اخذ نمایندگی محصول یک برند خارجی در ایران پس از اعمال تحریم‌ها عملاً مفهومی همانند گذشته نخواهد داشت. قفل دیجیتال هم به‌عنوان محصولی که تاکنون تولید داخل نداشته، یک جنس خارجی محسوب می‌شود. با توجه به موارد گفته شده در حال حاضر تمامی شرکت‌هایی که اقدام به فروش قفل دیجیتال می‌نمایند، در واقع وارد کنندگان این محصول تلقی می‌شوند. در این میان برای انتخاب بهترین شرکت فروشنده قفل دیجیتال می‌بایست به نکاتی توجه نمایید تا در روند خرید این محصول جایگزین دستگیره‌های مکانیکی با مشکل مواجه نشوید.

دلیل گفتن کلمه روند خرید این است که با خرید یک محصول کار شما با فروشنده به پایان نمی‌رسد؛ زیرا ارائه خدمات حین و پس از فروش هم برای خریداری که یک کالای جدید به خصوص کالایی که حاصل فناوری است را تهیه می‌کند بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله به ارائه مواردی می‌پردازیم که نیاز است قبل از انتخاب شرکت فروشنده قفل دیجیتال به آن‌ها توجه نمایید.

نمایندگی قفل دیجیتال در ایران

واردات قانونی قفل دیجیتال

یکی از راه‌های میانبر واردات محصولات خارجی از جمله قفل دیجیتال، آوردن این محصولات به کشور به صورت قاچاق می‌باشد که به زعم برخی راه‌کار خوبی برای کاهش هزینه هاست. اما این افراد مجبورند به شکل چراغ خاموش و در قالب یک شخص حقیقی کار کنند. چرا که در صورت روشن شدن این موضوع امکان تأسیس شرکت و یا ارائه خدمات پس از فروش را نخواهند داشت. شرکت‌های معتبر اقدام به واردات قفل دیجیتال از مبادی قانونی و از طریق برگه سبز گمرکی می‌نمایند و هر زمان که لازم باشد قابل رؤیت است.

ارائه گارانتی قفل دیجیتال

شرکت‌های معتبر وارد کننده قفل دیجیتال روی محصولات خود در یک بازه زمانی مشخص که از تاریخ فروش شروع می‌شود، گارانتی ارائه می‌کنند. شرایط گارانتی در مورد قفل دیجیتال درباره تعویض و تعمیر قطعات و یا حتی تعویض مدل قفل مطرح می‌شود. شرکت‌های معتبر برای ارائه گارانتی پس از نصب قفل دیجیتال به شما کارت طلائی ارائه می‌کنند که با امضای آن شروع گارانتی کلید می‌خورد.

داشتن سایت معتبر و دفتر مرکزی

یکی از منابع مهم کسب اطلاعات استفاده از موتورهای جستجویی همانند گوگل است که از طریق آن‌ها به سایت‌های فروش قفل هوشمند دست پیدا می‌کنید. معمولاً سایت‌های شرکت‌های معتبر جزء چند سایت اولی هستند که گوگل به شما پیشنهاد می‌دهد. در کنار این موضوع یک سایت معتبر دارای اینماد است که تنها در صورتی ارائه می‌شود که مجوزهای لازم را به آن‌ها تحویل دهید. داشتن یک دفتر و نمایشگاه دائم حضوری با آدرس مشخص که بتوانید همه روزه به آن مراجعه نمایید بسیار مهم است.

نمایندگی قفل دیجیتال بارمان

ارائه نمایندگی در سراسر ایران

یک شرکت معتبر می‌تواند دارای نمایندگی‌های متعددی در سراسر ایران باشد که به راحتی در هر جای ایران که باشید به شما خدمات گارانتی و نصب را ارائه دهد. همچنین شرکت‌های معتبر پروژه‌های بزرگ مقیاس در رزومه کاری خود دارند و با مهندسین به نام حوزه‌های مرتبط با درب، هوشمندسازی و ساختمان سازی کار کرده‌اند.

پشتیبانی 24 ساعته

یک فروشنده معتبر پس از فروش محصول خود همواره در کنار شماست و شماره تماس‌هایی در اختیارتان قرار می‌دهد تا در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی سؤالات فنی شما باشند. شرکتی از اعتبار کافی برخوردار است که در تمامی بخش هایش از پرسنل مجرب و متخصص بهره ببرد تا با کارکرد ناقص یک بخش کل مجموعه زیر سؤال نرود. وقتی هر وارد کننده قفل دیجیتالی ادعا می‌کند که خدمات 24 ساعته پشتیبانی و یا دفترچه راهنمای فارسی دارد کافی است او را امتحان کنید تا دریابید تا چه حد در گفتار خود صادق است. برای خرید قفل هوشمند به نمایندگی قفل دیجیتال در ایران (شرکت بارمان) مراجعه کنید.

نمایندگی قفل دیجیتال

ارائه سایر محصولات مرتبط

شرکت‌های معتبر در واردات یک محصول معمولاً دارای تیم مجربی هستند که در کنار آن می‌توانند محصولات مرتبط با آن حوزه را نیز ارائه دهند. به طور مثال بازار قفل دیجیتال در حوزه محصولات کنترلی و امنیتی است که اگر در کنار واردات قفل دیجیتال محصولی نه در حد ادعا بلکه به واقع تولید آن شرکت باشد می‌توانید بی قید و شرط به او اعتماد نمایید. این محصول حاصل تجربیات به دست آمده و تیم مجرب و متخصص یک شرکت است. شرکت بارمان نمایندگی قفل دیجیتال در ایران می‌باشد.

جهت اطلاع از اخبار روز دنبای قفل دیجیتال پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.