قفل سامسونگ YDM-3168

1- روش‌های دسترسی به قفل درب کارتی YDM3168

رمز عبوری

قفل درب کارتی YDM3168 قابلیت شناسایی 32 عدد رمز مختلف 4 الی 12 رقمی را دارد. در این نوع قفل برای کنترل رفت و آمد موقت سایر افراد مانند مهمان، نظافت چی، خدمت‌کار و … می‌توان از رمز یک‌بار مصرف استفاده نمود. همچنین این نوع قفل هوشمند می‌تواند در حالت امنیتی قرار گیرد که در این حالت کنترل تنظیمات تنها توسط رمز ادمین انجام می‌شود.

کارت RFID

با نصب قفل درب کارتی YDM3168 می‌توان به راحتی و بدون نیاز به حمل پر دردسر دسته کلید‌های حجیم، درب ورودی خانه را باز کرد. در حالت عادی تعداد 4 عدد کارت بزرگ RFID در جعبه این نوع قفل دیجیتال وجود دارد که تا 40 عدد کاربر را می‌توان از طریق کارت به آن معرفی نمود.

کنترل بی سیم

با استفاده از تلفن همراه (ارتباط بلوتوثی و اینترنتی) و ریموت کنترل می‌توان قفل درب کارتی YDM3168 را از راه دور و به صورت بی‌سیم کنترل کرد. تنها کافی است تجهیزات مورد نیاز را خریداری نمود تا بدون نیاز به لمس قفل، درب ورودی ساختمان را باز و بسته کرد.

ریموت کنترل از لحاظ فاصله تاثیر بسیار محدود می‌باشد (15 متر) اما از طریق تلفن همراه و ارتباط اینترنتی با قفل می‌توان از هر جای دنیا درب ورودی را باز نمود و ورود و خروج افراد مختلف را کنترل کرد. بیان مجدد این نکته ضروری است که این نوع روش دسترسی اختیاری می‌باشد و باید تمام تجهیزات فعال سازی آن را خریداری نمود.

کلید مکانیکی

در مواقع اضطراری و از کار افتادن قفل درب کارتی YDM3168 می‌توان توسط روش سنتی کلید مکانیکی به درب ورودی دسترسی پیدا کرد. دسترسی به این کلید‌ها باید سریع و آسان باشد به همین دلیل پیشنهاد می‌گردد در بیرون از منزل و در جای امن نگهداری شوند.

2- کاربرد‌های تجاری و مسکنی

قفل درب کارتی YDM3168 به دلیل کیفیت تولید، ویژگی‌های متنوع و دسترسی منحصر به‌فرد (امنیت دسترسی و بالا بودن تعداد افراد قابل شناسایی)، از محدود قفل‌های موجود در بازار می‌باشد که در برنامه‌های تجاری، اداری و مسکونی می‌توان از آن استفاده نمود و محدودیتی از نظر کاربرد در فعالیت‌های مختلف ندارد.

3- مغزی ضد سرقت

در ساخت مغزی قفل درب کارتی YDM3168 استاندارد‌های امنیتی بین المللی در نظر گرفته شده است به طوری که آن را به سد محکمی در برابر متجاوزان تبدیل نموده است. مغزی این نوع قفل هوشمند با داشتن سه زبانه استوانه‌ای شکل از جنس فولاد، امکان دسترسی غیرمجاز از طریق برش، ضربه، دریل و غیره را غیرممکن می‌سازد.

yale-YDM3168-Mortise4- قفل اتوماتیک

به محض بسته شدن درب ورودی، قفل درب کارتی YDM3168 به صورت خودکار قفل می‌شود و دسترسی به آن بدون داشتن رمز یا کارت امکان پذیر نیست. این حالت نگرانی شما را از بابت باز بودن درب پس از خروج از منزل، برای همیشه برطرف می‌سازد.

5- مقاومت قفل درب کارتی YDM3168 در برابر تغییرات دمایی

قفل درب کارتی YDM3168 کیفیت و عملکرد فنی خود را در بازه دمایی 15- تا 55 درجه سانتی‌گراد حفظ می‌نماید که این نشان دهنده کیفیت تولید بسیار بالا و تکنولوژی پیشرفته این نوع قفل می‌باشد.

6- قابلیت نصب بر روی انواع مختلف درب

چوبی، فلزی، ضد سرقت، راست باز شو و چپ باز شو با هر ضخامت

7- قابلیت اتصال قفل درب کارتی YDM3168 به سیستم‌های امنیتی و هوشمند

قفل درب کارتی YDM3168 را به راحتی می‌توان به ماژول‌های هوشمند ZigBee و ZWave متصل نمود. با مجهز نمودن این نوع قفل هوشمند به این ماژول‌ها، می‌توان قفل را با سیستم‌های هوشمند‌سازی مانند دستیار‌های صوتی و سیستم‌های امنیتی مانند دوربین‌های مدار بسته، سنسور حریق و … ادغام کرد. این ویژگی، خانه یا محیط کار شما را به نمونه‌ای هوشمند و امن تبدیل خواهد نمود.

8- نصب و راه اندازی آسان قفل درب کارتی YDM3168

وجود دفترچه راهنما و دستورات صوتی قابل فهم به چند زبان اصلی دنیا (انگلیسی، روسی و ترکی)، کار با این نوع قفل هوشمند را بسیار آسان نموده است به طوری که بدون نیاز به فرد متخصص می‌توان قفل درب کارتی YDM3168 را نصب و راه اندازی نمود. اما شرکت بارمان پیشنهاد می‌کند برای برقراری و اجرایی شدن ضمانت نامه تعویض و نیز رعایت کلیه نکات مربوط به نصب، تمامی مراحل نصب توسط متخصصان این شرکت صورت گیرد.

10- تابع خیالی

این نوع قفل هوشمند نیز مانند سایر محصولات شرکت یال، برای حفاظت از رمز عبوری کاربران از سیستم تابع خیالی استفاده می‌نماید که تشخیص رمز را برای افراد ناشناس اطرافتان غیرممکن می‌سازد. در این نوع سیستم قبل و یا بعد از وارد نمودن رمز اصلی، می‌توان اعدادی را به صورت دلخواه وارد نمود.

11- قفل کودک

با فعال کردن قفل کودک در قفل درب کارتی YDM3168، نگرانی بابت خارج شدن بدون اجازه کودک خردسال و حیوان خانگی‌تان برای همیشه از بین می‌رود. با فعال کردن این سیستم از داخل، دستگیره داخلی از کار می‌افتد و امکان باز شدن درب از داخل خانه وجود نخواهد داشت. در صورت تمایل هر لحظه و به راحتی می‌توان این سیستم را از کار انداخت. قفل کودک یکی از مکانیزم‌های امنیتی ضروری در قفل‌های هوشمند می‌باشد که نبود این ویژگی می‌تواند خطرات امنیتی زیادی را برای شما به وجود آورد. بدون وجود این ویژگی با ابزارهای ساده مانند تلق می‌توان به راحتی درب را باز کرد.

12- منیع تغذیه قفل درب کارتی YDM3168

انرژی مورد نیاز این نوع قفل هوشمند توسط 4 عدد باتری قلمی AA و بدون نیاز به سیم‌کشی داخلی برق تامین می‌شود. پیش از اتمام انرژی باتری‌ها، قفل درب کارتی YDM3168 به شما جهت تعویض باتری‌های قدیمی از طریق زنگ یا نمایش بر روی صفحه لمس، هشدار می‌دهد. اگر بنا به دلایلی مانند رفتن به سفر، موفق به عوض کردن باتری‌ها نشدید، می‌توانید از پایانه منبع تغذیه اضطراری و باتری کتابی 9 ولت برای تامین برق اضطراری قفل استفاده نمایید و پس از ورود به منزل، باتری های قدیمی را تعویض کنید.

13- مجهز به قفل داخلی یا شب بند

مغزی قفل درب کارتی YDM3168 علاوه بر داشتن سه زبانه استوانه‌ای شکل، از زبانه دیگری نیز برخوردار است که عملکرد آن با سایر زبانه‌ها متفاوت می‌باشد و به‌عنوان شب بند از آن استفاده می‌شود. با فعال کردن این مکانیزم از داخل، هیچ شخصی حتی با داشتن پارامترهای دسترسی نیز نمی‌تواند درب روردی را باز کند. در واقع این مکانیزم جهت حفظ حریم خصوصی افراد داخل خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

14- آلارم هشدار حوادث امنیتی

در صورت وقوع حوادث طبیعی مانند آتش‌سوزی و زلزله یا اقدام جهت نفوذ غیر‌مجاز مانند وارد نمودن شوک، ضربه یا وارد کردن مکرر پارامترهای دسترسی به صورت اشتباه، آلارم قفل درب کارتی YDM3168 به صدا در می‌آید و عملکرد قفل برای دقایقی از کار می‌افتد. آلارم هشدار این نوع قفل هوشمند با بسامد 80 دسی بل به صدا در می‌آید که بلندی آن شما و اطرافیانتان را از وقوع هر نوع حادثه‌ای با خبر می‌سازد.

yale-YDM316815- قیمت بسیار مناسب قفل درب کارتی YDM3168

قیمت مناسب قفل درب کارتی YDM3168 با وجود ویژگی‌های امنیتی و فنی بسیار زیاد و جذاب، این نوع قفل یال را به یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین مدل‌های موجود در بازار تبدیل نموده است به طوری که هیچ‌وقت از خرید آن پشیمان نخواهید شد.