اگر خرید قفل کارتی درب ضد سرقت برای شما هم دشوار است و بین مدل های مختلف آن تردید دارید و یا پارامترهای قیمت گذاری قفل کارتی درب ضد سرقت را نمی دانید این مقاله قطعاً به شما کمک می کند. قفلی خریداری کنید که برازنده منزل شماست!

راهنمای خرید قفل کارتی درب ضد سرقت

بسیاری از افراد هنوز تعریف درستی از دستگیره های یک تکه، دو تکه و همینطور توپی و ثابت ندارند. حال در این میان بستگی به شما دارد که در کدام دسته قرار گرفته اید. در دنیای امروز خرید قفل های کارتی سبب می شود تا کیفیت کار بیشتر شود.

قفل کارتی درب ضد سرقت ثابت

یکی از مدل های مشهور قفل کارتی درب ضد سرقت، نوع ثابت آن است. همانطور که از نام این قفل مشخص است به شکل ثابت اجرا می شود و برای در ورودی آپارتمان ها و همینطور درب اصلی ساختمان ها مناسب است. این مدل از قفل ها به طور کلی به واسطه دو پیچ اجرا می شوند و از سمت داخل دارای پیچی هستند که ثابت می شود و از سمت بیرونی نیز شرایط باز شدن نخواهد داشت پس امنیت آنها به طور کلی به درستی اجرا می شود.

قفل کارتی کلاسیک برای منازل سلطنتی بی نظیر است و ظاهری جذاب دارد. دستگیره های ثابت قفل کارتی درب ضد سرقت سبب شده تا اجرای بی نظیری داشته باشند. این مدل از قفل ها از پرفروش ترین مدل های دستگیره ها در سال 1400 شناخته شده اند.

قفل کارتی

قفل کارتی درب ضد سرقت دو تکه

منظور اصلی از دو تکه بودن قفل کارتی درب ضد سرقت این است که دسته و قفل به شکل جداگانه از هم طراحی شده و روی هم نصب می شوند. یعنی قفل های سمت بیرون ثابت هستند و قفل هایی که برای سمت داخل اجرا می شوند با زبانه ارتباط خوبی دارند. این مدل از دستگیره ها برای انواع درب ها استفاده می شود و سبک اجرای متفاوتی دارد.

این دستگیره ها به طور کلی قیمت مناسب تری دارند. تنوع برای مدل های دو تکه به قدری زیاد است که می تواند انتخابی بی نظیر محسوب شود. البته که می توانید این محصول را در برندهای مختلفی خریداری کنید. جدا بودن قفل و دستگیره روی کیفیت کار تاثیری نمی گذارد و مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

قفل کارتی درب ضد سرقت توپی

اگر به دنبال قفل کارتی درب ضد سرقت با ظاهری زیبا هستید و تاکید شما به ثابت بودن قفل است پیشنهاد ما این است که مدل های توپی را انتخاب کنید. این مدل ها هم جدید هستند و هم به شکل پیشرفته ای طراحی شده اند. روکش های این قفل ها به طور کلی از جنس فلز و شیشه و سرامیک هستند و بسته به سلیقه شما انتخاب می شوند.

این مدل از قفل ها سبب می شود که فضای منزل بسیار زیبا شده و جذابیت بیشتری به فضای داخلی منزل شما می دهد. قفل کارتی درب ضد سرقت به طور کلی امنیت بالایی دارد و دستگیره هایی که برای این قفل ها استفاده می شود از نظر ظاهر بسیار لوکس و زیبا هستند. این مدل از قفل ها به طور کلی ظاهر جذابی دارند و شکل اجرایی آنها نیز مناسب است.

قفل دیجیتال درب

قفل کارتی درب ضد سرقت پلاک

شاید قفل کارتی درب ضد سرقت پلاک کمتر به گوشتان رسیده باشد اما به نوبه خود نوعی قفل محسوب می شود که از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است و در سبک و مدل بندی های مختلفی اجرا می شود. این دستگیره ها دارای رنگ های خاصی هستند و برای همه درب های ضد سرقت اجرا می شوند. البته که هماهنگی این مدل از قفل ها به نسبت سایر قفل ها متفاوت است و از نظر امنیتی نیز شرایط خاص خود را دارند.

قفل کارتی درب ضد سرقت سلطنتی

اگر از دکوراسیون سلطنتی در منزل خود استفاده می کنید و به طور کلی دکور و معماری ساختمان برای شما اهمیت زیادی دارد، قفل کارتی درب ضد سرقت سلطنتی یک انتخاب بی نظیر محسوب می شود. این مدل از قفل ها به طور کلی به شکل برجسته ای طراحی شده اند و از سبک های منبت کاری شده برای آنها استفاده می شود. قفل های ضد سرقت سلطنتی از نظر مدل و سبک اجرایی متفاوت هستند و برای ورودی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. دقت کنید که این قفل ها به طور کلی بر اساس جنس و سبکی که دارند به چندین دسته تقسیم می شوند.

شما می توانید قفل کارتی درب ضد سرقت با دستگیره شیشه ای انتخاب کنید و یا جنس های کریستال و مدل های فلزی را مورد استفاده قرار دهید. این مدل از قفل ها بر پایه برنج اجرا شده است و کیفیت بی نظیری دارند. از سوی دیگر قفل هایی از جنس فولاد و برنج خالص نیز وجود دارد که در رنگ های سیاه و برنجی و نقره ای عرضه می شوند و البته که مدل رز گلد آنها نیز ساختاری حرفه ای دارند.

قفل کارتی درب ضد سرقت

خرید اصولی قفل کارتی درب ضد سرقت

شما می توانید قفل دیجیتالی را انتخاب کنید که از نظر سبک اجرایی متنوع باشد و همینطور موقعیتی برای شما در نظر گرفته می شود که می توانید برخی از قفل ها را به صورت چند منظوره خریداری کنید. مثلاً قفل کارتی درب ضد سرقت با مکانیزم اثر انگشت یکی از مواردی است که سبب امنیت بالاتر کار می شود. یک موضوع مهم دیگر که بهتر است بررسی کنید این است که همه اصول اجرایی برای قفل های کارتی به یک شکل اجرا می شود و در صورت گم شدن کارت شرایط برای مسدود کردن کارت وجود دارد.

از یاد نبرید که قفل کارتی درب ضد سرقت هم ساختار خاصی دارد و هم به شکلی طراحی شده است که افراد بتوانند از آن استفاده بهتری داشته باشند. یک نکته پر اهمیت دیگر که باید بدانید این است که بسیاری از قفل های کارتی ضد سرقت در سال های اخیر تست امنیت را پشت سر گذاشته اند و هر برندی که انتخاب کنید کیفیت بالایی داشته و مشکلی نخواهد داشت. پس در خرید خود همه شرایط را مدنظر قرار دهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.