جهت خرید قفل سامسونگ می توانید بر روی هر یک از محصولات زیر کلیک کنید تا مشخصات و ویژگی های مربوط به هر یک را مشاهده نمایید:

6020
قفل سامسونگ SHS-6020
H30
قفل سامسونگ SHP-H30
dp808
قفل سامسونگ SHP-DP808
DR719
قفل سامسونگ SHP-DR719
dp728
قفل سامسونگ SHP-DP728
p50
قفل سامسونگ SHP-P50
dp608
قفل سامسونگ SHP-DP608
dp609
قفل سامسونگ SHP-DP609
ds700
قفل سامسونگ SHP-DS700
g510
قفل سامسونگ SHS-G510

معرفی قفل سامسونگ

چندین دهه است که برند سامسونگ، نه تنها در کشور کره جنوبی بلکه در سراسر جهان به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی و هوشمند شناخته می‌شود. شرکت قفل سامسونگ در بازار قفل هوشمند و قفل های الکترونیکی نیز محصولات با کیفیتی را ارائه می‌دهد که جوایز (Good Design و Reddot) و استانداردهای بین المللی (KS&KPS) متعبری را از آن خود نموده است. برای آشنایی بیشتر با مدل های قفل‌ دیجیتال سامسونگ با ما همراه باشید.

قفل سامسونگ

تفاوت مدل‌های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ

مدل‌هایی که شرکت بارمان از برند قفل سامسونگ در ایران ارائه می‌دهد، از لحاظ تولید و کشور سازنده به سه دسته تقسیم می‌شوند: مصرف داخلی مردم کره جنوبی، محصولات صادراتی و قفل‌هایی که در کشور چین تولید می‌شود. در سایت اصلی سامسونگ نیز در بخش تغییر زبان این موضوع قابل مشاهده است.

تفاوت اساسی این مدل‌ها با هم در تشخیص بلوتوث و نوع دستگیره PULL-PUSH می‌باشد. مشخصات بلوتوثی قفل‌های سامسونگ کره‌ای مانند P930 تنها با استانداردهای کشور کره جنوبی سازگار می‌باشد و در سایر کشورها مانند ایران غیرفعال می‌شود. این در حالی است که مدل‌های صادراتی (انگلیسی زبان) و چینی مانند P728 دارای بلوتوث با استاندارد جهانی می‌باشد.

نحوه حرکت دستگیره PULL-PUSH در مدل‌های کره‌ای بر اساس استاندارد درب در کشور کره جنوبی می‌باشد و با کشیدن از بیرون یا هل دادن از داخل درب باز می‌شود و تغییر دادن این حالت کار بسیار دشواری است که نیاز به برشکاری در اجزای داخلی دارد. در مدل‌های صادراتی و چینی این موضوع با توجه به استاندارد درب در هر کشوری قابل تغییر است و به راحتی می‌توان جهت حرکت دستگیره را تغییر داد.

به هر حال تمام مدل‌های ذکر شده ساخت شرکت سامسونگ و اورجینال می‌باشد و تنها بنا به دلایلی مانند ارزان بودن نیروی کار در کشور‌های همسایه مانند فیلیپین، اندونزی و چین به تولید می‌رسد.

همچنین از دیگر تفاوت‌های این نوع مدل های قفل‌ سامسونگ می‌توان به شکل مغزی، رمز ادمین، تنوع رنگ، زبان دفترچه و اعلان قفل (کره‌ای، انگلیسی و چینی) اشاره نمود.

قفل-دیجیتال-سامسونگ-1

قفل سامسونگ

روش‌های دسترسی به قفل سامسونگ

مدل‌های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ را می‌توان توسط روش‌های مختلفی کنترل نمود:

از کلیدهای اضطراری گرفته که به روش سنتی در مواقع ضروری می‌توان درب را باز نمود تا روش‌های پیشرفته‌ای مانند رمز عبوری (یک عدد کد امنیتی با 4 الی 12 رقم)، کارت‌های RFID (20 عدد کارت مختلف)، اثر انگشت (100 عدد اثر انگشت مختلف) و تلفن همراه در مدل‌های انگلیسی و چینی این مدل های قفل سامسونگ که دسترسی امن و بدون کلید را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد، وجود دارند.

قفل هوشمند سامسونگ

مزایای قفل‌ دیجیتال سامسونگ

قفل سامسونگ از محدود مدل‌های موجود در بازار می‌باشند که هم زمان راحتی در رفت و آمد، امنیت و زیبایی را برای کاربر به ارمغان می‌آورند که همین موضوع آن‌ها را به یکی از بهترین مدل‌های قفل دیجیتال در جهان تبدیل نموده است.

تنوع بسیار بالای دسترسی بدون کلید (رمز، کارت، اثر انگشت و تلفن همراه) دردسر استفاده از کلیدها را برای همیشه از بین خواهد برد.

ویژگی‌های امنیتی فوق‌العاده محصولات این برند کره‌ای، زندگی امن را برای شما عزیزان فراهم می‌آورد.

و در آخر تنوع رنگ و طراحی فوق العاده زیبای قفل سامسونگ، حس زیبایی شناسی فوق‌العاده ای را برای خانه یا محل کار به وجود می‌آورد به طوری که توجه هر مراجعه کننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

قفل الکترونیکی سامسونگ

ویژگی‌های قفل دیجیتال سامسونگ

آلارم هشدار حوادث امنیتی

یکی از برترین مدل‌های موجود در بازار قفل سامسونگ از لحاظ زنگ هشدار، قفل دیجیتال سامسونگ است که طیف وسیعی از حوادث مانند سرقت، آتش‌سوزی، وارد کردن شوک الکتریکی و … را تحت پوشش خود قرار می‌دهد و با اطلاع رسانی به موقع شما از خسارت‌های جبران ناپذیر جلوگیری می‌کند.

سنسور خوش آمدگویی یا IR قفل سامسونگ

ویژگی منحصر به‌فردی که تنها در مدل های قفل‌ دیجیتال سامسونگ آن را مشاهده می‌کنید. این ویژگی باعث کاهش میزان ارتباط با بدنه قفل می‌شود که از انتقال باکتری‌ها و میکروب‌ها جلوگیری می‌کند. به این صورت که به محض نزدیک شدن به درب صفحه لمس به صورت خودکار روشن می‌شود.

همچنین با ایستادن طولانی و مشکوک در مقابل درب، سنسور IR این موضوع را خطر امنیتی تشخیص می‌دهد و باعث به صدا در آمدن آلارم قفل می‌شود.

کنترل قفل سامسونگ از طریق تلفن همراه

این کار توسط ارتباط اینترنتی و بلوتوثی قفل و تلفن همراه صورت می‌گیرد. البته توجه داشت بلوتوث مدل‌های کره‌ای در ایران غیر فعال است. همچنین ارتباط اینترنتی هیچ کدام از مدل‌های قفل سامسونگ نیز در ایران فعال نمی‌باشد.

قفل کودک

یکی از ویژگی‌های مهم قفل دیجیتال سامسونگ که باعث برتری آن نسبت به مدل‌های دیگر می‌شود وجود قفل کودک است. اهمیت این ویژگی به اندازه‌ای است که نمی‌توان قفلی را بدون آن متصور شد. بدون قفل کودک به راحتی با ابزار ساده‌ای مانند تلق می‌توان درب ورودی را باز کرد. همچنین امکان خارج شدن کودکان و حیوانات خانگی بدون توجه شما نیز وجود دارد.

کد تصادفی

مکانیزم امنیتی برای جلوگیری از لو رفتن رمز عبوری و محافظت از اطلاعات کاربر که تنها در مدل های قفل‌ سامسونگ نظیر آن را مشاهده می‌کنید. با ظاهر شدن چند عدد پیش از رمز اصلی، رد اثر انگشت بر روی تمامی اعداد باقی خواهد ماند و تشخیص رمز برای سارقین بسیار مشکل خواهد شد.

رمز ادمین

رمزی برای محافظت از اطلاعات ذخیر شده در قفل سامسونگ که تنها در مدل‌های صادراتی و چینی نظیر آن را مشاهده خواهید کرد. البته باید توجه داشت که رمز ادمین در قفل‌ دیجیتال سامسونگ از امنیت بسیار پایینی برخوردار است زیرا تمامی مدل‌های سامسونگ با یک کد، به حالت اولیه کارخانه برمی‌گردند و رمز ادمین همه آن‌ها 1234 یا 12345 می‌شود.

مشاهده فیلم قفل سامسونگ درب

قیمت قفل دیجیتال سامسونگ

پارامترهای مختلفی در قیمت قفل‌ سامسونگ تاثیرگذار است و با توجه به تنوع بسیار بالای محصولات سامسونگ، به راحتی می‌توان قفلی با قیمت مورد نظرتان پیدا و خریداری کنید. تعداد روش‌های دسترسی، رنگ و طراحی قفل، ویژگی‌های امنیتی و هوشمند از پارامترهای تاثیر گذار در قیمت مدل‌های مختلف قفل سامسونگ می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت‌های مدل‌های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ می‌توانید با کارشناسان ما در شرکت بارمان تماس بگیرید.

سوالات متداول قفل سامسونگ

قفل دیجیتال سامسونگ dp728 از پرفروش ترین قفل های برند سامسونگ می باشد.

قیمت قفل های سامسونگ از 350 دلار تا 900 دلار متغیر هستند.