HGANG-TR821
قفل اچ گنگ TR821

قفل دیجیتال اچ گنگ

 

شرکت اچ گنگ (H-GANG) یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان قفل دیجیتال و تامین کننده شماره یک قطعات این صنعت در کشور کره جنوبی است. این شرکت فعالیت خود را در سال 1980 با تولید قفل‌های مکانیکی آغاز و در سال 2004 اولین قفل دیجیتال را تولید کرد. راز موفقیت شرکت اچ گنگ در چند سال گذشته ارائه محصولات نوآورانه، مدیریت دقیق کیفیت و خدمات با کیفیت بالا به مشتری می‌باشد.

محصولات شرکت اچ گنگ با کیفیت بسیار بالا تولید می‌شود، به همین دلیل به‌عنوان شریک تجاری شرکت‌های بزرگی مانند سامسونگ تجهیزات مورد نیاز آن‌ها را تامین می‌کند. به‌عنوان مثال شرکت H-GANG دستگیره مدل‌های PULL-PUSH برند سامسونگ را تولید می‌کند. مغزی الکترونیکی محصول دیگر این شرکت است که با داشتن کیفیت تولید بسیار بالا در بسیاری از برندها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کنار کیفیت بسیار خوب، قیمت بسیار مناسب و ارزان قفل‌های دیجیتال اچ گنگ نسبت به سایر برندهای کره‌ای، باعث استقبال بی نظیر از این محصولات امنیتی شده است به طوری که در چند سال اخیر به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین برندهای قفل هوشمند شناخته می‌شود و با برندهای بزرگی مانند سامسونگ و یال رقابت نزدیکی دارد. از پرفروش‌ترین محصولات شرکت H-GANG می‌توان به TR821 و TM901 اشاره کرد.

محصولات برجسته این شرکت شامل قفل هوشمند لمسی، قفل اثر انگشتی، قفل کارتی، قفل الکترونیکی PULL-PUSH، قفل هوشمند بدون دستگیره و قفل شیشه سکوریت می‌باشد که در بسیاری از پروژه‌های مسکونی و تجاری در سطح جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

روش ‌ای دسترسی به قفل دیجیتال اچ گنگ

مدل‌های مختلف قفل دیجیتال اچ گنگ قابلیت شناسایی یک رمز 4 الی 12 رقم (در برخی از مدل‌ها تا 4 رمز را می‌توان به قفل معرفی کرد)، 100 عدد کارت RFID و 100 عدد اثر انگشت را دارد. همچنین با خرید تجهیزات هوشمند مانند کیت و ارتباط دهنده می‌توان از راه دور و توسط تلفن همراه یا ریموت این نوع قفل هوشمند را کنترل کرد. در مواقع اضطراری نیز توسط کلید مکانیکی می‌توان درب را باز نمود. بهترین مدل این برند از لحاظ دسترسی قفل TM901 می‌باشد که تمام روش‌های دسترسی را دارا است.

ویژگی‌های قفل دیجیتال اچ گنگ

دسترسی بسیار امن و غیر قابل نفوذ

در ساخت نمایشگر این نوع قفل هوشمند از متریال ویژه استفاده شده است که مقاومت آن را در برابر ضربه‌های شدید، آتش و آب افزایش می‌دهد. همچنین برای محافظت از رمز عبور در هنگام وارد نمودن و جلوگیری از لو رفتن آن، از سیستم تابع خیالی استفاده می‌شود. در این سیستم پیش از وارد نمودن رمز اصلی می‌توان تعدادی عدد را به دلخواه وارد کرد تا تشخیص رمز برای افراد اطراف غیر‌ممکن شود.

سیستم تابع خیالی برای جلوگیری از لو رفتن رمز عبور

قفل دیجیتال اچ گنگ از کارت‌های RFID با استانداردهای جهانی (ISO14443A) پشتیبانی می‌کنند. در حال حاضر، این استاندارد بالاترین سطح امنیت را فراهم می‌کند. امکان کپی نمودن کارت‌ها وجود ندارد و همین موضوع باعث جذابیت بیشتر این نوع روش دسترسی می‌شود. در صورت مفقود شدن کارت‌ها نیز به راحتی می‌توان آن را از حافظه قفل الکترونیکی حذف و کارت‌های جدید به قفل معرفی کرد.

قفل دیجیتال کارتی

و در آخر سراغ سنسور اثر انگشت فوق العاده پیشرفته قفل دیجیتال اچ گنگ می‌رویم. به دلیل استفاده از حسگر اثر انگشت الکترونیکی به‌جای حسگر نوری، این محصول از طراحی بسیار باریک و هارمونیک برخوردار است. همچنین استفاده از تکنولوژی بیومتریک در تشخیص اثر انگشت، امکان هک نمودن و استفاده از اثر انگشت کپی شده برای دسترسی غیر‌مجاز را غیر ممکن می‌سازد.

دسترسی به درب ورودی ساختمان توسط اثر انگشت

تمامی این موارد دسترسی غیر‌مجاز را به قفل دیجیتال اچ گنگ غیر‌ممکن می سازد و راحتی در رفت و آمد را برای کاربران فراهم می‌کند.

قفل اتوماتیک

پس از ترک منزل یا محل کار، نیازی نیست نگران بسته بودن درب ورودی باشید. هر بار که درب را می‌بندید، پس از 3 ثانیه قفل الکترونیکی به صورت خودکار بسته می‌شود. در صورت نیاز می‌توان این مکانیزم را غیر‌فعال کرد.

مکانیزم شب بند

این مکانیزم به صورت جداگانه در مغزی عمل می‌کند و با فعال کردن آن از داخل، امکان دسترسی به قفل حتی با داشتن پارامترهای دسترسی امکان پذیر نیست. این حالت برای حفظ حریم خصوصی افراد داخل خانه بسیار مناسب است.

سیستم امنیت خروج

با فعال کردن این سیستم، در صورتی که متجاوز از پنجره وارد محوطه شود و بخواهد از درب ورودی خارج شود، دستگیره داخلی از کار افتاده و آلارم آن به صدا در می‌آید.

قفل دیجیتال اچ گنگ

مصرف بهینه انرژی

برای کارکرد قفل دیجیتال اچ گنگ، نیازی به سیم‌کشی داخلی برق نیست نیست. انرژی مورد نیاز این نوع قفل هوشمند، توسط 4 باتری AA تأمین می‌شود. عمر مفید باتری‌ها در قفل با مصرف استاندارد بیش از 12 ماه است که نشان از مصرف بهینه آن می‌باشد.

منبع تغذیه اضطراری

پیش از اتمام انرژی باتری‌ها، آلارم قفل دیجیتال اچ گنگ به صدا در می‌آید. اگر بنا به دلایلی به این آلارم توجه نداشته باشید و قفل از کار بیافتد، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. با استفاده از یک باتری کتابی 9 ولت و پایانه تغذیه اضطراری می‌توان برق مورد نیاز قفل هوشمند را تامین کرد.

آلارم هشدار

در صورت وقوع حوادثی مانند ورود غیر‌مجاز از طریق ضربه، وارد نمودن رمز اشتباه به صورت مکرر، آتش‌سوزی و زلزله، وارد نمودن شوک الکتریکی و … آلارم قفل دیجیتال اچ گنگ به صدا می‌آید تا برای مقابله با این حوادث آمادگی لازم را داشته باشید.

قفل دیجیتال اچ گنگ مدل TM901 اثر انگشتی با دستگیره

برای اطلاع از قیمت قفل‌های هوشمند اچ گنگ و سایر قفل‌های کره‌ای شرکت بارمان، با ما تماس بگیرد.