evernet-LH600
قفل اورنت LH600

قفل دیجیتالی اورنت

قفل دیجیتال اورنت 

شرکت اورنت (EVERNET) فعالیت خود را در سال 2006 در کشور کره جنوبی آغاز نمود و با وجود عمر بسیار پایین، تا امروز موفق شده است نامی برای خود در صنعت قفل الکترونیکی دست و پا کند. قفل‌های دیجیتالی برند اورنت مانند سایر برندهای کره‌ای از کیفیت تولید بالایی برخوردار است. البته از دیدگاه بسیاری از کارشناسان و مشتریان، محصولات این برند نسبت سایر برندهای بزرگ کره‌ای مانند سامسونگ و گیت من از کیفیت پایین‌تری برخوردار هستند.

همین موضوع باعث شده است تا قفل‌های دیجیتالی اورنت از قیمت بسیار مناسبی برخوردار باشند و جزو قفل‌های دیجیتال ارزان در جهان به حساب آیند. البته لازم به ذکر است محصولات این شرکت دارای ویژگی‌های فوق‌العاده می‌باشند که نیازهای شما را در حالت عادی برآورده می‌سازند. همچنین تمام محصولات بر اساس فرایند دقیق کنترل کیفیت و بازرسی تولید شده‌اند.

به مدل‌های مختلف قفل دیجیتالی اورنت می‌توان از طریق یک رمز 3 الی 19 رقمی، 50 عدد کارت RFID و 100 عدد اثر انگشت منحصر به‌فرد دسترسی پیدا کرد. همچنین برخی از مدل‌ها، قابلیت شناسایی کلیدهای مغناطیسی (مگنت) و کلید‌های اضطراری را دارند. در برخی از مدل‌های EVERNET نیز امکان اتصال به تلفن همراه از طریق بلوتوث و کنترل از راه دور درب وجود دارد.

قفل دیجیتال کارتی

تعداد بالای ارقام قابل معرفی به این نوع قفل‌های الکترونیکی باعث می‌شود تا امنیت رمز عبوری افزایش یابد. همچنین تعداد بالای کارت و اثر انگشت، قفل‌های دیجیتالی اورنت را به گزینه‌ای بسیار مناسب برای محیط‌های پر رفت و آمد تبدیل نموده است.

انواع قفل‌های دیجیتالی اورنت

در حال حاضر قفل‌های الکترونیکی اورنت از لحاظ کاربرد و ظاهر به مدل های زیر دسته بندی می‌شوند:

قفل‌های دستگیره‌دار: این نوع قفل‌های الکترونیکی در دو نوع PULL-PUSH و دستگیره معمولی در بازار وجود دارد. معمولا بر روی انواع درب‌ها قابل نصب هستند. مگر آن‌که درب مورد نظر استاندارد لازم را نداشته باشد. برای آگاهی از استانداردهای درب در هنگام نصب به صفحه سوالات متداول مراجعه کنید.

قفل دیجیتال

قفل‌های بدون دستگیره: این نوع قفل‌های دیجیتالی اورنت فاقد دستگیره می‌باشند و بر روی انواع درب، بدون استثنا، قابل نصب هستند. به ویژه بر روی درب‌های ضد سرقت چینی که علاقه‌ای به از کار انداخت قفل مولتی آن ندارید. اکثر اوقات این نوع قفل الکترونیکی در کنار دستگیره‌های معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قفل‌های شیشه سکوریت: قفل‌های دیجیتالی شیشه سکوریت اورنت، برای کنترل ورود و خروج درب‌های شیشه‌ای طبقات آپارتمان‌ها و درب ورودی اماکن اداری و تجاری بسیار مناسب می‌‌باشند.

قفل اورنت

قفل الکترونیکی کمدی: این نوع قفل دیجیتالی اورنت برای افزایش امنیت درب کمدها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع قفل هوشمند را بیشتر در باشگاه‌ها ورزشی و استخرها نصب می‌کنند.

ویژگی قفل‌های دیجیتالی اورنت

آلارم هشدار نفوذ غیر‌مجاز

قفل‌های دیجیتالی اورنت با ایجاد صدایی به بلندی 90 دسی بل، هر گونه فعالیت‌های غیر قانونی و دسترسی غیر‌مجاز را از خانه یا محل کار شما دور می‌کند. به محض ضربه به درب ورودی، وارد نمودن شوک الکتریکی یا وارد نمودن رمز اشتباه به صورت مکرر این سیستم امنیتی فعال می‌شود.

تابع خیالی

تابع خیالی یکی از بهترین سیستم‌های حفاظت از رمز عبوری می‌باشد که تنها در برندهای بزرگ دنیا مانند یال نظیر آن را مشاهده خواهید نمود. در این سیستم امنیتی برای جلوگیری از لو رفتن رمز، می‌توان قبل یا بعد از رمز اصلی تعدادی عدد را به دلخواه وارد کنید.

قفل اثر انگشتی

عملکرد قفل دوگانه قفل دیجیتالی اورنت

با فعال کردن این سیستم امنیتی از خارج، امکان دسترسی از داخل غیر ممکن است و دستگیره داخلی از کار می‌افتد. همچنین با فعال کردن قفل دوگانه از داخل، دسترسی به درب ورودی از بیرون حتی با داشتن پارامترهای دسترسی امکان پذیر نیست. این سیستم برای حفظ حریم خصوصی کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قفل اتوماتیک

به محض بسته شدن درب ورودی، این نوع دستگیره‌های هوشمند به دلیل داشتن مغزی‌های الکترونیکی به صورت خودکار قفل می‌شوند. این ویژگی نگرانی شما بابت باز بودن درب ورودی پس از خروج از منزل را برای همیشه از بین خواهد برد.

سنسور اعلام حریق

یکی از مشکلات اساسی در هنگام آتش‌سوزی که باعث به خطر افتادن جان افراد می‌شود، عدم اطلاع به موقع از این حادثه و قفل شدن درب به دلیل حرارت بالا می‌باشد. قفل‌های دیجیتالی اورنت با داشتن سنسور تشخیص حریق، آتش‌سوزی را در مراحل اولیه به اطلاع شما می‌رسانند (به صدا در آمدن آلارم هشدار) و درب ورودی ساختمان نیز برای تخلیه سریع افراد به صورت خود به خود باز می‌شود.

طراحی منحصر به‌فرد قفل دیجیتالی اورنت

در طراحی اکثر مدل‌های قفل الکترونیکی اورنت از نقش و نگاره‌های منحصر به‌فردی استفاده شده است که زیبایی خاصی به آن می‌بخشد و چشم هر بیننده‌ای را نوازش می‌دهد. این خصوصیت ظاهری در کمتر برندی مشاهده می‌شود.

قفل هوشمند

همان‌گونه که ملاحظه می‌کنید با وجود قیمت پایین قفل‌های دیجیتالی اورنت نسبت به برندهای بزرگ، امکانات این نوع قفل‌های الکترومکانیکی بالاست و می‌تواند امنیت و راحتی شما عزیزان را تامین کند. برای خرید و سفارش محصولات این برند کره‌ای با ما تماس بگیرید.