتر از قفل دیجیتال روک H220. این قفل با توجه به ویژگی‌های امنیتی که دارد واقعاً قیمت مناسبی دارد و با قیمت حدوداً 218 دلار به بازار عرضه شده است. ویژگی‌هایی مثل داشتن قفل کودک و ضد سرقت بودن که با این قیمت در قفل‌های دیگر کمتر می‌بینید. قفل دیجیتال روک H220 ظاهری زیبا و مدرن دارد و از متریال با کیفیتی تهیه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتال روک ما را در پیج اینستاگرام نیز دنبال نمایید.