قفل دیجیتال A20

۱- روش‌های دسترسی به دستگیره کارتی درب گیت من A20:

رمز عبور

براساس شرایط استفاده، انواع مختلف کد دسترسی را می‌توان به دستگیره کارتی A20 معرفی نمود. در حالت عادی این نوع قفل دیجیتال قابلیت شناسایی 3 رمز مختلف را دارد که از لحاظ تعداد معرفی رمز، یکی از بی نظیرترین مدل‌های موجود در بازار می‌باشد.

در حالت امنیتی نیز با معرفی رمز ادمین می‌توان از اطلاعات ذخیره شده در قفل محافظت کرد. این رمز در اختیار مالک اصلی ساختمان یا واحد قرار می‌گیرد که بدون وجود این رمز، راه اندازی و انجام تنظیمات دستگاه، معرفی پارامترهای دسترسی و … امکان پذیر نمی‌باشد.

همچنین دستگیره کارتی A20 مجهز به رمز یک‌بار مصرف می‌باشد که برای دسترسی موقت افرادی مانند مهمانان و نظافت‌چی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به محض استفاده، این رمز به صورت خودکار از حافظه دستگاه حذف می‌شود و برای بار دوم نمی‌توان آن را به قفل شناسایی کرد.

دستگیره کارتی درب گیت من مدل A20

کارت RFID

دستگیره کارتی A20 قابلیت شناسایی 40 کاربر مختلف از طریق کارت را دارد. در هنگام خرید 2 عدد کارت KEY TAG و 2 عدد اسمارت کارت در جعبه این قفل دیجیتال وجود دارد.

کنترل بی سیم

با خرید تجهیزات لازم مانند ارتباط دهنده و ماژول کیت، می‌توان دستگیره هوشمند A20 را توسط تلفن همراه یا ریموت، کنترل و درب ورودی را از راه دور باز و بسته کرد.

کنترل از راه دور درب ورودی ساختمان توسط تلفن همراه

2- طراحی بسیار زیبا

خطوط ساده، بدنه بسیار باریک (12 میلی متر) و رنگ مشکی منحصر به‌فرد، جلوه زیبایی را به دستگیره کارتی A20 بخشیده است به طوری که نگاه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌نماید.

دستگیره کارتی درب گیت من مدل A20

 

3- مکانیزم قفل اتوماتیک در دستگیره کارتی A20

این مکانیزم نگرانی بابت بسته بودن درب پس از خروج از منزل را برای همیشه از بین می‌برد. با فعال کردن این مکانیزم به محض بسته شدن درب ورودی، دستگیره کارتی A20 به صورت خودکار قفل می‌شود. در صورت تمایل می‌توان قفل اتوماتیک را غیر‌فعال کرد و قفل را در حالت دستی قرار داد. در این حالت با لمس صفحه نمایش، درب بسته می‌شود.

4- هشدار اتمام باتری

انرژی مورد نیاز قفل توسط 4 عدد باتری قلمی AA تامین می‌شود. در صورت کاهش انرژی باتری‌ها، نشانگر صفحه لمس این موضوع را به اطلاع شما می‌رساند تا به موقع باتری‌های قدیمی را تعویض نمایید.

5- منبع تغذیه اضطراری در دستگیره کارتی A20

در صورتی که بنا به هر دلیلی امکان تعویض باتری‌ها وجود نداشته باشد و قفل از کار بیافتد، برای تامین انرژی دستگیره کارتی A20 می‌توان از پایانه برق اضطراری در بدنه خارجی و باتری کتابی 9 ولت استفاده کرد. همچنین طراحی جالب پایانه برق اضطراری و کشویی بودن آن، این نوع قفل دیجیتال را از بقیه محصولات متمایز می‌کند.

دستگیره کارتی درب گیت من مدل A20

6- امنیت بسیار بالا دستگیره کارتی A20

دسترسی غیرمجاز به دستگیره کارتی A20 از طریق ضربه، برش، دریل، دیلم و غیره با وجود مکانیزم هوک بسیار سخت و تقریبا غیرممکن است. این مکانیزم 5 برابر امن‌تر از مکانیزم‌هایی با زبانه معمولی می‌باشد.

قفل دیجیتال با زبانه هوک

7- تابع خیالی

در دستگیره کارتی A20 برای جلوگیری از لو رفتن رمز عبوری، سیستم رمزدهی امنیتی تابع خیالی در نظر گرفته شده است. در این حالت قبل یا بعد از وارد کردن رمز عبوری، می‌توان اعدادی را به صورت دلخواه وارد کرد. به این ترتیب تشخیص رمز عبور برای افراد اطرافتان غیرممکن می‌شود.

دستگیره کارتی درب گیت من مدل A20

8- سیستم اعلان حریق

با افزایش غیر طبیعی دمای داخل اتاق، آلارم دستگیره کارتی A20 با بسامد بالا به صدا در خواهد آمد. همچنین درب ورودی جهت تخلیه به موقع افراد به صورت خودکار باز خواهد شد. به این ترتیب مشکل گیر کردن درب ورودی که در بسیاری از آتش‌سوزی‌ها با آن مواجه می‌شویم برای همیشه از بین خواهد رفت.

نصب سیستم اعلام حریق بر روی درب ورودی

9- مقاوم در برابر شوک الکتریکی

دستگیره کارتی A20 آزمایشات بسیاری را در زمینه شوک الکتریکی با موفقیت پشت سر گذاشته است به طوری که مقاومت بسیار بالایی در برابر ولتاژهای غیرمجاز از خود نشان می‌دهد. همچنین جهت مقابله با این نوع خطرات، آلارم قفل به صدا در می‌آید و سیستم الکترونیکی آن نیز برای دقایقی از کار می‌افتد.

10- نصب و راه اندازی بسیار آسان دستگیره کارتی A20

با وجود دفترچه راهنمای بسیار ساده و مختصر، نصب و راه اندازی این نوع قفل دیجیتال بسیار آسان می‌باشد.

11- ساخت کشور کره جنوبی

در کشور کره جنوبی استفاده از قفل دیجیتال بسیار رایج است. جالب است بدانید در این بازار رقابتی، قفل دیجیتال گیت من از محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر برندها برخوردار است و این نشان دهنده کیفیت و نوآوری محصولات این شرکت می‌باشد. لازم به ذکر است دستگیره کارتی A20 به مانند سایر محصولات گیت من دارای جوایز و استانداردهای داخلی و بین المللی متعددی در زمینه امنیت و کیفیت تولید است.

12- حالت سکوت

برای جلوگیری از مزاحمت صوتی برای سایرین، می‌توان تمام عملیات مربوط به قفل را در حالت بی صدا انجام داد. تنها کافی است صفحه نمایش دستگیره کارتی A20 را به مدت 3 ثانیه لمس کنید تا حالت سکوت آن فعال شود.

13- آلارم ضد سرقت

در صورت وارد نمودن رمز اشتباه به صورت مکرر (روشی برای تشخیص رمز صحیح توسط سارقان) آلارم دستگیره کارتی A20 به صدا در می‌آید و پنل ورودی رمز برای دقایقی از کار می‌افتد.

دستگیره کارتی درب گیت من مدل A20

 

 

 

وزن کیلوگرم 1.698

ابعاد داخلی قفل (ارتفاع*ضخامت*طول میلی متر)

158*35*85

ابعاد خارجی قفل (ارتفاع*ضخامت*طول میلی متر)

179*12*68

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قفل‌های دیجیتال شرکت با کارشناسان ما تماس بگیرید…