قفل دیجیتال شیشه سکوریت در سبک های مختلف از جمله، اثر انگشتی، ریموت کنترل، رمزی و بیومتریک طراحی شده اند. همینطور مدل هایی دارای صفحه کلید کارتخوان نیز هستند.

قابلیت های قفل دیجیتال شیشه سکوریت

در بسیاری از فروشگاه ها از درب های شیشه ای استفاده شده است. معمولاً جنس شیشه ای که برای رب های شیشه ای استفاده می شود، سکوریت است. دقت کنید که سیستم های ایمنی که برای این درب ها اجرا می شود بسیار مهم و پر اهمیت است. قفل دیجیتال شیشه سکوریت یکی از انتخاب های هوشمندانه محسوب می شود. این قفل ها دارای سیستم ایمنی مخصوصی هستند که روی درب شیشه ای نصب می شوند. کنترل این قفل ها توسط ریموت کنترل بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بررسی ها اینطور نشان می دهد که قفل های دیجیتال از نظر سبک عملکردی به شکل خاصی طراحی شده است. قفل دیجیتال شیشه سکوریت با برند مشهور کمک می کند تا درگیر هزینه اضافی نشوید و درب به خوبی باز شود و مشکلی ایجاد نشود.

به طور کلی قفل دیجیتال شیشه سکوریت در لیست یراق آلات دو تکه قرار گرفته اند. این قفل ها روی درب شیشه ای نصب می شوند. از سوی دیگر سیستم دیجیتال و سبک هوشمند و قابل کنترل این قفل ها نیز به صورت خاصی ارزیابی شده است. قفل دیجیتال شیشه ای معمولاً مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی و فشار مستقیم دارد. در برخی از سبک های این قفل ها از سیستم آلارم هوشمند ضد سرقت و ضد ضربه و ضد حریق استفاده شده است.

به طور کلی این قفل ها 4 شیوه برای اجرا شدن دارند که شامل رمز عبور، کارت، ریموت و حسگر اثر انگشت هستند. این قفل ها به طور کلی از نظر متریال به کار برده شده از جنس استیل ضد زنگ طراحی شده اند. مدل هایی که دارای ریموت کنترل هستند بیشتر از سایر مدل ها طرفدار دارند. این مدل ها از راه دور کنترل می شوند و بهترین سبک قفل محسوب می شوند.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت با امنیت

تامین امنیت حداکثری با قفل دیجیتال شیشه سکوریت

یکی از مهمترین مزایای قفل دیجیتال شیشه سکوریت این است که بیشترین امنیت را ایجاد می کند. از سوی دیگر راه اندازی و کار کردن با این قفل ها به سادگی صورت می گیرد و این موضوع سبب می شود که قفل ها از نظر سبک اجرایی بی نظیر طراحی شوند.

در ساخت و تولید قفل دیجیتال شیشه سکوریت می بایست از آخرین فناوری های روز دنیا استفاده شود. همینطور نیاز است که این قفل ها قابلیت های سیستم ضد احتراق و ضد سرقت و ضد فشار نیز داشته باشند. متریال ضد فشار در این قفل ها اهمیت زیادی دارد. از سوی دیگر قفل دیجیتال شیشه سکوریت می بایست تطابق بالایی با شرایط آب و هوایی مختلف داشته باشد. این قفل ها در رنگ بندی طوسی و سیاه عرضه می شوند.

این رنگ بندی های ترکیبی به زیبایی مکان مورد نظر کمک زیادی می کنند. بخش سخت افزاری و نرم افزاری قفل دیجیتال شیشه سکوریت به یک اندازه مهم هستند. مثلاً رطوبت نباید باعث شود که قفل در خواندن اثر انگشت به مشکل بر برخورد. نکته مهم دیگر این است که این قفل ها از نظر سبک اجرایی متفاوت دسته بندی شده اند و ساختاری قابل قبول دارند.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت

مزایای قفل دیجیتال شیشه سکوریت

یکی از ویژگی های بسیار مهمی که برای قفل دیجیتال شیشه سکوریت دیده می شود نصب آسان آن است. این قفل ها روی همه نوع شیشه نصب می شوند. از سوی دیگر صفحه لمسی زیبا و براقی که برای این قفل ها ارزیابی شده است نیز از دیگر مواردی است که مدنظر قرار می گیرد. از سوی دیگر این قفل ها سازگار با یک یا دو درب شیشه ای (یک جفت) هستند بنابراین شما را درگیر هزینه زیادی نخواهند کرد. موضوع مهم دیگر در خصوص سبک اجرایی این شیشه ها است.

دقت کنید که این درب ها از طری کارت یا صفحه کلید کار می کنند و می توانند تا 100 کارت را پشتیبانی کنند. قفل دیجیتال شیشه سکوریت در صورت اتمام باتری می تواند از منبع تغذیه اضطراری استفاده نماید که کمک می کند تا قفل به درستی اجرا شود. این قفل ها از نظر سبک عملکرد شرایط خاص خود را دارند. زنگ خطر برای خرابی این قفل ها از موارد بسیار مهم محسوب می شود. قفل دیجیتال شیشه سکوریت در برابر شوک الکتریکی نیز بسیار مقاوم است.

قفل دیجیتالی

سوالات رایج

آیا نصب قفل دیجیتال شیشه سکوریت نیاز به سوراخ کاری دارد؟

شما برای نصب قفل دیجیتال شیشه سکوریت نیازی نیست. شما می توانید از شابلون های مخصوص استفاده کنید و یا قفل هایی را انتخاب کنید که با چسب های مخصوص نصب می شوند. دقت کنید که این قفل ها از نظر سبک و مدل بندی به صورت کاملاً اصولی دسته بندی شده اند.

کدام برند قفل دیجیتال شیشه سکوریت ارزانتر است؟

دقت کنید که ارزان بودن بیش از حد یک محصول به معنی فیک بودن آن است. شما می توانید برندهایی را انتخاب کنید که هم قیمت مناسبی دارند و هم کارایی آنها تضمین شده است. در هر صورت برندهای ایرانی و چینی در زمینه تولید قفل دیجیتال شیشه سکوریت بسیار عالی عمل کرده اند. دست شما در انتخاب باز است.

آیا نصب قفل دیجیتال شیشه سکوریت با چسب، به راحتی جدا نمی شود؟

چسب هایی که برای نصب قفل دیجیتال شیشه سکوریت روی شیشه استفاده می شود بسیار خاص هستند و جداسازی قفل از شیشه در واقع توسط شکستن شیشه صورت می گیرد. دقت کنید که چسب ها به طور کلی بر اساس سبک و مدل بندی که دارند کیفیت متفاوتی دارند.

جمع بندی

برای خرید قفل دیجیتال شیشه سکوریت در ابتدا به موقعیت مکانی دقت کنید. دسترسی و انعطاف پذیری این قفل ها از دیگر مواردی است که می بایست به دقت سنجیده شود. از یاد نبرید که به طور کلی این قفل ها هم ساختار ویژه ای دارند و هم از نظر سبک اجرایی متفاوت هستند. از جدیدترین فناوری های صفحه لمسی نیز برای قفل دیجیتال شیشه سکوریت استفاده شده است که سبب افزایش کیفیت آن می شود. قیمت قفل دیجیتال شیشه سکوریت نیز به نسبت گذشته با طبقه بندی بیشتری همراه است.