معرفی برند گیت من

قفل دیجیتال برند گیت من (GATEMAN) ساخت کشور کره و تحت لیسانس شرکت اساابلوی (Assa Abloy) کشور سوئد است. این قفل بسیار محکم و با کیفیت و مقاوم در برابر رطوبت است. ویژگی که امکان استفاده از قفل‌های این برند را در جاهای شرجی مثل شمال و جنوب ایران به شما می‌دهد. قفل‌های برند گیت من بسته به مدل‌هایی که ارائه می‌کنند دارای دسترسی رمز، کارت و اثر انگشت می‌باشند. قفل‌های گیت من بر روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت، فلزی و PVC قابل نصب هستند. به منظور آشنایی هر چه بیشتر با قفل‌ دیجیتال این برند با ما همراه باشید.

قفل دیجیتال گیت من

انواع قفل‌های دیجیتال گیت من

قفل‌های برند گیت من هم از لحاظ تعداد دسترسی و هم از لحاظ تکنولوژی طراحی به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. از نظر انواع دسترسی قفل WB360 دسترسی‌های کامل‌تری نسبت به سایر مدل‌ها دارد که شامل رمز، کارت و اثر انگشت است. قفل A330 از برند گیت من دسترسی رمز و اثر انگشت را دارد که از لحاظ انواع دسترسی مشابه مدل WF20 است. در این میان مدل A20 از برند گیت من دارای دسترسی رمز و کارت می‌باشد. همچنین از لحاظ انواع طراحی قفل‌های گیت من به سه دسته دستگیره اهرمی، خلبانی (فشاری – کششی) و بدون دستگیره تقسیم می‌شوند.

مدل قفل هتلی E100 دارای دستگیره اهرمی است و مدل‌های A330 و WB360 هر دو نمونه‌هایی از طراحی دستگیری فشاری – کششی از برند گیت من هستند. مثال قفل دیجیتال بدون دستگیره گیت من مدل‌های A20 و WF20 که برای درهایی با بائوی کم و یا به‌عنوان محصول مکمل امنیتی در کنار هر نوع دستگیره‌ای کاربرد دارد.

قفل هوشمند گیت من

مزایای قفل‌های دیجیتال گیت من

در این بخش به شرح مزایای قفل دیجیتال برند گیت من پرداخته می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزایای قفل‌های هوشمند برند گیت من داشتن یک عدد رمز ادمین برای انجام کلیه تنظیمات است. به‌علاوه داشتن سیستم تابع خیالی جهت ورود رمز را دارد که این ویژگی به کاربر امکان ورود چند رقم قبل و یا بعد از رمز را می‌دهد که حدس رمز اصلی را برای دیگران بسیار سخت می‌کند. برای کنترل از راه دور در محل نصب قفل، محصولات برند گیت من امکان اتصال آپشنال به بلوتوث و یا ریموت را دارند.

همچنین امکان اتصال به آیفون هم به صورت اختیاری در این برند وجود دارد. برای باز کردن در از راه دور یعنی مکانی به غیر از محل نصب قفل به طور مثال باز کردن درب منزل از محل کار، امکان اتصال تلفن همراه شما از طریق سیم کارت به قفل دیجیتال وجود دارد. همچنین آیتم حریم خصوصی یا همان شب بند بر روی قفل‌های هوشمند برند گیت من وجود دارد. حریم خصوصی به شما امکان به‌وجود آوردن یک محیط خصوصی در محل کار و زندگی را می‌دهد.

قفل کودک، دکمه‌ای مکانیکی تعبیه شده در بخش زیرین دستگیره است که با فعال کردن آن دیگر هیچ نگرانی بابت خروج کودک و یا سالمندانی که در خانه تحت مراقبت شما هستند، نداشته باشید. کلیه قفل‌های برند گیت من دارای آلارم‌های هشدار امنیتی هستند که از جمله این‌ها می‌توان به سیستم هشدار ضد سرقت اشاره کرد. سیستمی که از هر گونه فشار و زوری به قفل جهت باز کردن درب جلوگیری می‌کند. همچنین با چند بار ورود رمز حدسی و اشتباه قفل شروع به کشیدن آژیر می‌کند. عملکرد آلارم ضد حریق توسط سنسور تشخیص حرارت روی قفل شکل می‌گیرد به طوری که با بالا رفتن دما صدای آژیر قفل بلند می‌شود.

قفل‌های دیجیتال برند گیت من از سیستم ضد شوک هم بی بهره نیستند. در صورت وارد کردن هر برق اضافی جهت خرابی قفل، موقتاً کارکرد مدار غیر فعال می‌شود و این اجازه را به سارقین نمی‌‌دهند. از دیگر مزایای قفل‌های هوشمند گیت من دارا بودن قفل اتوماتیک پس از بسته شدن درب است. به طوری که دیگر به راحتی در را می‌بندید و دیگر درباره قفل شدن آن تردیدی نخواهید داشت. چون پس از چند ثانیه به طور خودکار قفل می‌شود. امکان ارائه رمز یک‌بار مصرف در این نوع قفل به کاربر اجازه می‌دهد در زمان‌هایی که نیاز به دسترسی یک‌باره برای کسی مثل نظافتچی است از این آپشن استفاده نمایید.

قفل گیت من

قیمت قفل‌های دیجیتال گیت من

از عواملی که روی قیمت یک قفل دیجیتال تأثیرگذار هستند می‌توان به طراحی قفل، استحکام و آپشن‌هایی که به کاربر می‌دهد اشاره کرد. برخی از مدل‌های قفل‌های این برند در رنگ طلایی موجود می‌باشند که ظاهری فاخر و بسیار زیبا دارند. از نمونه‌های طلایی رنگ و فول آپشن برند گیت من می‌توان به مدل WB360 اشاره کرد که مبلغ حدودی آن 762 دلار است. مثال دیگر قفل هوشمند برند گیت من مدل A330 است که تقریباً 846 دلار است. مدل‌های بدون دستگیره این برند که به شب بند دیجیتال هم معروف‌اند مدلA20 با قیمت حدودی 377 دلار و مدل WF20 است که حدوداً 443 دلار می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.