آیا با دستگیره دیجیتال درب آشنایی دارید؟ در یک جمله بخوام بهتون بگم تنها راه رهایی از شر کلید های پر دردسر و افزایش امنیت محیط با قفل های دیجیتالی امکان پذیر می باشند.

دستگیره های دیجیتال با داشتن روش های دسترسی همچون رمز، کارت و اثر انگشت علاوه بر ایجاد راحتی در ورود و خروج از منزل و یا محیط کار، خیال شما را از ورود افرادی همچون سارقین نیز راحت می کند چرا که ورود به منزل با همچین سیستم امنیتی غیر ممکن است. دیگر سارقین با انداختن یک کارت لای درب نمی توانند به راحتی وارد خانه ی شما بشوند. با وجود سیستم های آلارم هشدار ضد سرقت هیچ دزدی جرئت نزدیک شدن به دربتان را نخواهد کرد :)

در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با انواع مدل های دستگیره دیجیتال و بهترین قفل های دیجیتال موجود در ایران آشنا کنیم. با ما همراه باشید

قفل سامسونگ

انواع دستگیره دیجیتال درب

قفل های دیجیتالی که در ابتدای کار تولید شدند ظاهری مشابه به قفل های مکانیکی دارند و مجهز به یک دستگیره ای برای باز و بسته کردن درب وجود دارد. اما کمی بعد قفل های دیجیتالی تولید شد که هم از لحاظ امنیتی و هم از لحاظ کار و راحتی بسیار بهتر شدند. نسل بعدی قفل های دیجیتال به اسم دستگیره پول و پوش ایجاد شد.

دستگیره های پول و پوش به دستگیره های فشاری و کششی نیز معروف هستند. یکی از مزایای این نوع از دستگیره درب آن است که وقتی در را باز می کنید توسط یکی از روش های دسترسی رمزی، کارتی و اثر انگشتی دیگر نیاز نیست که دستگیره ای را به سمت پایین بکشید و هل دهید تا درب باز شود. با دستگیره پول و پوش تنها در 1 مرحله درب باز خواهد شد ولی در نوع دستگیره معمولی در 3 مرحله این کار صورت می گیرد.

برخی از مدل های دستگیره دیجیتال پول و پوش مثل shp-dr719 , p241 , p231, shp-p50 , vulcan-fr از بهترین مدل های قفل پول و پوش می باشند.

دستگیره دیجیتال سامسونگ shp-dr719

این قفل کارتی یکی از زیبا ترین قفل های برند سامسونگ می باشد. شما می توانید با 3 روش رمز، کارت و اثر انگشت قفل dr719 را مدیریت کنید. البته که بر روی قفل 5 عدد کلید مکانیکی هم به شما تعلق میگیرد تا هروقت که نیاز داشتید از آن ها استفاده نمایید. برای استفاده از این دستگیره دیجیتال نیازی به برق ندارید و تنها با 8 عدد باتری قلمی می توانید دستگاه را روشن و از آن استفاده نمایید.

از جمله ویژگی های بسیار خوب این قفل دیجیتال به این موارد اشاره نمود: قفل اتوماتیک، حریم خصوصی و یا شب بند، ورودی دوبل، رمز ادمین، آلارم های هشدار امنیتی و …

قفل رمزی

دستگیره دیجیتال سامسونگ shp-p50

یکی از جدید ترین مدل های دستگیره دیجیتال، قفل سامسونگ p50 می باشد. این قفل دارای دو مدل روش برای باز کردن درب می باشد. یکی رمز با قابلیت شناسایی 50 عدد کاربر و دوم اثر انگشت آن هم با 50 عدد کاربر دیگر. در واقع شما 100 کاربر را می توانید به قفل خود معرفی نمایید. این قفل مجهز به مغزی دو زبانه نیز می باشد.

از جمله ویژگی های این قفل شامل: ورودی دوبل، سیستم اعلان حریق، سیستم ضد شوک، قفل اتوماتیک، منبع تغذیه اضطراری، رمز ادمین، حریم خصوصی و …

قفل-سامسونگ-shp-p50

دستگیره دیجیتال روک p241

برند روک با این که تازه وارد عرصه قفل های دیجیتال شده است اما خیلی زود محبوب و مردمی شد. این برند در عین حال که نهایت امکانات یک قفل را در اختیار مشتری قرار می دهد، قیمت بسیار منصفانه ای هم دارد. یکی از مدل های دستگیره دیجیتال پول و پوش روک که بسیار خاص می باشد p241 است. این قفل دارای دستگیره ای دلفینی شکل می باشد که مشتریان را جذب خود کرده است. قفل روک p241 به رنگ مشکی می باشد.

این قفل دارای 3 مدل روش دسترسی کارتی، رمزی و اثر انگشتی نیز می باشد. با این حال تا 300 عدد کاربر را می توانید به قفل خود شناسایی نمایید. یکی دیگر از مزیت های خوب این قفل وجود چشمی دیجیتال آنلاین بر روی خود قفل می باشد.

قفل دیجیتال روک p241

دستگیره دیجیتال روک p231

دستگیره دیجیتال p231 روک یکی دیگر از مدل های پر طرفدار این برند می باشد. این قفل قابلیت متصل شدن به 3 نوع مغزی را دارد که شامل: 3 زبانه، ساده، چوبی _ 3 زبانه، ساده، مولتی _ 5 زبانه، هوک، ضد دیلم

از جمله ویژگی های این دستگیره دیجیتال می توان به قابلیت اتصال به خانه هوشمند و آیفون، چشمی دیجیتال و زنگ روی نمایشگر، حریم خصوصی، قفل اتوماتیک، ورودی دوبل، اتصال به درب مولتی و … اشاره کرد.

این قفل اثر انگشتی تک رنگ ومشکی می باشد و برای درب های چوبی، ضد سرقت و فلزی با ضخامت بیشتر از 4cm و بائوی بالای 12cm مناسب می باشد.

قفل دیجیتال روک

دستگیره دیجیتال یال vulcan-fr

این دستگیره دیجیتال یکی از قفل های خوب برند یال می باشد که به رنگ طلایی است. قابلیت شناسایی 30 عدد رمز، 40 عدد کارت و 40 عدد اثر انگشت را دارد. این قفل دارای مغزی سه زبانه هوک می باشد.

از جمله ویژگی های این دستگیره دیجیتال می توان به وجود رمز ادمین، آلارم اتمام باتری، حریم خصوصی، قفل اتوماتیک، ورودی دوبل، هشدار ضد سرقت و قفل کودک و … اشاره نمود.

قفل کودک یک ویژگی بسیار مهم و کاربردی برای کسانی است که کودک خردسال یا حیوانات خانگی دارند، می باشد. با وجود این آیتم اگر کودک و یا حیوان خانگی شما به دستگیره درب آویزان شود درب باز نخواهد شد چرا که باید علاوه بر این که دستگیره را می کشید، دکمه قفل کودک بر روی دستگیره را هم فشار دهید تا درب باز شود.

قفل دیجیتال یال

برای آشنایی بیشتر با مدل های دستگیره دیجیتال درب از محصولات ما دیدن کنید

سوالات متداول برای خرید دستگیره دیجیتالی درب

کدام دستگیره دیجیتال پول و پوش بهتر است؟

در برند روک قفل p241  و در برند سامسونگ قفل dp728 از پرفروش ترین دستگیره های پول و پوش می باشند.

آیا دستگیره اهرمی راحت تر از دستگیره پول و پوش است؟

خیر دستگیره های دیجیتالی پول و پوش نو ظهور هستند و کار با آن ها ساده تر است و سرعت عمل بیشتری هم ایجاد می کند. همچنین این مدل قفل ها نیز بالاتر است.