نصب قفل دیجیتال برای بانک نیاز به رعایت یک سری اصول مهم دارد. پیش از خرید و نصب قفل دیجیتال می بایست بدانید که کدام مدل را انتخاب کنید. در واقع مدلی که انتخاب می کنید باید برای بانک مناسب باشد. از هر قفلی نمی توان برای بانک ها استفاده کرد چون مشکلات خاص خود را ایجاد می کند. نکته مهمی که باید بدانید این است که نصب قفل دیجیتال برای بانک نیاز به تخصص بالایی دارد. گاه نیاز به سوراخ کاری است و گاه بدون سوراخ کاری نیز می شود اجرای درستی از قفل ها داشت بنابراین بسیار مهم است که از موضوع رعایت شود.

بهترین قفل دیجیتال برای بانک را انتخاب کنید!

تعریف استاندارد و ثابتی برای بهترین قفل دیجیتال برای بانک وجود ندارد! به این معنی که شما نمی توانید قفل مورد نظر را روی سیستم اجرایی همه بانک ها قرار دهید. دقت نمایید که به طور کلی قفل هایی که برای بانک های مختلف استفاده می شوند می بایست از نظر عملکرد بی نظیر باشند. یک ساختار مهم دیگر که باید بدانید این است که سوراخ کاری می بایست توسط متخصص صورت بگیرد و استانداردهای لازم نیز رعایت شود. انتخاب قفل بسیار مهم است. قفل باید به سبکی انتخاب شود که دارای عملکرد خاص و مناسبی باشد. البته که قفل های دیجیتال هر یک بر اساس نوع سبکی که دارند دسته بندی می شوند. پیش از نصب درب و ایجاد سوراخ های استاندارد می بایست موقعیت قفل را بسنجید.

نصب قفل دیجیتال برای بانک ها

نصب قفل دیجیتال شیشه سکوریت برای بانک ها

برای نصب قفل دیجیتال برای بانک می بایست سوراخ کاری توسط متخصصان صورت بگیرد. برای این کار یک سری ابزارهای مهم نیاز است. ابزارهایی که در موقعیت درستی اجرا شوند و به شکل مناسبی بتوانند فضای داخلی درب را پوشش دهند. استانداردهای لازم برای نصب قفل دیجیتال برای بانک بسیار مهم است. یک سری استانداردها باید بر اساس نوع قفل سنجیده شود. مثلاً شما سوراخ های استانداردی روی کار ایجاد می کنید که سبب می شود نصب به بهترین شکل صورت بگیرد. همچنین اگر دارای درب شیشه ای هستید می توانید از قفل های شیشه سکوریت مثل مدل 669 روک استفاده نمایید.

محل قرارگیری قفل دیجیتال برای بانک

قرارگیری قفل روی درب بانک باید با دقت بالایی صورت بگیرد. به طور کلی قفل های دیجیتال دارای یک بخش مهم داخلی و یک بخش خارجی هستند. همینطور برای این قفل ها از مغزی های مخصوصی نیز استفاده شده است. این مغزی ها می بایست به درستی به هم وصل شوند و روی درب ورودی اجرا شوند. بدنه بیرونی شامل سنسور اثر انگشت و صفحه لمس خواهد بود. نیاز است که کلید اضطراری نیز به درستی اجرا شود.

روی بدنه داخلی نیز دکمه تنظیمات می بایست به درستی مدنظر قرار بگیرد. محل قرارگیری باتری ها هم موضوع مهمی است که اگر به دقت بررسی نشود دردسرساز می شود. پس از اینکه نصب قفل دیجیتال روی درب به درستی انجام شد نیاز است که محل قرارگیری قفل روی درب کاملاً تراز باشد. متخصصان نصب می بایست کارهای پس از نصب را به درستی انجام دهند. در واقع شخصی که به طور کلی این کار را انجام می دهد باید بتواند پروسه اجرای قفل دیجیتال را به شکل اصولی طی کند.

نصب قفل دیجیتال درب

تنظیمات قفل دیجیتال برای بانک و راه اندازی مجدد

چه خوب است که تنظیمات لازم برای قفل دیجیتال در نظر گرفته شود. انجام تنظیمات و راه اندازی قفل دیجیتال موضوعی است که اگر به دقت صورت نگیرد مسئله ساز می شود. پس از اینکه قفل الکترونیکی را نصب کردید نوبت به انجام تنظیمات و راه اندازی قفل است. اولین گام این است که باتری ها در موقعیت درست قرار بگیرند. سپس می بایست رمز مورد نظر شناسایی شود. پس از آن اثر انگشت باید اجرا شود. اثر انگشت می بایست در موقعیت خوبی باشد. برای اطمینان از صحت عملکرد قفل می بایست یک سری مولفه های عبوری نیز معرفی شوند که اهمیت زیادی دارد. به هر حال این کار باید با حضور نصاب صورت بگیرد. زمانی که درب باز است می بایست دکمه قفل دستی از داخل زده شود و یا سنسور قفل اتوماتیک نیز به درستی اجرا شود.

نیاز است که زبانه های مغزی فعال شوند و در صورت بسته بودن درب نیز شبیه سازی صورت بگیرد.

در صورت داشتن کلید مکانیکی اضطراری باید امتحان کنید که کلید در موقعیت درست خود قرار گرفته است یا خیر. دستور عمل های لازم برای کار با این قفل ها توسط نصاب در نظر گرفته می شود.

سوالات رایج

آیا مسئولیت امنیتی قفل دیجیتال برای بانک با شخص نصاب است؟

مسئولیت امنیتی برای قفل دیجیتال برای بانک به واسطه شخص نصاب ارزیابی می شود. دقت کنید که می بایست خودتان نیز شرایط را بسنجید و همه چیز را به دست شخص نصاب دنبال نکنید.

آیا برای قفل دیجیتال بانک می توان رمز عبور در نظر گرفت؟

بله! می توانید برای این قفل ها رمز عبور نیز در نظر بگیرید. رمز عبور می بایست به شکل خصوصی وارد شود. و دور از چشمان نصاب اجرا شود. در صورت استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی می بایست حداقل دو اثر انگشت را اجرا کنید.

آیا قیمت قفل دیجیتال برای بانک گران است؟

قیمتی که برای قفل دیجیتال برای بانک در نظر گرفته می شود گران است اما به طور کلی قیمت گذاری ها در رده بندی های مختلفی عرضه می شود و این موضوع بستگی به نوع خرید شما دارد. دقت کنید که قیمت این قفل ها در سال های اخیر دستخوش یک سری تغییرات مهم بوده است و باید همه جوانب سنجیده شود.

نصب قفل دیجیتال

جمع بندی

نصب قفل دیجیتال برای بانک کار ساده ای نیست. نیاز به دقت بالایی دارد. کسانی که این کار را انجام می دهند دوره دیده اند. دوره هایی که سبب شده تا بتوانند به سادگی اقدام به نصب قفل دیجیتال برای بانک نمایند بدون اینکه مشکلی ایجاد شود. اینطور که بررسی ها نشان می دهد قفل های دیجیتال بر اساس موقعیت اجرایی خود توانسته اند یکی از بهترین قفل هایی باشند که مورد استفاده قرار می گیرند و البته که دارای کیفیت بالایی هستند و این کیفیت در نهایت می تواند انتخاب خوبی برای بانک و صرافی ها باشد. نصب این قفل ها نیز باید دقیق و اصولی صورت بگیرد و همه شرایط سنجیده می شود.