قفل هوشمند code handel

1- روش‌های دسترسی به قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle

بر روی دستگیره این نوع قفل هوشمند، 4 کلید (1 الی 4) وجود دارد که می‌توانید رمز دلخواه خود را از طریق آن وارد کنید. نوع طراحی دستگیره و محل قرارگیری کلیدها باعث می‌شود تا به راحتی و در کسری از ثانیه کد دسترسی خود را به قفل شناسایی نمایید. قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle قابلیت شناسایی حداکثر 9 کاربر مختلف توسط کدهای دسترسی 4 الی 6 رقم را دارد. همچنین می‌توان رمز ادمین نیز به قفل معرفی کرد تا انجام تنظیمات و راه اندازی قفل بدون حضور کاربر اصلی امکان پذیر نباشد. این ویژگی برای حفظ اطلاعات ذخیره شده در قفل بسیار مناسب می‌باشد. به‌عنوان مثال برای معرفی یا حذف رمز ابتدا باید رمز ادمین را وارد کرد در غیر این صورت این کار امکان پذیر نیست.

همچنین می‌توان از طریق کلید مغزی‌های مکانیکی به این نوع قفل دیجیتال، دسترسی پیدا کرد.

قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle

 

2- نصب بسیار آسان قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle

نصب این نوع دستگیره هوشمند بدون وجود هیچ‌گونه کابلی، بسیار آسان است و به راحتی می‌توان آن را در جای قفل قدیمی و بدون نیاز به سوراخ کاری اضافی نصب نمود. قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle قابلیت نصب بر روی انواع مختلف درب مانند چوبی، ضد سرقت، راست باز شو و چپ باز شو با ضخامت 32 الی 55 میلی متر را دارد. این نوع قفل الکترونیکی یال حتی بر روی درب‌های شیشه‌ای که دارای دستگیره و قفل هستند نیز قابل نصب است.

نصب بسیار آسان

3- مکانیزم قفل اتوماتیک

با فعال کردن این مکانیزم در صورت بسته شدن درب ورودی، دستگیره رمزی کد هندل به صورت خودکار قفل می‌شود. در صورت تمایل می‌توان این مکانیزم را در حالت دستی قرار داد که با لمس کلید موجود بر روی دستگیره درب قفل می‌شود. این ویژگی برای محیط‌های پر رفت و آمد مانند اماکن اداری و تجاری بسیار مناسب است.

 

4- جلوگیری از ورود غیر‌مجاز

اکثر سارقان برای پیدا کردن رمز کاربر از روش وارد کردن رمزهای پر کاربرد استفاده می‌کنند که در بسیاری از موارد موفق به این کار می‌شوند. اما این روش در قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle جواب نمی‌دهد. در صورت وارد کردن رمز اشتباه به صورت مکرر (5 تلاش ناموفق)، دستگیره برای دقایقی از کار می‌افتد و تنها با وارد کردن رمز صحیح این مشکل برطرف خواهد شد.

 

5- کیفیت تولید عالی با آلیاژهای بسیار مقاوم

جنس قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle ترکیبی از آلیاژهای فولاد ضد زنگ، کروم و روی می‌باشد که دوام و عمر این نوع قفل را بسیار افزایش می‌دهد و آن را در مقابل دمای بالا و پایین، رطوبت، ضربه و خط و خش بسیار مقاوم می‌نماید.

 

6- قابلیت نصب بر روی درب‌های راست باز شو و چپ باز شو

قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle در 2 نوع RH و LH طراحی و تولید شده است که به ترتیب برای درب‌های راست باز شو و چپ باز شو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قابلیت نصب کد هندل بر روی درب های راست بازشو و چپ باز شو

7- هشدار کاهش انرژی باتری

اگر باتری قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle در حال اتمام باشد با لمس هر کلید بر روی دستگیره به جای چراغ سبز چراغ قرمز روشن می‌شود.

8- مجهز به حالت سکوت

برای جلوگیری از آلودگی صوتی و مزاحمت برای سایرین، می‌توان قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle را در حالت سکوت قرار داد و تمام عملیات مربوط به قفل را به صورت بی صدا انجام داد.

9- توابع تنظیم مجدد منحصر به فرد (توضیحات در دفترچه راهنما)

شما می‌توانید هر لحظه و به راحتی قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle را به حالت کارخانه بر گردانید و اطلاعات جدید را به آن معرفی کنید. برای این کار نیز باید دستگیره باز شود.

10- منبع تغذیه قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle

انرژی مورد نیاز قفل الکترونیکی رمزی یال Code Handle از طریق 2 عدد باتری لیتیومی 3 ولت CR2 تامین می‌شود. این باتری‌ها در داخل دستگیره خارجی قفل جای می‌گیرند.

قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle

11- ساخت کشور سوئد

قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle در یکی از مراکز اصلی شرکت یال در اروپا یعنی سوئد طراحی و تولید شده است. به همین دلیل از استانداردهای معتبر اروپایی در طراحی و امنیت برخوردار می‌باشد.

12- خدمات پس از فروش استثنایی

این نوع دستگیره هوشمند مانند سایر محصولات یال از خدمات پس از فروش استثنایی برخوردار است. به این ترتیب مشتریان عزیز می‌توانند با خیالی آسوده از خرید این محصول لذت ببرند و زندگی امن را تجربه کنند. در ایران نیز شرکت بارمان به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال، خدمات محصولات یال را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. تنها کافی است با مشاوران و کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

13- مصارف عمده قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle

بیان این نکته ضروری است که قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle برای تامین امنیت اماکن مهم و جلوگیری از تهدیدات بزرگ طراحی نشده است به همین دلیل این نوع قفل هوشمند را بر روی درب ورودی اتاق‌های داخلی اماکن اداری مانند اتاق مدیریت یا اماکن مسکونی مانند اتاق خواب نصب می‌کنند.

قفل دیجیتال رمزی یال Code Handle