قفل هوشمند سامسونگ‌ تکنولوژی نوین از کمپانی نام آشنای کره‌ی جنوبی است. این کمپانی با محصولات خودش همیشه مخاطبان بسیاری را به سوی خودش کشانده است. مردم بسیاری از سراسر دنیا مشتریان همیشگی سامسونگ هستند، موبایل، نمایشگر‌ها، تلویزیون‌ها، لوازم خانگی و … اکنون تکنولوژی جدید این شرکت معروف: قفل هوشمند سامسونگ …

طراحی بسیار زیبا، امنیت فوق‌العاده و تنوع دسترسی باعث شده است تا محصولات امنیتی این برند کره‌ای به یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های قفل دیجیتال در جهان تبدیل شوند و جوایز بین المللی بسیاری را در زمینه امنیت و طراحی دریافت نمایند.

در ادامه این مقاله بیشتر با این محصولات آشنا می‌شوید.

روش‌های دسترسی به قفل‌های سامسونگ

رو های دسترسی به قفل هوشمند سامسونگ

قفل‌های هوشمند سامسونگ دارای روش‌های مختلف دسترسی می‌باشند. این نوع قفل‌ها معمولا از دو یا چند روش دسترسی با هم برخوردار هستند. این روش‌ها عبارتند از:

کد دسترسی

تمامی مدل‌های قفل دیجیتال سامسونگ دارای صفحه لمس جهت وارد نمودن رمز عبور می‌باشند. معمولا به این نوع قفل‌ها می‌توان یک رمز 4 الی 12 رقمی را معرفی کرد.

قفل‌های سامسونگ از مکانیزم کد تصادفی برخوردار می‌باشند که از رمز عبور در برابر افراد ناشناس محافظت و از لو رفتن آن جلوگیری می‌کند. در حالت عادی اعداد بر روی صفحه لمس مخفی می‌باشند که با لمس قفل به نمایش در می‌آیند و شما می‌توانید رمز خود را وارد کنید.

کارت

یکی دیگر از روش‌های دسترسی به قفل هوشمند سامسونگ، کارت‌های RFID می‌باشد که در انواع KEY TAG، SMART CARD و کارت بزرگ RF در بازار موجود است. این محصولات قابلیت شناسایی 20 عدد کارت مختلف را دارند.

اثر انگشت

یکی از امن‌ترین و راحت‌ترین روش‌های دسترسی به قفل‌های سامسونگ، شناسایی اثر انگشت می‌باشد. در این روش شما بدون نیز به حمل کارت و کلید یا بخاطر سپردن رمز عبور می‌توانید به درب ورودی دسترسی پیدا کنید.

در طراحی سنسور اثر انگشت قفل‌های اثر انگشتی سامسونگ از سیستم بیومتریک استفاده شده است که امکان هک نمودن و دسترسی غیر‌مجاز به آن را غیر‌ممکن می‌کند. به این نوع قفل‌ها می‌توان 100 کاربر مختلف را از طریق اثر انگشت معرفی کرد.

ورودی دوبل رمز و کارت و رمز و اثر انگشت

در این روش دسترسی علاوه بر وارد نمودن رمز باید کارت یا اثر انگشت خود را نیز به قفل معرفی کنید. در غیر این صورت امکان دسترسی به درب ورودی وجود ندارد.

تلفن همراه

با خرید تجهیزات هوشمند می‌توان به برخی از مدل‌های قفل هوشمند سامسونگ از طریق ارتباط بلوتوثی و اینترنتی دسترسی پیدا کرد. به این ترتیب از راه دور و از طریق تلفن همراه می‌توان ورود و خروج را کنترل نمود.

کلید مکانیکی

در برخی از مواقع مانند تمام شدن باتری، امکان دسترسی به درب ورودی از طریق روش‌های بالا وجود ندارد. شرکت سامسونگ برای این منظور کلیدهایی را در نظر گرفته است تا در مواقع اضطراری بتوان درب ورودی را باز و مشکل به وجود آمده را بر طرف کرد.

پرفروش‌ترین مدل‌های قفل هوشمند سامسونگ

پرفروش ترین مدل های قفل سامسونگ

قفل هوشمند سامسونگ انواع مختلفی دارد و برای سلیقه‌ها و اقشار مختلف تولید شده است.

از پرفروش‌ترین قفل‌های هوشمند سامسونگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قفل هوشمند سامسونگ مدل SHP-DP930

این نوع قفل سامسونگ با داشتن طراحی بسیار زیبا و دستگیره‌های PULL-PUSH حس زیبایی شناسی فوق العاده‌ای را به معماری خانه می‌بخشد. به قفل دیجیتال سامسونگ مدل P930 می‌توان از طریق رمز، کارت، اثر انگشت و کلید دسترسی پیدا کرد.

قفل هوشمند سامسونگ مدل SHP-DP728

بدون شک یک از بهترین و کامل‌ترین مدل‌های سامسونگ، قفل هوشمند سامسونگ مدل P728 می‌باشد که با داشتن تمامی روش‌های دسترسی، امنیت و راحتی در رفت و آمد را برای کاربران فراهم می‌آورد.

قفل هوشمند سامسونگ مدل SHS-H700

طراحی منحصر به‌فرد سنسور اثر انگشت قفل H700 باعث می‌شود تا در کسری از ثانیه و کاملا امن به درب ورودی ساختمان دسترسی پیدا کنید. این نوع قفل قابلیت شناسایی رمز و اثر انگشت را دارد و از طریق کلیدهای مکانیکی نیز می‌‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.

قفل هوشمند سامسونگ مدل SHP-DH520

قفلی مقرون به‌صرفه که نسبت به ویژگی‌های فوق‌العاده آن از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می‌باشد. طراحی بسیار زیبا و باریک آن چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. از طریق رمز، کارت و کلید می‌توان به قفل هوشمند سامسونگ DH520 دسترسی پیدا کرد.

قفل هوشمند سامسونگ مدل SHP-DS700

این مدل با طراحی منحصر به‌فرد خود معمولا بر روی درب‌های ضد سرقت چینی که تمایلی به از کار انداختن قفل مرکزی ندارید، در کنار قفل معمولی نصب می‌گردد. از طریق ساعت هوشمند می‌توان به قفل هوشمند DS700 دسترسی پیدا کرد اما متاسفانه به دلیل این‌که این محصول سفارش داخلی کشور کره جنوبی است نمی‌وان از این ویژگی در سایر کشورها مانند ایران استفاده نمود. این مدل قفل سامسونگ قابلیت شناسایی رمز و کارت را دارد.

قفل هوشمند سامسونگ مدل SHS-G510

این مدل قفل سامسونگ برای درب‌های شیشه سکوریت طراحی شده است که امنیت و راحتی رفت و آمد این نوع درب‌ها را افزایش می‌دهد. به قفل هوشمند سامسونگ مدل G510 می‌توان از طریق رمز و کارت دسترسی پیدا کرد.

ویژگی‌های شاخص قفل هوشمند سامسونگ

ویژگی های شاخص قفل دیجیتال samsung

قفل‌های سامسونگ در حین زیبایی قابلیت‌های بالایی دارند.

امنیت و کیفیت چشم‌گیر این محصولات باعث شده تا قفل‌های سامسونگ از پرفروش ترین قفل‌های دیجیتال جهان باشند. فناوری به روز و هوشمندی که در طراحی این قفل‌ها به کار رفته علاوه بر زیبایی و سهولت در باز و بسته شدن درب، امنیت بالایی به همراه دارد. از قفل‌های سامسونگ می‌توان در هتل‌ها، اماکن تجاری، اداری و یا مسکونی، اتاق سرور و برج‌های مسکونی مجلل استفاده کرد.

برای اطلاعات بیشتر درباره قفل‌های دیجیتال سامسونگ با ما تماس بگیرید.