قفل برقی ریموت دار درب چوبی از دسته قفل های باکیفیت محسوب می شود که قابلیت اتصال به دستگاه های کنترل تردد را دارد و همینطور به دستگاه ها و سنسورهای حضور و غیاب نیز وصل می شود. این قفل ها بهترین مکانیزم اجرایی را دارند و به طور کلی رسیور اجرایی برای قفل برقی و ترانس نیز دیده می شود. برای قفل برقی ریموت دار درب چوبی از دو عدد ریموت استفاده شده است. این محصول گارانتی داشته و می تواند انتخاب مطمئنی محسوب شود.

قفل برقی ریموت دار درب چوبی مدیر

قفل برقی ریموت دار درب چوبی برای اتاق مدیر و منشی یک انتخاب بسیار خوب محسوب می شود. به طور کلی این قفل ها به واسطه ریموتی که دارند از نظر کنترل بسیار عالی هستند. قفل های ریموتی از نظر فاصله شرایط خاص خود را دارند. دقت کنید که این محصولات بسیار با کیفیت می توانند در برندهای مختلفی عرضه شوند و شما این امکان را دارید که برند مورد نظر را خریداری کنید. در مورد مکانیزم قفل برقی درب چوبی اینطور به نظر می رسد که روی انواع درب با لولای چپ، لولای راست اجرا می شود. برای درب های چوبی داخل بازشو و بیرون بازشو نیز استفاده می شود. به طور کلی برای نصب قفل برقی ریموت دار نیازی به برش کاری زیاد نیست و سوراخی که در چهارچوب درب قرار می گیرد می تواند برای نصب قفل برقی ریموت دار بسیار مناسب باشد.

دستگیره های درب های ضد سرقت از سمت خارج ثابت هستند در واقع فقط از سمت داخل متحرک است و قفل های ریموت کناری نیز روی درب ضد سرقت نصب می شود. یعنی دیگر نیاز نیست که هیچ کار اضافه ای انجام دهید. دقت کنید که قفل دیجیتال به طور کلی بر اساس موقعیت ریموت اجرا می شوند.

قفل برقی ریموت دار درب

قفل برقی ریموت دار درب چوبی متصل به دستگاه کنترل تردد

یکی از ویژگی های قفل برقی ریموت دار درب چوبی این است که به دستگاه کنترل تردد وصل شده است. این قفل ها دارای زبانه خلاص کن هستند و در مواقعی که برق قطع می شود می توان درب را در حالت خلاص قرار داد تا تردد دچار مشکل نشود. به طور کلی ریموت کنترل برای قفل برقی شامل یک سری تجهیزات کنترل دسترسی و اکسس کنترل است. مثلاً می توان سیستم کارتخوان را روی آن اجرا کرد. همینطور صفحه کلید رمز دار نیز روی این قفل ها اجرا می شود. حسگر اثر انگشت و سنسورهای تشخیص چهره نیز وجود دارند. تجهیزات خانه هوشمند و بی ام اس در این راستا مورد استفاده قرار می گیرند.

امنیت قفل برقی ریموت دار درب چوبی

برخی از افراد نگران امنیت قفل برقی ریموت دار درب چوبی هستند. در خصوص امنیت قفل برقی ریموت دار باید به چند نکته اشاره کرد. مکانیزم مدار فرمان برای این قفل ها به شکلی است که بعد از فشردن ریموت کنترل قفل فقط چند ثانیه در وضعیت باز قرار می گیرد. در صورتی که شخصی وارد اتاق نشود، قفل در وضعیت بسته و یا ایمنی قرار می گیرد. در واقع این موضوع برای طلافروشی ها و صرافی ها نیز بسیار مناسب است و امنیت آن نیز بسیار بالا است.

قفل های ریموت کنترلی دارای جک آرام بند هستند به طوری که وقتی شخصی وارد شد درب به صورت اتوماتیک بسته شود. در واقع درب در حالت قفل قرار می گیرد. سیستم ها قفل ریموتی هیچ نوع تداخلی با قفل نصب شده روی درب ندارند. کیفیت ساخت از موارد بسیار مهم در بررسی امنیت است. قیمت ارزان قفل برقی ریموت دار درب چوبی به نسبت سایر برندها نیز می تواند یک اصول ویژه باشد. قفل شدن مجدد درب در صورت عدم ورود شخص از موارد مهم در امنیت محسوب می شود.

قفل برقی که روی درب چوبی نصب می شود باید قابلیت نصب روی درب های آلومینیومی و ضد سرقت را نیز داشته باشد. به طور کلی این قفل ها با دستگیره و کلید قفل مکانیکی نیز تکمیل می شود که همگی بخش مهمی از امنیت قفل برقی ریموت دار درب چوبی محسوب می شود. عملکرد هماهنگی با دستگیره و کلید قفل مکانیکی می تواند یک ساختار مشخص باشد.

قفل برقی ریموت دار درب چوبی

سوالات رایج

وضعیت درب به چه صورت باید نمایش داده شود؟

وضعیت درب یا استاتوس کانتکت برای قفل برقی ریموت دار درب چوبی بسیار مهم است. دقت کنید که درب باید همیشه در وضعیت آماده باش قرار بگیرد. این موضوع سبب می شود که موقعیت درب به شکل دقیق در اختیار شما قرار بگیرد. یک نکته بسیار مهم دیگر که باید بدانید این است که این درب ها از نظر ساختار بسیار خاص هستند. یعنی می بایست موقعیت درب را به صورت چند بخشی در نظر بگیرید.

بیس پلیت برای قفل برقی ریموت دار درب چوبی باید به چه صورت باشد؟

بیس پلیت های غیر استیل گزینه مناسبی برای قفل برقی ریموت دار درب چوبی نیستند و باید دقت لازم را در خرید داشته باشید. رنگی که برای بیس پلیت به کار می رود باید از نظر کیفیت مناسب باشد. اینطور که بررسی ها مشخص کرده است به طور کلی قفل های برقی ریموت دار باید از نظر کیفیت بسیار ایده آل باشند.

جمع بندی

تجهیزات کنترل دسترسی برای قفل برقی ریموت دار درب چوبی از مواردی است که در زمان خرید باید سنجیده شود. به طور کلی تجهیزاتی که برای این قفل ها در نظر گرفته می شود بسیار ایده آل است. دقت کنید. اینطور که مشخص است قفل برقی ریموت دار بر اساس ساختاری که دارد دسته بندی می شود. حسگرهای اثر انگشت برای قفل برقی ریموت دار درب چوبی نیز می تواند یکی از مکانیزم های خاص باشد. اینطور که بررسی ها نشان می دهد شما برای اینکه بتوانید این محصول را خریداری کنید باید فروشگاه استانداردی را انتخاب کنید. دقت کنید که قفل های ریموت دار می توانند برای مکان های مختلف مناسب باشند. البته قیمت قفل برقی ریموت دار نیز متفاوت است و شما می توانید مدل مخصوص به خود را انتخاب کنید. کنترل دسترسی برای این قفل ها بسیار ایده آل است.