دستگیره الکترونیکی یا همان قفل دیجیتال یک محصول وارداتی در ایران است که با برندهای مختلفی وارد شده است که هر کدام قیمت، قابلیت و ویژگی‌های متفاوت و مشابهی با یکدیگر دارند که قبل از خرید لازم است از این موارد اطلاعات کافی بدست آورید. داشتن این اطلاعات به شما کمک می‌کند بهترین انتخاب را با توجه به شرایط و نیازتان داشته باشید. در این مقاله به ارائه لیست قیمت برخی از برندهای پرفروش  دستگیره‌های الکترونیکی می‌پردازیم و قابلیت و ویژگی‌های این دستگیره‌های هوشمند را شرح می‌دهیم تا بر اساس نیازتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قیمت دستگیره‌های الکترونیکی یال

برند یال (YALE) یکی از قدیمی­‌ترین شرکت­‌های تولید قفل‌های مکانیکی و دستگیره‌های الکترونیکی است که قفل‌های آن ساخت کشور ایتالیا است و تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد کار می‌کند. از مهم‌ترین ویژگی دستگیره‌های الکترونیکی یال، استحکام بالا و متریال قوی استفاده شده در آن‌هاست. قفل‌های این برند همواره در صدر جدول برترین قفل‌های جهان دیده می‌شوند؛ چرا که قابلیت‌های امنیتی و کنترلی کاربردی به کاربران ارائه می‌دهد.

یکی از مدل‌های مطرح در برند یال قفل 4109 پلاس است که دسترسی‌های رمز و اثر انگشت دارد. این قفل قابلیت های فوق العاده ای ارائه می‌کند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها گزارش‌گیری است. کارکرد گزارش‌گیری برای ثبت آمار ترددها و اعمال محدودیت زمانی روزانه و هفتگی روی دسترسی کاربران عادی است. قابلیت بعدی قفل اتوماتیک است که مغزی قفل هوشمند عمل می‌کند و پس از بستن درب به طور خودکار بعد از چند ثانیه قفل می‌شود.

باز کردن درب از راه دور از دیگر قابلیت‌هایی است که به صورت آپشنال روی قفل 4109 قرار دارد و قیمت حدودی این قفل تقریباً 653 دلار است. مدل دیگری که ویژگی منحصر به فرد ضد آب بودن را دارد دستگیره الکترونیکی 3168 یال است که قابلیت اتصال به خانه هوشمند را برای اماکنی که مجهز به هوشمندسازی هستند نیز ارائه می‌کند که البته پروتکل‌های Z-WAVE و ZIGBEE را نیز به‌عنوان زبان مشترک تجهیزات الکترونیکی در این سیستم ساپورت می‌کند. به لیست قیمت دستگیره‌های الکترونیکی قیمت 596 دلار یعنی ارزش حدودی قفل 3168 را هم اضافه می‌کنیم.

دستگیره الکترونیکی

قیمت دستگیره‌های الکترونیکی روک

قفل‌های دیجیتال روک (ROOK) به‌عنوان یک برند تازه وارد در بازار دستگیره‌های الکترونیکی ایران پتانسیل بالایی برای رقابت با سایر برندهای موجود در بازار را دارد؛ چرا که قابلیت‌های بسیاری ارائه می‌کنند و در عین حال قیمت بسیار مناسب و اقتصادی دارند. قفل‌های ضد سرقت روک در دو سری H و P به بازار عرضه شده‌اند که بر روی مغزی‌هایی با زبانه هوک قابل سوار شدن هستند و ضد دیلم می‌باشند. این قفل‌ها به طور کلی فول آپشن هستند و سری H دارای دستگیره اهرمی هستند اما سری P دستگیره تمام اتوماتیک دارند.

قفل‌های P221 ،P231 ،P241 و P251 از این برند دارای چشمی دیجیتال آنلاین هستند که امکان شناسایی هویت فردی که زنگ روی قفل را به صدا در می‌آید را به کاربر ادمین از طریق اپلیکیشن قفل می‌دهد. گزارش‌گیری، اتصال به خانه هوشمند و باز کردن درب از راه دور تنها بخشی از ویژگی‌های منحصر به فرد این قفل‌ها می‌باشند. به لیست قیمت دستگیره‌های الکترونیکی قیمت‌های قفل‌های روک را هم می‌افزاییم که از حدود 383 تا 740 دلار متغیر است.

قفل‌های سری H برند روک دارای قفل کودک هستند که یک آپشن امنیتی بسیار مهم برای کسانی است که از کودکان و سالمندان مراقبت می‌کنند. قیمت این قفل های دیجیتال روک از 218 تا 283 دلار می باشد.

دستگیره روک

قیمت دستگیره‌های الکترونیکی سامسونگ

دستگیره‌های الکترونیکی سامسونگ از قفل‌های دیجیتال شناخته شده در بازار است که ظاهر زیبایی به درب‌های ورودی می‌دهد اما در کنار قابلیت‌هایی که به کاربران ارائه می‌کند نقاط ضعفی هم دارد. دستگیره‌های هوشمند سامسونگ طیف متنوعی از قفل‌های دیجیتال را با دسترسی‌های متنوع و انواع دستگیره‌ها به بازار عرضه کرده است. قفل دیجیتال DR719 از جمله این مدل‌ها است که دستگیره تمام اتوماتیک و دسترسی‌های فول آپشن دارد و امکان اتصال آپشنال به ریموت و آیفون تصویری نیز از دیگر قابلیت‌های این قفل هوشمند است.

دستگیره پول و پوش

نقطه ضعف دستگیره‌های الکترونیکی سامسونگ اپلیکیشن این قفل‌ها است که روی تنها برخی از انواع گوشی‌های سامسونگ قابل پشتیبانی هستند به همین دلیل قابلیت‌های گزارش‌گیری و باز کردن درب در هاله‌ای از ابهام قرار می‌گیرد. نوبت می‌رسد به افزودن قیمت دستگیره‌های دیجیتال سامسونگ به لیست قیمت دستگیره‌های الکترونیکی می‌رسد که با قیمت مدل DR719 سامسونگ شروع می‌کنیم که حدوداً 765 دلار می‌باشد. از قفل‌های کارتی این برند به مدل 6020 می‌پردازیم که قیمت حدودی آن 480 دلار می‌باشد. قفل DP608 هم به‌عنوان کارت اثر انگشتی سامسونگ حدوداً 607 دلار است.

جهت اطلاع از اخبار روز قفل‌های دیجیتال می‌توانید پیج اینستاگرام بارمان را دنبال نمایید.