قفل دیجیتال یال YDM-4109

1- روش‌های دسترسی به قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109

رمز عبوری

به قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 می‌توان یک رمز 6 الی 12 رقمی را معرفی نمود. همچنین این نوع قفل الکترونیکی قابلیت شناسایی رمز ادمین برای محافظت از اطلاعات ذخیره شده در آن را دارد که این حالت را حالت امنیتی می‌نامند. برای عبور و مرور موقت نیز رمز یک‌بار مصرف در نظر گرفته شده است که به محض استفاده از آن، خود به خود از حافظه آن پاک می‌شود. این نوع رمز برای کنترل عبور و مرور موقت افرادی مانند دوستان و مهمانان، نظافت چی و غیره بسیار مناسب می‌باشد.

اثر انگشت

تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در سنسور اثر انگشت قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 باعث می‌شود تا به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اثر انگشت خود را به قفل معرفی و درب ورودی را بدون دردسر باز کنید. همچنین در هنگام تشخیص اثر انگشت کاربر، از فناوری بیومتریک استفاده می‌شود که کپی نمودن اثر انگشت یا هک نمودن سیستم را غیرممکن می‌سازد. به این نوع قفل هوشمند می‌توان تا 20 عدد اثر انگشت مختلف را شناسایی کرد.

ارتباط اینترنتی و بلوتوثی

شما می‌توانید این نوع قفل الکترونیکی یال را از راه دور و از طریق ارتباط بلوتوثی و اینترنتی کنترل نمایید. تنها کافی است تجهیزات مورد نیاز مانند کیت بلوتوث یا ارتباط دهنده را به صورت جداگانه خریداری کنید تا به راحتی و به صورت بی‌سیم (با استفاده از نرم افزار هوشمند تلفن همراه) درب ورودی را باز و بسته نمایید. همچنین امکان کنترل ورود و خروج افراد مختلف در این روش دسترسی وجود دارد.

قفل دیجیتال رمزی و اثر انگشتی YDM4109 یال

قابلیت اضافه شدن ریموت برای کنترل قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109

شما به راحتی می‌توانید درب خانه خود را مانند درب اتومبیلتان توسط ریموت کنترل باز و بسته نمایید. این روش دسترسی برای صدور اجازه دسترسی از طرف منشی در محیط‌های اداری و نیز باز و بسته کردن درب ورودی خانه برای افراد معلول یا سالمند بسیار مناسب است.

کلید مکانیکی

در مواقع اضطراری یا از کار افتادن قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 می‌توان توسط کلید مکانیکی درب ورودی را باز کرد. از مواد مقاوم و تکنولوژی‌های جدید در ساخت سیلندر این نوع قفل الکترومکانیکی استفاده می‌شود که دسترسی غیر‌مجاز به ان را بسیار سخت و غیرممکن می‌نماید.

2- راه اندازی بسیار آسان قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109

راهنمای صوتی چند زبانه و قابل فهم در هنگام راه اندازی به شما این امکان را می‌دهد که تنظیمات و راه اندازی قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 را به راحتی و بدون نیاز به فرد متخصص انجام دهید. همچنین هر یک از مراحل راه اندازی توسط الگوهای عددی منحصر به فرد بر روی صفحه لمس به نمایش در می‌آید.

3- سیستم تابع خیالی

سیستم تابع خیالی نوعی روش رمز‌دهی امنیتی است که جهت جلوگیری از لو رفتن رمز کاربر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این نوع سیستم برای افزایش امنیت کد دسترسی، قبل یا بعد از رمز اصلی می‌توان تعدادی عدد را به صورت دلخواه وارد نمود. به این ترتیب رد اثر انگشت بر روی تمامی اعداد باقی خواهند ماند و تشخیص رمز برای افراد اطرافتان غیرممکن می‌شود.

4- آلارم هشدار نفوذ غیرمجاز

در صورتی که شخصی جهت ورود غیر‌مجاز اقدام به آسیب رساندن به قفل یا درب کند یا پارامترهای دسترسی را به صورت مکرر و اشتباه وارد نماید، آلارم هشدار قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 با بسامد 80 دسی بل به صدا در خواهد آمد. این آلارم با صدای بلند متجاوزان و سارقان را از خانه شما دور خواهد نمود.

5- منبع تغذیه قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109

با وجود امکانات و ویژگی‌های پیشرفته قفل یال YDM4109، انرژی مورد نیاز تنها توسط 4 عدد باتری قلمی AA تامین می‌شود که این نشان دهنده مصرف بهینه انرژی این نوع قفل دیجیتال است.

6- آلارم هشدار اتمام باتری

در صورت کم شدن انرژی باتری‌های قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109، آلارم و نمایشگر قفل به شما جهت تعویض باتری‌های قدیمی هشدار می‌دهد. در صورتی که بنا به هر دلیلی موفق به عوض کردن باتری‌های قدیمی نشوید و انرژی قفل به پایان برسد، می‌توانید با استفاده از یک باتری کتابی 9 ولت برق اضطراری را تامین و پس از وارد کردن رمز یا اثر انگشت و ورود به خانه، اقدام به تعویض باتری‌های قدیمی نمایید.

7- مجهز یه مغزی ضد سرقت

مغزی الکترونیکی قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 دارای استاندارد معتبر اروپایی DIN (استاندارد معتبر کشور آلمان) می‌باشد که نشان دهنده امنیت و کیفیت بسیار بالای این محصول است. همچنین زبانه‌های مغزی این نوع قفل الکترومکانیکی از جنس فولاد ضد زنگ می‌باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر برش و نیروهای بیش از حد دارد. از دیگر خصوصیات مغزی قفل YDM4109 باز و بسته شدن بی سر و صدا درب ورودی است که در کمتر برند و مدلی نظیر آن را مشاهده خواهید کرد.

8- سیستم قفل کودک

با فعال کردن قفل کودک در قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109، دستگیره از داخل از کار می‌افتد و امکان باز کردن درب توسط کودک دلبندتان و حیوانات خانگی وجود نخواهد داشت. این سیستم امنیتی به راحتی غیرفعال می‌شود؛ تنها کافی است هم‌زمان دکمه قفل کودک را فشار و دستگیره را به سمت پایین هل دهیم. قفل کودک یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در قفل دیجیتال می‌باشد که نبود آن دسترسی به درب ورودی را برای سارقان بسیار آسان می‌کند و خطرات امنیتی زیادی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

YDM4109-BABY-LOCK9- مکانیزم قفل اتوماتیک

با فعال کردن این مکانیزم، بلافاصله پس از بسته شدن درب، YDM4109 قفل می‌شود و خیال شما را از بسته بودن درب ورودی برای همیشه راحت می‌کند.

 

10- مقاومت بسیار بالا در برابر تعییرات دمایی محیط

قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 می‌تواند بدون هیچ مشکلی، عملکرد خود را در دمای محیطی بین 55 تا 15- درجه سانتی‌گراد حفظ کند. همچنین این نوع قفل هوشمند در برابر سایر تغییرات محیطی مانند رطوبت، حرارت و … مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد.

 

11- اتصال قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 به خانه هوشمند

این نوع قفل دیجیتال را به راحتی می‌توان با سیستم‌های هوشمند‌سازی خانه ادغام نمود. علاوه بر روش‌های معمول اتصال کابلی از طریق روش‌های هوشمند و بی‌سیم مانند Z-Wave و ZigBee نیز می‌توان قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 را وارد سیستم هوشمندسازی کرد. تنها کافی است ماژول‌های هوشمند مانند VERA، ارتباط دهنده گیت من، کیت‌های هوشمندسازی و … را خریداری کنید.

قفل دیجیتال رمزی و اثر انگشتی YDM4109 یال

 

12- نصب بسیار آسان قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109

این نوع قفل به راحتی بر روی انواع مختلف درب (فلزی، چوبی، ضد سرقت، راست باز شو و چپ باز شو) قابل نصب می‌باشد.

13- مقاومت در برابر شوک الکتریکی

گاهی سارقان برای از کار انداختن سیستم‌های امنیتی برقی اقدام به وارد نمودن شوک الکتریکی می‌نمایند. قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 با گذراندن موفق تست‌های امنیتی و استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در ساخت برد الکترونیکی آن، مقاومت بسیار بالایی در برابر شوک الکتریکی از خود نشان می‌دهد.

14- خدمات پس از فروش استثنایی

برند یال با سال‌ها تجربه در زمینه تولید قفل دیجیتال و سیستم‌های امنیتی، خدمات پس از فروش استثنایی را در سراسر جهان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. همچنین ضمانت نامه تعویض این شرکت بزرگ زبان زد خاص و عام در جهان می‌باشد. شرکت بارمان این وظیفه مهم را به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال در سراسر ایران بر عهده دارد.

15- سیستم اعلان حریق

در صورت بروز آتش‌سوزی و افزایش درجه حرارت، آلارم هشدار قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 برای انجام امور پیش‌گیرانه و خروج سریع از ساختمان به صدا در می‌آید.

16- قیمت قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109

قیمت قفل دیجیتال اثر انگشتی YDM4109 بر اساس پارامترهای مانند رنگ محصول و سیستم‌های هوشمندسازی متغیر است. قیمت رنگ طلایی این محصول به علت تقاضای بیشتر بالاتر است. همچنین برای اتصال این نوع قفل الکترونیکی به تلفن همراه باید تجهیزات هوشمندسازی خریداری شود که این موضوع بالطبع قیمت قفل یال YDM4109 را افزایش می‌دهد. برای آگاهی از قیمت به روز محصولات یال با ما تماس بگیرید.