در صورتی که فکر می کنید برای منزل یا ویلای خود نیاز به سیستم امنیتی بسیار گسترده و قابل قبول دارید، قفل دیجیتال تشخیص چهره بهترین گزینه برای شما خواهد بود. کسانی که درگیر مشکل اختلال وسواس فکری عملی هستند اغلب احساس می کنند که باید مدام دست خود را بشویند، قفل بودن درب را بررسی کنند و یا بارها اقدام به شمارش اشیا می کنند. این دستگیره ها در مدل و سبک های متنوعی طراحی شده اند. طراحی قفل دیجیتال به صورتی است که بتوانید به واسطه آنها منزل خود را لوکس تر کنید. روال کار این دستگیره بر اساس فرم صورت شخص سنجیده می شود و به افراد با اختلال وسواس کمک می کند تا از قفل بودن درب اطمینان حاصل کنند.

قفل دیجیتال چطور به افراد با اختلال وسواس فکری کمک می کند؟

کسانی که دچار اختلال وسواس فکری هستند گاهاً ده بار چک می کنند که درب را قفل کرده اند یا نه. قابلیت تشخیص و اسکن صورت و کف دست از ویژگی های مهم قفل دیجیتال محسوب می شود و شخص می تواند توسط گوشی خود چک کند که درب را قفل است یا خیر. این دستگیره دارای سنسور حرکتی موشن است به طوری که افراد مقابل دستگیره قرار می گیردن و سنسورها به صورت اتوماتیک روشن می شوند و صورت فرد را اسکن می کنند. به طور کلی یکی از امکانات خاص دیگر برای این محصول این است که کف دست هر شخص مانند اثر انگشت شامل طرح های خاص و منحصر به فردی است. این رویکرد به کاربران اجازه می دهد تا بدون لمس دستگیره بتوانند موقعیت دستگیره را به خوبی اجرا کنند. این محصول دارای صفحه نمایش لمسی OLED است و همینطور صفحه کلید و پنل ورود رمز نیز برای آن طراحی شده است. اسکنر اثر انگشت این دستگاه به صورت 360 درجه عمل می کند.

نرم افزار ارتباط آنلاین این محصول بسیار محبوب و البته استاندارد است. در واقع کاربرانی که درگیر مشکل اختلال وسواس فکری هستند به واسطه اپ مخصوص روی تلفن همراه خود می توانند شرایط محیطی را رصد کنند. این محصول دارای بدنه بسیار قدرتمند و موتور بزرگ است. قفل لدنه این محصول از جنس فولاد آلیاژی ضد زنگ و کاملاً اتومات طراحی شده است. زبانه های قفل نیز به صورت اتومات و هوشمند هستند. قابلیت قفل شدن دستی نیز با یک دکمه وجود دارد. این دستگیره ها دارای کلیدهای لمسی مخصوصی هستند و برای اعلام حضور افراد استفاده می شوند. وضعیت دسیبل شناسایی برای قفل ها نیز کاملاً استاندارد است. از تکنولوژی به روز و کاملاً ایده آل نیز در این قفل ها استفاده شده است. تکنولوژی های به روز نیز بخش مهمی محسوب می شود. بدنه این دستگیره ها طراحی زیبایی دارد و همینطور شرایط برای کنترل تردد نیز فراهم خواهد شد. رمز هایی با تابع خیالی نیز مطرح است که برای جلوگیری از هک شدن توسط دیگران اجرا می شود. تایید ورود دو مرحله ای بخش مهمی است عملکرد این نرم افزار را شامل می شود. با استفاده از قفل اثر انگشتی دیگر چیزی برای از یاد بردن وجود نداره و خیالتان راحت است.

قفل دیجیتال درب

هک کردن قفل دیجیتال تشخیص چهره غیر ممکن است!!

خوشبختانه شرایط هک کردن دستگیره هوشمند تشخیص چهره وجود ندارد بنابراین رفته رفته افراط در بازبینی از شخصی که درگیر اختلال وسواس است گرفته می شود. این دستگیره ها تایید ورود دو مرحله ای دارند. همینطور بازه های قراردادی مختلفی برای آن ارزیابی شده است. این دستگیره ها هم ساختار چند بخشی مناسبی دارند و هم بهترین گزینه برای ارگان هایی محسوب می شوند که نیاز به سطح امنیت کاملاً ایده آل دارند. در بهترین شرایط می توانید دستگیره های هوشمند تشخیص چهره را به صورت کاملاً ایده آل بررسی کنید. این دستگیره ها سبک و مدل بندی های خاص مربوط به خود را دارند. از نظر سبک اجرایی نیز مدل بندی های متنوعی دارند و این موضوع خرید را بسیار بی نظیر می کند. در بهترین شرایط شما می توانید دستگیره هوشمند تشخیص چهره را به صورت اینترنتی و با قیمت مناسب خریداری کنید.

معمولاً الگوریتم ها حالت چهره، فرم صورت و همینطور سایر پارامترهای چهره را فاکتور اصلی قرار می دهند. دستگیره های هوشمند تشخیص چهره در چندین سبک متنوع طراحی شده اند. سیستم بیومتریک در این دستگیره ها به صورتی است که اجزای صورت شما را شناسایی کرده و دستور لازم جهت باز شدن درب را صادر می کند. معمولاً همه بخش های صورت کدگذاری می شود. چنین سیستمی برای ویلاهای لوکس نیز بسیار عالی است. معمولاً سیستم تشخیص چهره در قفل دیجیتال تشخیص چهره توسط افراد حرفه ای برنامه نویس در نظر گرفته می شود.

قفل دیجیتال

قفل دیجیتال برند های مشهور

قفل سامسونگ دیجیتالی دارای امکاناتی اعم از اثر انگشت، رمز، تگ، بلوتوث و همینطور نمایشگر رندوم لمسی است. شرایط ثبت کارت برای بیش از 20 کاربر در بسیاری از مدل های قفل سامسونگ دیده می شود. این قفل ها مجهز به سیستم سنسور اعلام حریق آلارم دزدگیر و سیستم ضد سرقت هستند. همینطور اطلاعات لازم زمان ورود و خروج کاربران به واسطه اپ مخصوص وجود دارد. تامین امنیت مهم ترین وظیفه این قفل ها محسوب می شود. خصوصیات و ویژگی های قفل سامسونگ دیجیتالی سبب شده تا یکی از بهترین موارد برای استفاده محسوب شوند. این قفل های دیجیتال در رنگ های طلایی و نقره ای و برنز طراحی و اجرا می شوند. ظاهر این قفل ها بسیار زیبا و منحصر به فرد طراحی شده است. خرید این قفل ها سبب می شود تا ظاهر منزل شما بسیار زیبا به نظر برسد. همینطور به تامین امنیت محل کار یا زندگی شما نیز کمک زیادی می کند.

آلارم های هشدار در قفل درب دیجیتال

هوشمندسازی ساختمان با قفل دیجیتال به واسطه الارم های هشدار صورت می گیرد. به این معنی که شخصی که دیگر اختلال وسواس است می تواند قفل دیجیتال را روی آلارم مورد نظر اجرا نماید. به این ترتیب قفل در موقعیت درستی قرار می گیرد و اجرا می شود. آلارم هشدار آتش سوزی سبب می شود تا بتوانید منزل خود را از مشکلات گسترده نجات دهید و نیازی به چک کردن مدام سیستم گرمایش منزل ندارید. آلارم دیگری نیز وجود دارد که در صورت ضربه شدید به درب و قفل راه اندازی می شود. نکته مهم این است که هر یک از آلارم های هشدار برای قفل دیجیتال دارای موقعیت اجرایی مخصوص به خود هستند. شما می بایست گزینه را انتخاب کنید که بیشتر به آن نیاز دارید.

قفل دیجیتال بهترین درمان برای افراد با اختلال وسواس فکری-عملی

مزایای قفل دیجیتال برای افراد با اختلال فکری

یکی از مهمترین مزایای هوشمندسازی ساختمان با قفل دیجیتال این است که شما در هر لحظه و در هر مکانی می توانید موقعیت ساختمان را بسنجید. دقت داشته باشید که به طور کلی قفل دیجیتال از نظر سبک اجرایی متفاوت ارزیابی شده است. قفل های دیجیتال به صورتی طراحی شده اند که کارایی بهتری داشته باشند. یک نکته بسیار مهم دیگر این است که بررسی وضعیت منزل به واسطه قفل دیجیتال می تواند کاملاً آنلاین صورت بگیرد. برخی از قفل ها دارای دوربین هستند. یعنی سارق یا شخص غریبه ای که پشت درب شما می ایستد و یا قصد ورود به منزل شما را دارد توسط دوربین ها رصد می شود. در همان لحظه آلارم مورد نظر به تلفن همراه شما اعلام می شود. این آلارم نشان می دهد که وضعیت منزل شما در خطر است و سیستم های امنیتی آغاز به کار می کنند. به این ترتیب به سادگی متوجه خواهید شد که باید چه تصمیمی بگیرید. این مدل از قفل های دیجیتال که به واسطه یک اپ مخصوص کار می کنند به تلفن همراه شما وصل می شوند. دقت داشته باشید که در این صورت می توانید بهترین تصمیم را برای قفل بگیرید. یک نکته مهم دیگر این است که قفل های دیجیتالی که به تلفن همراه وصل می شوند معمولاً دارای مکانیزم امنیتی قدرتمندتری هستند. این قفل ها وابسته به سبک اجرایی خود دسته بندی می شوند. هر دسته نیز در شرایط خاصی قرار می گیرد. قفل های دیجیتال می بایست بر اساس نوع و مدل بندی که دارند خریداری شوند.