قفل دیجیتال H110 یکی از بروزترین و مجهز ترین قفل های دیجیتال موجود در بازار است. شما قادرخواهید بود H110 را بر روی انواع سطوح چوبی، فلزی و حتی درب های یو پی وی سی که بائوی خیلی کمی دارند نصب کنید. این قفل از نظر فنی نیز قابلیت های فراوانی دارد مانند اتصال به خانه هوشمند، وای فای، درب مولتی و … را داراست. قفل H110 با امکانات منحصر به فردی که در طراحی و تولید ان بکار گرفته شده میتواند جزء بهترین و باکیفیت ترین نمونه قفل ها و دستگیره های هوشمند به منظور حفظ امنیت شما باشد. در ادامه نیز با ما همراه شوید تا هر انچه برای شناخت بیشتر با قفل H110 نیاز هست را در اختیارتان بگذاریم.

قفل دیجیتال روک h110

انواع روش های دسترسی قفل دیجیتال H110

قفل دیجیتال H110 از راه های متنوع به شما امکان ورود می دهد. یکی از روش های ورود استفاده از اثرانگشت است. به این صورت که شما با ثبت اثرانگشت خود و لمس حسگر یا اسکنر شناسایی، امکان ورود و دسترسی می یابید. نوع دیگر دسترسی در قفل دیجیتال h110 به کار بردن رمز است که با استفاده از کد یا پین ثبت شده توسط خودتان به شما اجازه ورود و دسترسی داده میشود. مورد آخر استفاده از کارت مخصوص است که در دسترس کاربر قرار می گیرد و با قفل منطبق است و کاربر هر گاه اراده کند قادر خواهد بود به فضایی که قفل روی درب ان نصب شده دسترسی یافته و وارد شود.

رمز ادمین یا مستر کد

رمز ادمین رمزی است که توسط کاربر ادمین تعیین شده و تنها خود او حق استفاده از آن را دارد و باید مراقب باشد تا رمز تعریف شده به عنوان مستر کد رادر اختیار کسی قرار ندهد و پیوسته از آن محافظت نماید. رمز سرپرست راه اولیه و مهم ورود و انواع دسترسی است. بدون این کد نمی توان به فرد یا افرادی اجازه انواع دسترسی را داد و مواردی چون رمز و کارت و … اعمال نمود.

اپلیکیشن

وجود اپلیکیشن در قفل دیجیتال H110 باعث شده است که تنها با یک تلفن هوشمند ساده بتوانید کنترل همه ی امور را بدست گیرید. با نصب اپلیکیشن مخصوص قفل می توانید ورود و خروج را چک و سایر قابلیت ها را نیز تجربه کنید.

پشتیبانی از 300 کاربر و تغذیه قفل h110

قفل دیجیتال H110 قابلیت پشتیبانی از 300 کاربر را به شکل ادمین و عادی داشته و می تواند بیشترین امکان و تعداد دسترسی را بدهد. به این صورت که 290 تای آن را به کاربر عادی و الباقی را به کاربر ادمین اختصاص داد. علاوه بر باتری لحاظ شده در قفل h110 یک منبع تغذیه از بیرون به شکل پاوربانک لحاظ شده تا در مواقع اضطراری بتوان جلوی ایجاد خلل در امنیت و عملکرد قفل را گرفت.

قفل روک h110

برخی از ویژگی های مهم قفل دیجیتال h110 روک

انطباق با درب های UPVC

قفل دیجیتال H110 برای انواع سطوح و درب ها همچون چوبی ، فلزی ، ضدسرقت و.. مناسب است به ویژه درب هایی که از بائوی بسیار کمی برخورداند مانند درب های UPVC که امروزه در اکثر اماکن قابل استفاده بوده و کاربرد زیادی دارند.

اتصال به WIFI

وای فای مستقیم یک تکنولوژی بدون سیم همتا به همتا بوده که به کامپیوتر وانواع گوشی های هوشمند این قابلیت را می‌دهد تا بدون داشتن حتی یک شبکه مشترک به هم متصل و مرتبط شوند. قفل دیجیتال H110 قابلیت اتصال به این شبکه و اینترنت را داشته و به عنوان یک قفل دیجیتال، کاملا با مدرنیته هماهنگ است.

حریم خصوصی

احتمالا برایتان این پرسش ایجاد شود که حریم خصوصی چیست و ارتباطش با قفل دیجیتال چه خواهد بود؟ باید بگوییم حریم خصوصی به شکل یک دکمه یا کلید فیزیکی است و در قسمت داخلی قفل قرارگرفته است و اگر افرادی که از قفل استفاده می کنند مانند کاربر ادمین یا عادی  قفل آن را از داخل فعال کنند، هیچ شخصی نخواهد توانست به داخل خانه و محل کار وارد شود، حتی دارندگان کارت، رمز و اثر انگشت و تنها فردی می‌تواند وارد شود که کلید مکانیکی قفل را داشته باشند. بیایید فرض کنیم شما  صاحب یک هلدینگ بوده و امروز در یکی از اتاق های شرکتتان جلسه برگزار کرده اید و بسیاری از افراد دسترسی ورود به آن اتاق را دارند. در چنین مواقعی از داخل اتاق می توانید حریم خصوصی و یا شب بند قفل دیجیتال H110 را فعال نمایید تا هیچ کس حتی با وجود داشتن دسترسی بدون اجازه و تایید شما قادر به ورود نباشد.

قفل دیجیتال h110

گارانتی شرکت بارمان

مجموعه بارمان با ارائه بهترین و با قابلیت ترین قفل های هوشمند و دستگیره های دیجیتال به همراه گارانتی و ضمانت نامه یکساله و خدمات پس از فروش 15 سال مداوم و نصب و تعمیرات 24ساعته تضمین کننده و همراه امنیت شما خواهد بود.