یکی از آیتم‌های مهمی که برای خرید هر محصولی در ابتدا در نظر گرفته می‌شود این است که آیا این کالا با سایر لوازمی که در کنار آن قرار می‌گیرند به لحاظ ظاهری هارمونی دارند یا خیر. در مورد خرید قفل دیجیتال هم به‌عنوان یکی از کالاهای بازار مدرن این موضوع در نظر گرفته می‌شود. قفل‌های مدل C100 در برند HBS دارای ظاهری زیبا و کلاسیک هستند که به لحاظ تنوع رنگی که دارند می‌توانند مکمل انواع دکوراسیون در محل کار و زندگی شما باشند.

قفل دیجیتال HBS در سه رنگ طلایی، مسی و زیتونی وجود دارد که این تنوع رنگی باعث تأمین انواع مختلف سلیقه‌ها شده است. این قفل‌ها بر روی درهای راست بازشو (از بیرون درب لولا در سمت راست شما قرار گرفته است) و درهای چپ بازشو (از بیرون درب لولا در سمت چپ شما قرار گرفته است) قابل نصب هستند. مغزی قفل HBS سه زبانه و از جنس فولاد ضد زنگ است که باعث استحکام در قفل می‌شود. در این مقاله قصد داریم به ارائه ویژگی‌های این قفل زیبا بپردازیم.

انواع دسترسی‌ها در قفل HBS

قفل دیجیتال C100 در برند HBS قفلی فول آپشن محسوب می‌شود چرا که انواع دسترسی از جمله رمز، کارت، اثر انگشت و کلید مکانیکی را دارد. رمز انتخابی شما در این قفل بین 4 تا 12 کاراکتر عددی می‌تواند باشد. همچنین کارت‌هایی که برای قفل HBS استفاده می‌شوند از انواع مختلف کارت‌های معمولی (همانند کارت‌های شتاب بانکی)، کارت‌های اسمارت (کارت‌های پشت برچسب‌دار مخصوص موبایل) و KEY TAG (مدل جاسوئیچی) می‌توانند بسته به سلیقه و راحتی شما انتخاب شوند.

آپشن دسترسی دوبل امنیتی در قفل C100 امنیت بیشتری برای کاربران ایجاد می‌نماید چرا که برای باز کردن قفل شرط استفاده هم‌زمان از دو دسترسی را می‌گذارد. مثل استفاده رمز و کارت و یا هر ترکیب دو‌تایی دیگری که با سه دسترسی رمز، کارت و اثر انگشت می‌توانید پیدا کنید. در مورد دسترسی اثر انگشت قفل دیجیتال HBS می‌توان گفت یکی از دقیق‌ترین حسگرها را دارد. چرا که از نوع خازنی است و در دماهای مختلف به راحتی با پردازش اثر انگشت کاربران قفل برایشان باز می‌شود. رمز ادمین در قفل C100 از برند HBS امکان انجام تنظیمات و تعریف کاربر جدید را به شما می‌دهد.

قفل دیجیتال کلاسیک c100

منبع تغذیه قفل C100

منبع تغذیه قفل دیجیتال C100 چهار عدد باتری قلمی استاندارد AA است که برای 10 بار استفاده در روز تا یک سال دوام می‌آورد. آپشن آلارم اتمام باتری یکی از قابلیت‌هایی است که در قفل HBS باعث اطلاع کاربر و تعویض به موقع باتری می‌شود. اگر به هر دلیلی موفق به تعویض به موقع باتری‌ها نشدید، این قفل هوشمند آپشن منبع تغذیه اضطراری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به راحتی از طریق یک باتری کتابی 9 ولتی که روی قفل در جایگاه تعبیه شده قرار می‌دهید قفل را به طور موقت شارژ نمایید.

آپشن گزارش‌گیری در قفل HBS

یکی از مهم‌ترین آپشن‌‌هایی که در مورد قفل‌های دیجیتال مورد توجه بیشتر خریداران این محصول است قابلیت گزارش‌گیری یا همان LOG می‌باشد. گزارش‌گیری در قفل‌های هوشمند HBS به این صورت است که تا 200 ورود آخر را روی صفحه LED قفل نمایش می‌دهد. به علاوه می‌توانید به سادگی با یک کابل اندرویدی از آمار ثبت شده ورود بر روی انواع دستگاه‌های الکترونیکی خروجی از قفل بگیرید.

قفل دیجیتال hbs

آلارم‌های امنیتی

یکی از مهم‌ترین آلارم‌های امنیتی در قفل‌های دیجیتال HBS آلارم ضد سرقت است که مانع از ایجاد فشار روی قفل توسط سارقین می‌شود. آلارم بعدی مربوط به هشدار در زمان حریق است که توسط سنسور تشخیص دمایی که در قفل کار گذاشته شده، با بالا رفتن دما قفل شروع به آژیر کشیدن می‌کند. همچنین در صورت ورود چند باره رمز اشتباه هم این قفل آژیر می‌کشد.

حریم خصوصی

یکی از آپشن‌های کاربردی در قفل‌های HBS آیتم حریم خصوصی است. این آیتم به کاربران امکان ایجاد حریم خصوصی در محل کار برای تشکیل یک جلسه کاری خصوصی و یا منزل را می‌دهد به طوری که سایر کاربران با انواع دسترسی‌ها از بیرون نمی‌توانند درب را باز کنند.

برای اطلاع از قفل‌های دیجیتال جدید پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.