عوامل مختلفی روی انتخاب یک قفل دیجیتال مؤثراند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها کیفیت و استحکام این محصول است. عامل بعدی زیبایی ظاهری و داشتن هارمونی از لحاظ شکل و رنگ با سایر وسایلی است که در کنار آن قرار می‌گیرند. آیتم مهم دیگری که روی خرید یک قفل تأثیرگذار است تعداد قابلیت‌هایی است که به کاربران می‌دهند. برای خیلی از افراد برند یک قفل هم حائز اهمیت است و روی انتخابشان نقش عمده‌ای بازی می‌کند. در این مقاله به بیان پرفروش ترین برندهای قفل دیجیتال می‌پردازیم و قابلیت‌های این مدل‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.

پر فروش‌ترین مدل‌های قفل دیجیتال سامسونگ

یکی از برترین و آپشن دارترین قفل‌های دیجیتال سامسونگ قفل DR719 است که دارای تکنولوژی دستگیره تمام اتوماتیک می‌باشد؛ به صورتی که پس از استفاده از انواع دسترسی درب بدون نیاز به دستگیره به طور خودکار باز می‌شود. این قفل ظاهر بسیار زیبایی دارد و به لحاظ دسترسی قفلی فول آپشن محسوب می‌شود؛ به طوری که کلیه دسترسی‌های رمز، کارت و اثر انگشت را دارد. از ویژگی‌های مهم این قفل داشتن آپشن نمایش تصادفی اعداد است که برای هر کاربر جای اعداد تغییر می‌کند تا کسی نتواند از روی جای انگشت به رمز اصلی پی ببرد.

قفل بعدی که جزء قفل‌های کارتی و پرفروش سامسونگ محسوب می‌شود مدل 6020 سامسونگ است. دستگیره این مدل به صورت اهرمی است که طلایی رنگ می‌باشد. انواع کارت‌های RFID که این قفل‌ها ساپورت می‌کنند شامل کارت‌های بزرگ، KEY TAG (مانند جاسوئیچی) و کارت‌های اسمارت (پشت برچسب دار مخصوص موبایل) هستند. قفل 6020 سامسونگ امکان اتصال به ریموت و آیفون را نیز دارد.

قفل بعدی مربوط به مدل H30 برند سامسونگ می‌شود که دسترسی فول آپشن دارد و نوع دستگیره آن نیز اهرمی است. این قفل دارای آپشن حریم خصوصی است که با فعال کردن آن از داخل دیگر کاربران با انواع دسترسی‌ها از بیرون نمی‌توانند درب را باز کنند. این قفل به‌عنوان یک قفل دارای دستگیره اهرمی دارای قابلیت مهم قفل کودک است که با یک‌بار فعال کردن از داخل کودک نمی‌تواند درب را باز کند و از خانه خارج شود.

قفل دیجیتال سامسونگ

پر فروش‌ترین مدل‌های قفل دیجیتال روک (ROOK)

یکی از پر فروش‌ترین قفل‌های دیجیتال برند روک مدل P231 است که دسترسی فول آپشن دارد و دستگیره این قفل تمام اتوماتیک است. ویژگی اصلی این قفل اتصال به اینترنت است به طوری که به واسطه آن می‌توانید درب را به راحتی از راه دور در هر جایی که گوشی همراهتان به اینترنت متصل می‌شوید از طریق اپلیکیشن باز کنید. به علاوه امکان ارائه گزارش‌گیری دقیق از آمار رفت و آمدها و همچنین قابلیت اعمال محدودیت زمانی روی دسترسی کاربران عادی را به شما می‌دهد.

قفل پرفروش بعدی از برند روک مدل P251 است که مانند سایر قفل‌های سری P برند روک دارای چشمی الکترونیکی آنلاین است و دستگیره تمام اتوماتیک دارد. این قفل دارای ریموت است و امکان اتصال خودکار به آیفون تصویری را نیز دارد. در کنار همه این‌ها دارای قفل اتوماتیک است که پس از بستن درب پس از چند ثانیه به طور خودکار قفل می‌شود.

قفل H100 برند روک که مخصوص درب‌های UPVC و درب‌های بائوی کم نیز می‌باشد دارای دستگیره اهرمی است که قفلی پر فروش محسوب می‌شود. این قفل دیجیتال فول آپشن است و به دلیل امکان تعریف دسترسی‌های زیاد می‌توانید در اماکن پر رفت و آمد هم نصب کنید.

قفل دیجیتال روک

پر فروش‌ترین مدل‌های قفل دیجیتال یال (YALE)

یکی از بهترین مدل‌های قفل دیجیتال، قفل یال 4109 پلاس است که با امکان اتصال به خانه هوشمند و ساپورت کردن پروتکل‌های Z-WAVE و ZIGBEE علاوه بر امکان باز کردن درب از راه دور از هر جایی که گوشی هوشمند شما به اینترنت متصل می‌شود امکان گرفتن گزارش‌گیری دقیق را از قفل دارید. همچنین این قفل امکان اتصال به آیفون تصویری و ریموت را نیز دارد.

قفل 3168 هم به‌عنوان یک قفل کارتی از برند یال با داشتن بدنه مقاوم و ضد آب گزینه‌ای بسیار مناسب برای مکان‌های شرجی مثل شمال و جنوب ایران است. این قفل همانند 4109 پلاس امکان اتصال به خانه هوشمند و ریموت را دارد. در کنار همه این‌ها قفل کودک در این محصول تکمیل کننده امنیت کامل آن به شمار می‌رود.

قفل دیجیتال

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتال پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.