پرفروش ترین مدل های قفل سامسونگ را در این مقاله به شما عزیزان ارائه می کنیم. قفل دیجیتال سامسونگ از محبوب ترین قفل های هوشمند در بازار می باشد. این دستگیره دیجیتالی دارای طیف وسیعی از مدل ها با دسترسی ها و قابلیت های متنوع می باشد. همچنین قفل سامسونگ دارای انواع دستگیره های مختلف اعم از اهرمی، پول و پوش و تمام اتوماتیک می باشد. این محصول امنیتی برای انواع درب های چوبی، ضد سرقت، مولتی، شیشه سکوریت و فلزی قفل مناسبی ارائه می کند.

قفل ای سامسونگ اپلیکیشن دارند اما تنها روی برخی از گوشی های هوشمند این برند فعال هستند. بنابراین اگر آپشن اپلیکیشن برایتان حائز اهمیت است قبل از خرید قفل روی گوشی همراهتان امتحان کنید. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره قفل سامسونگ بدست آورید.

قفل DP728 سامسونگ

یکی از محبوب ترین قفل سامسونگ مدل DP728 می باشد که دارای دسترسی های فول آپشن است. سنسور اثر انگشتی این قفل پول و پوش خازنی است. کارکرد سنسورهای خازنی بسیار سریع تر و دقیق تر از انواع اپتیکال آن هاست. نحوه شناسایی الگوی اثر انگشت تنها در صورتی انجام می گیرد که بافت زنده دارای جریان خون روی اسکنر قرار گیرد. این دستگیره دیجیتالی امکان اتصال به ریموت و آیفون تصویری را به صورت آپشنال به کاربران می دهد.

قفل سامسونگ 728

بوسیله ریموت می توانید درب را از راه دور در محل نصب قفل تا شعاع 20 متری باز کنید. مغزی هوشمند این قفل باعث می شود پس از بستن درب بعد از چند ثانیه به طور خودکار قفل شود. قفل دیجیتال DP728 کلیه آلارم های امنیتی را داراست و قیمت حدودی 615 دلار را دارد.

قفل DR719 سامسونگ

تنها قفل سامسونگ با دستگیره تمام اتوماتیک مدل DR719 است. این نوع از دستگیره هوشمند به لحاظ استفاده راحت ترین نوع دستگیره می باشد. کارکرد آن به صورتی است که با هر نوع دسترسی درب بدون استفاده از دستگیره به طور خودکار باز می شود. دسترسی های قفل سامسونگ مدل DR719 فول آپشن است و برای کارت می توانید از انواع تگ های RFID کارت بزرگ، KEY TAG و کارت های اسمارت استفاده کنید.

دستگیره پول و پوش

برای غیر قابل کپی بودن دسترسی کارت می توانید علاوه بر شماره سریال کارت اطلاعات دیگری را به قفل بدهید. اتصال به ریموت و آیفون تصویری و خانه هوشمند از دیگر مزایای قفل سامسونگ مدل DR719 نیز می باشد. حریم خصوصی آپشنی است که با فعال کردن آن از داخل سایر دسترسی ها از بیرون قفل برای ورود غیرفعال می شوند. قیمت تقریبی این قفل تمام عیار سامسونگ 765 دلار است.

قفل سامسونگ مدل DP609

از دیگر قفل های محبوب و پرفروش سامسونگ می توان به DP609 اشاره کرد که دارای دستگیره پول و پوش است. این قفل سامسونگ دارای دسترسی های فول آپشن است و برای جلوگیری از حدس رمز نمایش تصادفی جای اعداد را دارد. این کالای امنیتی آلارم ضدسرقت دارد تا در صورت اعمال فشار به قفل و یا استفاده از دسترسی های فیک به صدا در آید.

قفل سامسونگ هوشمند

همچنین بواسطه آلارم ضد حریق در حرارت بالا شروع به آژیر کشیدن می کند تا کاربر را نسبت به اطفاء به موقع آن خبر کند. به منظور ایجاد یک حریم خصوصی در محل کار و خانه خود می توانید این آپشن را از داخل فعال کنید. قیمت حدودی این قفل سامسونگ 615 دلار می باشد.

قفل دیجیتال 6020

قفل سامسونگ مدل 6020 دارای دستگیره اهرمی است و قفلی کارتی محسوب می شود. این محصول امنیتی طلایی رنگ دارای منبع تغذیه چهار عدد باتری قلمی با استاندارد AA می باشد. در صورت عدم توجه به آلارم اتمام باتری که یک هفته قبل از  اتمام آن روشن می شود منبع تغذیه اضطراری را در اختیار دارید. منبع تغذیه اضطراری این قفل سامسونگ از نوع کتابی 9 ولتی است که می توانید به طور موقت از بیرون قفل آن را شارژ نمایید.

قفل کارتی

آلارم های امنیتی و همچنین حریم خصوصی را نیز در این محصول در اختیار دارید. شما می توانید برای امنیت بیشتر ورود دسترسی دوبل امنیتی تعریف کنید به گونه ای که شرط باز کردن درب ورود همزمان دو دسترسی می باشد. قیمت حدودی دستگیره دیجیتال 6020 سامسونگ 480 دلار است.

دستگیره دیجیتال H30

اگر می خواهید برای درب های ضد سرقت مولتی قفل سامسونگ بخرید H30 را به شما پیشنهاد می کنیم. این مدل از مغزی های عمودی شکل درب مولتی پشتیبانی می کند و کلیه دسترسی های فول آپشن را نیز دارد. دستگیره این قفل دیجیتال از نوع اهرمی است بنابراین برای درب های راست بازشو مدل راستگرد و چپگرد نیاز است. حریم خصوصی از دیگر آپشن های این قفل می باشد که به شب بند هم معروف می باشد. قیمت حدودی قفل فول آپشن H30 سامسونگ 500 دلار است.

قفل اتوماتیک

قفل شیشه سکوریت G510

درب های شیشه سکوریت به دلیل نحوه تولید آن ها در برابر ضربه و حرارت مقاومت بالاتری نسبت به شیشه های معمولی دارند. الگوی شکستن این نوع درب ها متفاوت است و دارای تکه های مثلثی شکل و خطرناک نیست. قفل دیجیتال مخصوص درب شیشه سکوریت در قفل سامسونگ مدل G510 است. این قفل دسترسی های رمز و کارت را دارد و به ریموت جهت باز کردن درب از راه دور در محل نصب قفل متصل می شود. این قفل زیبا قابلیت آلارم ضد حریق و سیستم ضد شوک الکتریکی را دارد. بواسطه سیستم ضد شوک از هر گونه خرابی قفل در برابر ورود برق اضافی جلوگیری می شود. قیمت حدودی این قفل سامسونگ شیشه سکوریت  384  دلار می باشد.

قفل سامسونگ شیشه سکوریت

برای مشاهده محصولات در اینستاگرام شرکت بارمان کلیک نمایید.