امروزه خرید قفل های درب دیجیتال یکی از موارد مهم و بسیار ضروری به حساب می‌آید زیرا ایجاد آرامش و امنیت در اماکن اداری و خانه‌ها مود اهمیت بسیار زیادی قرار می‌گیرد؛ به طور کلی قفل رمزی درب آپارتمان به دو دسته‌ی ایرانی و خارجی تقسیم بندی می‌شوند که در ادامه به مقایسه قفل دیجیتال ایرانی و خارجی به طور کامل پرداخته ایم.

کیفیت و مجهز بودن قفل های دیجیتال یکی از موارد بسیار مهم می‌باشد که در بعضی از قفل‌های دیجیتال می‌توان آن را به راحتی مشاهده کرد، باید توجه داشته باشید که هزینه قفل های دیجیتال نسبتا بالا است و بهتر اگر قصد خرید قفل الکترونیکی را دارید به خریداری قفل با کیفیت و مطمئنی بپردازید.

مقایسه قفل دیجیتال ایرانی و خارجی از نظر ظاهری

معرفی قفل دیجیتال خارجی

امروزه قفل دیجیتال خارجی همراه با تکنولوژیِ پیشرفت چشمگیری داشته اند که همین امر باعث شده تا قفل های خارجی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شوند، قفل های دیجیتال خارجی رمزی نه تنها می‌توانند باعث امنیت منازل و اماکن اداری و تجاری شود، بلکه ظاهر بسیار لوکس آن می‌توانند توجه هر خریداری را جذب کند.

ویژگی قفل های دیجیتال خارجی

به طور کلی قفل های دیجیتال خارجی از خصوصیات و ویژگی‌های بسیار زیادی برخوردار می‌باشند که مهم ترین آن قابلیت باز شدن در با استفاده از اثر انگشت و تشخیص چهره است، معمولا قفل های خارجی دیجیتال با استفاده از تلفن همراه و کارت نیز به راحتی باز می‌شوند که این امر یکی از مزایای این نوع قفل ها می‌باشد. که شما میتوانید برای خرید قفل الکترونیکی به سایت کارن مراجعه نمایید.

قابلیت تشخیص کف دست، رمز یکبار مصرف، رمز های خیالی، رمزهای پترن، قابلیت استفاده از انواع تگ و کلیدهای مکانیکی نیز از دیگر قابلیت های قفل های هوشمند خارجی می‌باشد که ارزش آن را چند برابر کرده؛ باید توجه داشته باشید که با خرید انواع قفل خارجی خیال شما از امنیت و ورود و خروج کودک خود نیز راحت است.

 قفل های دیجیتال خارجی

بهترین برندهای قفل دیجیتال خارجی

خوشبختانه در حال حاضر می‌توان بهترین برندهای قفل الکترونیکی خارجی را در ایران یافت و خریداری کرد و از قابلیت های جذاب این نوع قفل به راحتی استفاده نمایید؛ در ادامه چند برند معروف و باکیفیت قفل دیجیتال را به شما عزیزان معرفی کرده ایم:

  • SAMSUNG
  • HBS
  • H-GANG
  • UNITOUCH
  • GATEMAN
  • YALE
  • MILRE
  • EVERNET
  • HIONE

توجه داشته باشید که با مراجعه به سایت کارن می‌توانید با کیفیت ترین قفل های دیجیتال را از برندهای معتبر خارجی به راحتی تهیه و خریداری نمایید.

قفل دیجیتال ایرانی

معرفی انواع قفل دیجیتال ایرانی

قطعا یکی از اصلی ترین هدف های ما برای خرید قفل دیجیتال فراهم کردن امنیت در محل مورد نظرمان می‌باشد، امروزه قفل های دیجیتال ایرانی نیز پیشرفت چشمگیری در زمینه تولید قفل های دیجیتال داشته اند و توانسته اند محصولات باکیفیتی را روانه بازار کنند.

خصوصیات قفل های دیجیتال ایرانی

خرید محصول با کیفیت یکی از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید که معمولا کیفیت مطلوب را می‌توان در قفل های الکترونیکی  ایرانی مشاهده کرد، باید توجه داشته باشید که قفل های دیجیتال ایرانی از قیمت مناسب تری نسبت به قفل های دیجیتال خارجی بهره مند می‌باشند که این امر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

از مهم ترین خصوصیات قفل های درب هوشمند ایرانی می‌توان به سازگار بودن آن‌ها با درب های ایرانی و دارا بودن قفل کودک این نوع قفل اشاره کرد، استفاده از این قفل ها کار بسیار آسانی می‌باشد و بعد از خرید قفل ایرانی می‌توانید از خدمات پس از فروش آن نیز استفاده کنید.

 قفل دیجیتال

مقایسه قفل الکترونیکی ایرانی و خارجی از نظر ظاهری

یکی از نکات بسیار مهم که خریداران به آن توجه بسیار زیادی دارند ظاهر قفل های دیجیتال است که در حال حاضر قفل ها را می‌توان در مدل های مختلفی یافت و خریداری کرد؛  اکنون در صنعت ساخت قفل های دیجیتال ایرانی و خارجی ظاهر قفل یکی از موارد دارای اهمیت است، به طوری که میتوانید قفل های خارجی و ایرانی را در مدل های مختلف و بسیار زیبایی خریداری کنید.

خلاصه مطلب

قفل دیجیتال ایرانی بخریم یا خارجی؟ امروزه قفل دیجیتال ایرانی و خارجی بسیار زیادی در بازار وجود دارند که با تهیه آن‌ها می‌توانید به افزایش امنیت خانه و محل کار خود کمک بسیار زیادی بکنید اما در این هنگام باید به جمله کیفیت را قربانی قیمت نکنید توجه بسیاری زیادی داشته باشید و با بررسی و مقایسه قفل دیجیتال ایرانی و خارجی قفل مدنظر و مناسب خود را خریداری نمایید.

سوالات متداول مقایسه قفل دیجیتال ایرانی و خارجی

خرید قفل دیجیتال خارجی به صرفه تر است یا ایرانی؟
به طور کلی قفل های هوشمند ایرانی از قیمت مناسب تری برخوردار می‌باشند اما در قفل های دیجیتال خارجی می‌توانید ویژگی های بسیار جذاب و منحصر به فردی را مشاهده کنید که این امر از اهمیت بالایی برخوردار است.

قفل های دیجیتال با کیفیت از چه ویژگی هایی برخوردار می‌باشند؟
در هنگام خرید قفل رمزی مهمترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید ویژگی های قفل است که ویژگی های قفل کارتی با کیفیت شامل قفل مخصوص کودک، کنترل از راه دور، قابلیت تشخیص چهره و اثر انگشت، باز شدن درب با استفاده از تگ، دستگیره های مرغوب و با کیفیت، داشتن ریموت کنترل از راه دور، رمز های خیالی و یکبار مصرف، مجهز بودن به آلارم هشدار، داشتن سوییچ و کلید و کارت مخصوص و … می‌باشد.

قیمت قفل دیجیتال ایرانی و خارجی چقدر است؟
یکی از سوالات متعددی که برای افراد به وجود می‌آید درباره قیمت قفل دیجیتال است، باید توجه داشته باشید که تمام قفل های الکترونیکی از قابلیت های مختلفی برخوردار می‌باشند که همانطور که می‌دانید با افزایش قابلیت های قفل درب قیمت آن نیز تغییر پیدا می‌کند.
معمولا قفل های درب هوشمند ایرانی از قیمت کمتری برخوردار هستند که با مراجعه به سایت کارن می‌توانید از قیمت باکیفیت ترین قفل های درب مطلع شوید.