gateman-a20
قفل گیت من a20
gateman-wb360
قفل گیت من wb360

قفل دیجیتال GATEMAN

در کشور کره جنوبی استفاده از قفل دیجیتال بسیار همه گیر است. جالب است بدانید در این بازار رقابتی، قفل دیجیتال GATEMAN (گیت‌من) از محبوبیت بیشتری نسبت به سامسونگ برخوردار است و این نشان دهنده کیفیت و نوآوری محصولات برند می‌باشد. گیت‌من نیز مانند یال بخش از گروه بزرگ و بین المللی ASSA ABLOY به حساب می‌آید که کیفیت بالای آن نشان دهنده این موضوع است.

این شرکت به سرعت در حال رشد و تبدیل شدن به بزرگ‌ترین تامین کننده دستگیره هوشمند در کره جنوبی و سایر نقاط جهان به ویژه ایالت متحده آمریکا و اروپا می‌باشد. دلیل این موضوع نیز ارائه محصولات با کیفیت با قیمت بسیار مناسب است. اخیرا این برند کره‌ای برای چهارمین بار از سال 2005 موفق به کسب جایزه “محصول برتر کره” شده است.

ویژگی منحصر به‌فرد محصولات گیت‌من که آن را از سایر برندهای دستگیره هوشمند متمایز نموده است، کیفیت تولید بسیار بالا و مقاومت در برابر شرایط مختلف محیطی مانند آب و هوای سرد و گرم، برف و باران، ضربه، شوک و … می‌باشد.

روش‌های دسترسی به مدل‌های مختلف قفل دیجیتال GATEMAN، شامل رمز (حداکثر 30 رمز منحصر به‌فرد و یک رمز مادر)، کارت (حداکثر 40 عدد کارت) و اثر انگشت (حداکثر 20 عدد اثر انگشت) می‌باشد. همچنین با اضافه نمودن ماژول‌های کیت بلوتوث یا Z-Wave می‌توان این محصولات را با سیستم‌های هوشمندسازی ادغام و آن‌ها را توسط تلفن همراه از راه دور کنترل نمود.

قفل دیجیتال

قفل دیجیتال GATEMAN نماد امنیت در جهان

به طور حتم قفل دیجیتال GATEMAN یکی از بهترین مدل‌های موجود در جهان می‌باشد. این موضوع تنها یک دلیل دارد و آن نیز امنیت بسیار بالای محصولات این برند است. شرکت گیت‌من بر امنیت قفل‌های خود بسیار تاکید دارد به همین دلیل آزمایشات دقیق امنیتی را به صورت چندباره بر روی قفل‌های خود انجام می‌دهد تا کوچک‌ترین ضعف امنیتی را کشف و رفع نماید.

برای این منظور این برند کره‌ای پارامترهای مختلفی را در محصولات خود در نظر گرفته است که باعث دو چندان شدن امنیت آن‌ها می‌شود. این پارامترها به شرح زیر می‌باشند:

بدنه بسیار مقاوم قفل دیجیتال GATEMAN

قفل دیجیتال GATEMAN به دلیل کیفیت بالای ساخت، تکنولوژی پیشرفته تولید و آلیاژهای مقاوم به کار رفته در آن، از مقاومت بالایی در مقابل ضربه، دیلم، برش، دریل و … برخوردار است. به همین دلیل دسترسی غیر‌مجاز به آن تقریبا غیر‌ممکن می‌باشد.

مغزی ضد سرقت

زبانه‌های مغزی قفل دیجیتال GATEMAN از جنس فولاد ضد زنگ می‌باشد. این امر باعث می‌شود تا مقاومت بسیار زیادی در مقابل تخریب از خود نشان دهد. همچنین زبانه اکثر مدل‌های گیت‌من از نوع هوک می‌باشد که خاصیت ضد دیلم و برش دارند.

قفل رمزیآلارم هشدار

قفل دیجیتال GATEMAN مانند سایر برندهای بزرگ دنیا برای محافظت از کاربران و دور نگه داشتن تهدیدات خارجی از آلارم هشدار استفاده می‌کند تا نفوذ و دسترسی غیر‌مجاز به این نوع دستگیره هوشمند غیر‌ممکن شود. آلارم محصولات گیت‌من در مواقعی مانند ضربه به درب یا قفل، وارد کردن شوک الکتریکی بالا، تکرار اشتباه رمز عبوری و … به صدا در می‌آید.

قفل هوشمندقفل کودک

با فعال کردن این مکانیزم از داخل امکان، دستگیره داخلی از کار می‌افتد و به این ترتیب باز کردن درب توسط کودکان و حیوانات خانگی غیر‌ممکن می‌شود. همچنین این مکانیزم امنیت درب ورودی را دو چندان می‌نماید. بدون این ویژگی امنیتی به راحتی می‌توان دستگیره‌های هوشمند گران قیمت را نیز با ابزارهای ساده‌ای مانند تلق باز نمود. پس در هنگام خرید این محصولات حتما این ویژگی امنیتی را فروشنده بخواهید.

رمزدهی امنیتی

برند گیت‌من در طراحی این نوع دستگیره‌های هوشمند، حالت امنیتی را در نظر گرفته است که مانع از تشخیص رمز توسط افراد اطرافتان می‌شود. شما به راحتی می‌توانید قبل یا بعد از رمز اصلی تعدادی عدد به صورت دلخواه وارد کنید تا توالی این اعداد با رمز اصلی، تشخیص رمز را برای دیگران غیر‌ممکن نماید.

دسترسی بدون کلید به درب ورودی

قفل‌های دیجیتال GATEMAN از محدود مدل‌های موجود در بازار می‌باشد که که کاملا بدون کلید می‌باشند. در واقع این شرکت استفاده از کلیدهای مکانیکی را نوعی ضعف امنیتی به شمار می‌آورد که باعث کاهش امنیت دستگیره‌های هوشمند می‌شود.

قفل اثر انگشتیمجهز به حالت امنیتی

با قراردادن قفل دیجیتال GATEMAN در حالت امنیتی، انجام هرگونه تنظیمات مانند معرفی رمز، کارت یا اثر انگشت بدون وجود رمز ادمین یا مستر کد امکان پذیر نمی‌باشد. به دلیل اهمیت این رمز و ملاحظات امنیتی، رمز ادمین در اختیار صاحب خانه یا کسب و کار قرار می‌‌گیرد.

همچنین برای کنترل رفت و آمد موقت افرادی مانند خدمت‌کار و مهمانان می‌توان از رمز یک‌بار مصرف استفاده نمود. به محض استفاده، این رمز از حافظه دستگاه پاک می‌شود و دیگر نمی‌توان از رمز یک‌بار مصرف برای دسترسی به درب استفاده کرد.

کنترل ورود و خروج از راه دور

با خرید تجهیزات هوشمند و مجهز کردن قفل دیجیتال GATEMAN به این تجهیزات به راحتی می‌توان از هر جای دنیا ورود و خروج افراد مختلف را کنترل و ثبت کرد. به این ترتیب از راه دور می‌توانید مراقبت لازم را از درب ورودی خانه یا کسب و کار خود انجام دهید و از وضعیت ورود و خروج افراد مطلع شوید. همین موضوع امنیت درب ورودی را دوچندان می‌کند.

قفل گیت من

قیمت مناسب قفل‌های دیجیتال GATEMAN

تنوع بسیار بالای قفل‌های دیجیتال GATEMAN باعث شده است که این نوع دستگیره‌های هوشمند با هر نوع سلیقه و سطح در آمدی سازگار و از استقبال بی‌نظیری در ایران برخوردار باشد. شما می‌توانید محصولات مختلف گیت‌من را در سایت ما مشاهده کنید و پس از انتخاب مدل مورد نظر خود، جهت مشاوره خرید و آگاهی از قیمت‌ها، با کارشناسان فروش شرکت بارمان تماس بگیرد.