دیجی کالا یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی شناخته ‌شده در ایران است که انواع کالاها را در برندهای متنوع در وب‌سایت خود به فروش می‌رساند. از مجموعه کالاهای تکنولوژیکی فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، قفل دیجیتال هم برای فروش دارد که البته معمولاً برندهای با کیفیت و مطرحی را جهت نمایش به کاربران ارائه نمی‌کند. پس توصیه می‌شود برای خرید اینترنتی قفل دیجیتال از سایت‌هایی استفاده نمایید که به صورت تخصصی وارد کننده و فروشنده قفل دیجیتال در بازار ایران هستند. در این مقاله به توضیح مختصری درباره دیجی کالا می‌پردازیم و در ادامه مطلب ویژگی‌های قفل دیجیتال و قیمت قفل‌های دیجیتال با کیفیت موجود در بازار را بررسی می‌کنیم.

قفل دیجیتال دیجی کالا

دیجی‌کالا یک فروشگاه اینترنتی بزرگ و شناخته‌شده در ایران است که قفل دیجیتال را به‌عنوان زیر مجموعه کالاهای حفاظتی و امنیتی خود برای فروش در سایت به نمایش گذاشته است. البته اگر بخواهید آدرس دقیق‌تر قفل دیجیتال را در وب‌سایت دیجی کالا بدانید به این صورت است که با مجموعه بزرگ‌تر خودرو، ابزار و تجهیزات صنعتی شروع شده سپس ابزار غیربرقی و در نهایت به کالاهای حفاظتی و امنیتی و قفل دیجیتال می‌رسید.

علی رغم ارائه گارانتی روی قفل‌های دیجیتال نمایش داده شده، هیچ شرکت معتبری در بین تأمین‌کننده اصلی نخواهید دید. در نتیجه علی رغم این‌که فروشگاه دیجی‌کالا فروشنده بزرگ و معتبری است در مورد خرید قفل دیجیتال تأکید ما مراجعه به سایت‌های تخصصی فروشنده قفل دیجیتال می‌باشد.

قیمت قفل دیجیتال سامسونگ

قفل‌ دیجیتال سامسونگ طیف وسیعی از مدل‌ها را دارد که بسته به قابلیت‌ها و متریال استفاده شده در هر کدام با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند. قفل DP728 سامسونگ با دستگیره پول و پوش دارای دسترسی‌های فول آپشن است که قابلیت اتصال به ریموت، آیفون تصویری و اتصال به خانه هوشمند را به صورت آپشنال دارد.

این قفل زیبای سامسونگ نقطه ضعفی دارد که مربوط به اپلیکیشن قفل می‌شود. اپلیکیشن قفل‌های دیجیتال سامسونگ به طور کلی توسط برخی از مدل‌های گوشی سامسونگ ساپورت می‌شوند و به همین دلیل قابلیت‌های گزارش‌گیری و باز کردن درب از راه دور را که تنها از طریق اپلیکیشن قفل و اتصال آن به اینترنت انجام می‌شوند را نباید از این قفل انتظار داشته باشید. قفل اتوماتیک از آپشن‌های مهم امنیتی قفل DP728 است که به کاربران ارائه می‌کند و با قیمت حدودی 615 دلار در بازار عرضه می‌شود.

دستگیره سامسونگ

قفل DR719 سامسونگ با دسترسی‌های فول آپشن و دستگیره جدید و مدرن تمام اتوماتیک و به اصطلاح باز شدن تک مرحله‌ای با قیمت حدودی 765 دلار فروخته می‌شود. قفل DP609 هم دستگیره پول و پوش دارد و فول آپشن است و ظاهری زیبا دارد و قیمت حدودی آن همانند DP728 تقریباً 615 دلار می‌باشد.

حالا اگر دسترسی‌های قفل دیجیتال محدودتر باشد قیمت کمتری پیدا می‌کند مثلاً قفل دیجیتال 6020 با دسترسی کارتی (رمز و کارت) حدوداً 480 دلار می‌باشد. در قفل دیجیتال دیجی کالا هیچ اشاره‌ای به برند پرطرفدار سامسونگ نشده است.

قفل دیجیتال یال (YALE)

برند یال از برندهای مطرح و قدیمی قفل دیجیتال در جهان است که ساخت کشور ایتالیا تحت لیسانس شرکت ASSA ABLOY سوئد بزرگ‌ترین فروشنده قفل دیجیتال در جهان است. قفل‌های دیجیتال یال بسیار محکم هستند و امنیت بالایی دارند و یکی از پرفروش ترین آن‌ها مدل 4109 پلاس است که امکان گزارش‌گیری، اتصال به خانه هوشمند با ساپورت پروتکل‌های Z-WAVE و ZIGBEE را دارد. این قفل درجه یک ایتالیایی متریال فوق العاده‌ای دارد و امکان باز کردن درب از راه دور و اتصال به ریموت و آیفون تصویری را نیز به کاربران می‌دهد. قیمت قفل 4109 یال حدوداً 653 دلار است.

قفل 3168 یال با ویژگی منحصر به فرد ضد آب بودن در مناطق شرجی مثل شمال و جنوب ایران قابلیت استفاده دارد چرا که برد مقاومی در برابر رطوبت دارد. قابلیت‌های کنترل از راه دور، گزارش‌گیری و اتصال به خانه هوشمند، قفل کودک و … از قابلیت‌های کاربردی این قفل بسیار محکم و مقاوم است. قفل دیجیتال 3168 با قیمت حدودی 596 دلار در بازار عرضه می‌شود. عجیب است که دیجی کالا هیچ قفل دیجیتالی تحت برند یال هم در وب‌سایت خود نمایش نمی‌دهد. 

دستگیره دیجیتال یال

قفل دیجیتال VULCAN-FR یال از محکم‌ترین قفل‌های دیجیتال یال با متریال عالی و بسیار محکم است که دستگیره فشاری کششی یا همان خلبانی و دسترسی‌های فول آپشن رمز، کارت و اثر انگشت را دارد. این قفل زیبا و فاخر قابلیت‌های باز کردن درب از راه دور، اتصال به خانه هوشمند و ریموت و آیفون تصویری را دارد. قیمت حدودی قفل دیجیتال VULCALN-FR در بازار تقریباً 923 دلار می‌باشد و در قفل دیجیتال دیجی کالا جای قفل‌های دیجیتال یال هم بسیار خالی است!

گارانتی قفل دیجیتال دیجی کالا

قفل دیجیتال دیجی‌کالا در سایت دیجی کالا با انواع گارانتی‌های مختلف به فروش می‌رسند که خیلی شناخته شده نیستند و احتمالاً فروشنده قفل دیجیتال به شکل تخصصی نباشند و تنها در کنار تجهیزاتی مثل هوشمندسازی، قفل دیجیتال را به فروش می‌رسانند. در صورتی که با خرید قفل دیجیتال از شرکت‌هایی که به صورت تخصصی قفل دیجیتال می‌فروشند می‌توانید پشتیبانی 24 ساعته فنی دریافت نمایید. همچنین چون در حوزه قفل دیجیتال تجربه بیشتری دارند همواره راه حلی برای سؤالاتتان در زمینه قفل دیجیتال پیدا می‌کنند.

جهت اطلاع از اخبار روز قفل‌های دیجیتال می‌توانید پیج اینستاگرام بارمان را دنبال نمایید.