قفل دیجیتال glass-668

قفل دیجیتال روک GLASS 668 مختص درب‌های شیشه سکوریت است که یکی از انواع درب‌های موجود در بازار می‌باشد. از ویژگی‌های بارز این قفل دیجیتال روک قفل همانند سایر قفل‌های برند ROOK امکان تعریف دسترسی‌های متعدد است که سبب شده قفل 668 روک برای اماکن پر رفت و آمد مناسب باشد. در بین قفل‌های شیشه سکوریت، این محصول به لحاظ نوع دسترسی و آپشن‌هایی که ارائه می‌کند کامل‌تر است و در عین حال قیمت مناسب‌تری نیز دارد. برای آشنایی هر چه بیشتر با ویژگی‌های این قفل دیجیتال شیشه سکوریت تا پایان مقاله همراه ما باشید.

دسترسی‌های قفل دیجیتال روک GLASS 668

شما امکان تعریف 300 دسترسی برای کاربران خود را دارید به طوری که می‌توانید تا 100 کارت، 100 رمز و 100 اثر انگشت تعریف کنید. قفل دیجیتال روک GLASS 668 تنها یک دسترسی ادمین دارد که علاوه بر انجام تنظیمات می‌توانید به تعریف کاربر جدید بپردازید. دسترسی دوبل امنیتی در این قفل آپشنی است که امنیت ورود شما را بیشتر می‌کند چرا که شرط وارد کردن هم‌زمان دو دسترسی را برای باز کردن قفل می‌گذارید؛ به طور مثال استفاده از رمز و کارت. کمتر قفل هوشمند شیشه سکوریتی در بازار موجود است که دسترسی‎‌های فول آپشن اعم از رمز، کارت و اثر انگشت را به شما بدهد.

سیستم تابع خیالی در این محصول امکان ورود رمز ایمن را می‌دهد به طوری که می‌توانید قبل و یا بعد از رمز اصلی تعدادی رقم فیک وارد کنید تا کسی به رمز اصلی شما پی‌نبرد. انواع کارت‌های RFID از قبیل کارت‌های بزرگ (مانند کارت‌های بانکی)، key tag (جاسوئیچی مانند) و کارت‌های اسمارت (کارت‌های کوچک پشت برچسب‌دار مخصوص گوشی همراه) توسط قفل دیجیتال روک GLASS 668 ساپورت می‌شوند.

قفل دیجیتال ROOK GLASS 668

مزایای قفل دیجیتال GLASS 668 روک

یکی از مهم‌ترین آپشن‌هایی که در قفل دیجیتال روک GLASS 668 وجود دارد قابلیت قفل اتوماتیک یا همان auto lock است. قفل اتوماتیک به شما کمک می‌کند که پس از بستن درب در هنگام خروج از قفل شدن آن اطمینان حاصل نمایید چرا که به طور خودکار بعد از چند ثانیه قفل می‌شود. این محصول در برابر حرارت مقاوم است و در کنار آن آلارم ضد حریق دارد که در حرارت بالا آژیر قفل را به صدا در می‌آورد تا کاربران اقدامات لازم را جهت اطفاء حریق انجام دهند. آلارم ضد سرقت مانع از ورود چندین باره رمز اشتباه می‌شود به علاوه از اعمال فشار روی قفل جلوگیری می‌کند چرا که در هر دو صورت آلارم به صدا در می‌آید.

قفل دیجیتال روک GLASS 668

قابلیت دیگری که قفل دیجیتال روک GLASS 668 را ضد سرقت می‌کند سیستم ضد شوک است که مانع از ایجاد خرابی مدار قفل توسط ورود عمدی ولتاژ اضافی می‌شود. صدای قفل به وسیله کاربر ادمین قابل تنظیم است اما صدای هشدارهای امنیتی به طور کلی بلند هستند تا به موقع متوجه خطر احتمالی شوید.

قفل روک GLASS 668

منبع تغذیه قفل دیجیتال روک GLASS 668 روک چهار عدد باتری قلمی استاندارد AA است که برای 10 بار استفاده در روز تا یک سال دوام می‌آورد. اگر به هر دلیلی به آلارم اتمام باتری بی‌توجه باشید آیتم منبع تغذیه اضطراری به کمکتان می‌آید و می‌توانید به طور موقت قفل را از بیرون شارژ نمایید. منبع اضطراری این قفل از نوع پاوربانکی است که توسط یک کابل اندرویدی ساده و پاوربانک از طریق جایگاه میکرو USB می‌توانید به طور موقت قفل را شارژ نمایید.

مقایسه قیمت قفل‌های دیجیتال شیشه سکوریت موجود در بازار

در این جا به مقایسه قیمت برخی از قفل‌های دیجیتال شیشه سکوریت موجود در بازار ایران می‌پردازیم. قفل LH600 اورنت قفل دیجیتال شیشه سکوریت است و تنها دسترسی‌های رمز و اثر انگشت را دارد و قیمت حدودی آن 423 دلار است. به علاوه قفل G510 سامسونگ قفلی کارتی محسوب می‌شود و قیمتی حدوداً 385 دلار دارد. 

تفاوت شیشه معمولی با شیشه سکوریت

یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های شیشه‌های سکوریت با شیشه معمولی تفاوت در الگوی شکستن است به طوری که شیشه سکوریت خورد می‌شود و برخلاف شیشه‌های معمولی به تکه‌های زاویه‌دار مثلثی بزرگ تبدیل نمی‌شود. این خاصیت از نحوه تولید شیشه سکوریت نشأت می‌گیرد چرا که در دمای بالا تولید می‌شود و به سرعت نیز سرد می‌شود. در کنار آن مقاومت بیشتر شیشه سکوریت در برابر حرارت و ضربه است که دو تا سه برابر بیشتر از شیشه‌های معمولی است.

قفل روک 668

نحوه نصب قفل دیجیتال شیشه سکوریت روک 668

قفل‌های دیجیتال شیشه سکوریت از جمله قفل دیجیتال روک GLASS 668 برای نصب نیاز به اندازه گیری‌هایی دارند که البته نصب قفل بر روی شیشه به دو صورت انجام می‌گیرد یکی این‌که از ابتدا به کارخانه‌ای که شیشه را سفارش دادید اندازه‌ها را بگویید تا عملیات سوراخ‌کاری را انجام دهند چون به هیچ عنوان بر روی شیشه آماده شده امکان‌پذیر نیست. حالت دوم به صورتی است که با چسب کاری قفل روی درب نصب شود که پیشنهاد ما حالت اول نصب می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.