rook-p251
قفل دیجیتال روک P251
rook-p221
قفل دیجیتال روک P221
rook-p231
قفل دیجیتال روک P231
rook-p241
قفل دیجیتال روک P241
rook-h220
قفل دیجیتال روک h220
rook-p402
قفل دیجیتال روک P402
قفل دیجیتال روک G669
قفل دیجیتال روک 669
قفل دیجیتال روک H110
قفل دیجیتال روک H110

قفل دیجیتال محصولی است که با ارائه قابلیت‌های بسیار کاربردی در زمینه امنیت و کنترل با هدف رفع نواقص دستگیره‌های معمولی به بازار عرضه شده است. نام دیگر قفل دیجیتال دستگیره دیجیتال است که به‌عنوان یک محصول وارداتی در برندهای مختلف ارائه می‌شود. برند روک (ROOK) یکی از برندهای با کیفیت و اقتصادی در قفل‌های دیجیتال هستند که کلیه قابلیت‌ها را بدون نیاز به هیچ‌گونه تجهیزات اضافی در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مقاله به معرفی این برند تازه وارد و در عین حال همه چیز تمام و قیمت مناسب می‌پردازیم.

قفل هوشمند روک

معرفی برند روک

قفل‌های دیجیتال روک در دو سری H و P ارائه شده‌اند. قفل‌های سری H دارای دستگیره اهرمی هستند و در قفل‌های سری P از تکنولوژی دستگیره تمام اتوماتیک استفاده شده است. هر دو سری این قفل‌ها دارای دسترسی‌های فول آپشن هستند که شامل رمز، کارت و اثر انگشت می‌باشند. نوع حسگر اثر انگشتی در این قفل‌ها خازنی است که به سرعت و در هوای سرد و گرم به تجزیه و تحلیل و پردازش و شناسایی اثر انگشت فرد می‌پردازد. به طور کلی این قفل‌ها امکان تعریف تا 299 دسترسی را به شما می‌دهند که 9‌تای آن دسترسی ادمین می‌باشد و قابلیت انجام تنظیمات را دارد. قفل‌های برند روک به دلیل تعدد دسترسی‌هایی که قابل تعریف‌اند امکان نصب در اماکن پر رفت و آمد را نیز دارند. این قفل‌ها بر روی انواع مغزی با زبانه‌های مختلف سوار می‌شوند. به علاوه قفل دیجیتال برند روک برای انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت، فلزی، UPVC و شیشه سکوریت محصول متناسبی دارد.

انواع مدل‌های قفل دیجیتال روک

قفل روک H100 یکی از قفل‌های برند روک است که دارای دستگیره اهرمی می‌باشد و با هدف نصب بر روی درب‌هایی با بادخور کم و UPVC به بازار عرضه شده است. به طور کلی قفل‌های سری P به دلیل قابلیت‌های بیشتری که نسبت به مدل‌های سری H دارند قیمت بالاتری دارند. قفل‌های سری P با کد‌های P210 ،P221 P231 ،P241 و P251 در بازار شناخته می‌شوند که دارای دستگیره‌های تمام اتوماتیک هستند که کافی است تنها با یکی از دسترسی‌ها بدون استفاده از دستگیره، درب به طور خودکار باز می‌شود. کدهای سری H نیز با کدهای H220 و H230 در بازار موجوداند. همچنین قفل‌های برند روک دارای قفل اتوماتیک با قابلیت زمان‌بندی هستند که پس از بستن درب به طور خودکار بعد از چند ثانیه قفل می‌شود و می‌توانید بدون هیچ نگرانی به کارتان برسید!

قفل دیجیتال روک

ویژگی‌های قفل دیجیتال روک

قفل‌های سری P برند روک توسط فرکانس وای فای به اینترنت متصل می‌شوند و دارای اپلیکیشنی هستند که روی انواع گوشی‌های هوشمند ساپورت می‌شوند. به علاوه از طریق همین اپلیکیشن امکان باز کردن درب از راه دور در هر جایی که گوشی شما به اینترنت متصل می‌شود وجود دارد. همچنین قفل دیجیتال روک بدون نیاز به هیچ‌گونه تجهیزات اضافی به خانه هوشمند متصل می‌شوند به همین دلیل نیازی به هزینه جداگانه برای ارائه این قابلیت نیست.

قفل کودک آیتم امنیتی است که روی قفل‌های دیجیتال سری H برند روک وجود دارد به طوری که از داخل فعال می‌شود و کودک نمی‌تواند درب را باز کرده و از خانه خارج شود. قفل‌های برند روک دارای مغزی هوک هستند که از اصلی‌ترین روش‌های سارقین برای باز کردن درب یعنی دیلم انداختن جلوگیری می‌کند.

قفل دیجیتال rook

مزیت قفل‌های روک در مقایسه با سایر برندها

قفل‌های دیجیتال سری P برند روک دارای ریموت هستند. در کنار آن به طور خودکار به آیفون تصویری نیز متصل می‌شوند. این دو قابلیت در سایر برندهای قفل دیجیتال آپشنال هستند و شامل هزینه مجزایی معادل 200 دلار می‌شوند. آپشن ریموت بیشتر برای منشی‌های دفاتر کاربردی است که با آمدن مراجعین پشت درب بدون نیاز به بلند شدن از جایشان درب را باز می‌کنند. قابلیت گزارش‌گیری در قفل‌های روک امکان ثبت آمار رفت و آمدها و اعمال محدودیت زمانی روی دسترسی‌های عادی را به کاربر ادمین بر روی اپلیکیشن قفل می‌دهد.

چشمی الکترونیکی آنلاین بر روی قفل‌های سری P برند روک، با لمس آیکون روی قفل توسط شخصی که پشت در است در لحظه از فرد عکس می‌گیرد و علاوه بر نمایش بر روی صفحه LCD 5 اینجی روی قفل دیجیتال، این تصویر را از طریق اینترنت به اپلیکیشن نیز ارسال می‌نماید تا برای باز کردن درب بدانید برای چه کسی می‌خواهید درب را باز نمایید. به علاوه با قرار دادن یک میکرو رم داخل قفل می‌توانید این تصاویر را با ثبت ساعت و تاریخ رکورد نمایید. در واقع با خرید قفل‌های سری P برند روک در کنار خرید یک قفل دیجیتال، چشمی دیجیتال آنلاین و access control هم تهیه کرده‌اید.

جهت اطلاع از اخبار روز قفل‌های دیجیتال می‌توانید پیج اینستاگرام بارمان را دنبال نمایید.