قفل دیجیتال بدون دستگیره مدل های مختلفی دارد. برخی از مدل ها به صورت چند منظوره طراحی شده اند که قطعاً به نسبت مدل های تک کاره قیمت بیشتری دارند. قفل دیجیتال بدون دستگیره چند منظوره است.

اگر بودجه شما کم است به سراغ قفل هایی بروید که از نظر سبک اجرایی به چند دسته تقسیم شده اند. قفل های کارتی ارزان معمولاً کیفیت متوسطی دارند. مثلاً یکی از موضوعاتی که در خرید این محصولات باید رعایت کنید قیمت قفل دیجیتال بدون دستگیره است. به هر حال شما باید قفلی را خریداری کنید که قیمت مناسبی داشته باشند. برخی از برندها به واسطه شهرت زیادی که دارند گران قیمت هستند. قفل دیجیتال بدون دستگیره روک انتخاب خوبی محسوب می شود و قیمت بسیار ارزانی دارد. برند سامسونگ از دسته قفل هایی است که به طور کلی به نسبت برندهای دیگر قیمت گران تری دارد. در هر صورت برند مورد نظر از مواردی است که باید مدنظر قرار بگیرد و بسیار مهم است که در خرید قفل به آن توجه شود.

شش مزیت قفل دیجیتال

تامین انرژی بی نظیر در قفل دیجیتال بدون دستگیره

تامین انرژی در قفل دیجیتال بدون دستگیره توسط باتری صورت می گیرد. باتری های قلمی بوده و پیش از اتمام باتری آلارم آن اعلام می شود تا اقدام به شارژ و یا تعویض باتری نمایید. این مدل از دستگیره ها دارای سیستم گزارش گیری از ورود و خروج افراد هستند. همینطور سیستم های ضد خرابکاری دارند. از سوی دیگر امکان دانلود و آپلود اطلاعات توسط فلش مموری ها فراهم شده است. قفل دیجیتال بدون دستگیره دارای بدنه بسیار مقاومی هستند. بدنه قفل دیجیتال بدون دستگیره از جنس استیل ضد زنگ 304 طراحی شده است. همینطور نوع آلیاژ به کار برده شده برای دستگیره هوشمند تشخیص چهره بی نظیر است. کارکرد قفل دیجیتال بدون دستگیره معمولاً در بازه دمایی 0 الی 45 درجه سانتی گراد صورت می گیرد. این دستگیره ها امنیت بسیار بالایی دارند. از سوی دیگر استانداردهای بین المللی و الگوریتم استاندارد اروپایی 5 زبانه نیز باری دستگیره هوشمند تشخیص چهره اجرا شده است. قفل دیجیتال بدون دستگیره دارای کلیدهای مکانیکی مخصوص و ریموت کنترل از راه دور هستند.

قفل دیجیتال بدون دستگیره در رنگ های طلایی و نقره ای دسته بندی می شوند. ابعاد بدنه خارجی این دستگیره ها بسیار متفاوت است. برخی از آنها طراحی ویژه و خاص خود را دارند. میزان رطوبت برای این محصول بین 20 الی 80 درصد اعلام شده است.

قفل دیجیتال بدون دستگیره با الگوریتم جدید

سعی کنید در زمان سفارش قفل دیجیتال بدون دستگیره دقت کنید که از نسل جدید الگوریتم های تشخیص چهره در آن استفاده شده باشد. همینطور قفل دیجیتال بدون دستگیره می بایست امکان جفت شدن کامل با پنج زبانه را داشته باشد. بهتر است از دستگیره در حالت عادی بدون قفل نیز استفاده شود. معمولاً صفحه نمایش های لمسی خازنی 3 اینچی وضوح بالایی دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگیره ها دارا منو و آیکون های واضحی هستند که برای کاربری آسان استفاده می شوند. همینطور آلارم هشدار نیز برای آنها در نظر گرفته شده است. امکان ارائه گزارش تردد از مهمترین ویژگی های دستگیره هوشمند تشخیص چهره محسوب می شود. چنس بدنه اهمیت زیادی دارد. قفل دیجیتال بدون دستگیره نباید با ضربه دچار خرابی یا ترک خوردگی شود.

قفل دیجیتال بدون دستگیره

قفل دیجیتال بدون دستگیره با سیستم تشخیص چهره

در سیستم قفل دیجیتال بدون دستگیره از یک مکانیزم فوق پیشرفته برای شناسایی و تایید هویت افراد استفاده شده است. تشخیص بر اساس الگوریتم های تشخیصی یا ویدیویی صورت می گیرد. این سیستم بر پایه هوش مصنوعی طراحی شده است. در واقع تکنولوژی عمیق Deep Learning  در آن استفاده شده که سبب می شود هویت شناسی با بهترین دقت صورت بگیرد. از این مدل دستگیره ها بیشتر برای سیستم های حضور و غیاب دانشگاهی، سیستم های امنیتی پلیس در فرودگاه و همینطور در بانک ها استفاده می شود.

یکی از امتیازات مهم قفل دیجیتال بدون دستگیره این است که نیاز به تماس فیزیکی با دستگاه نخواهد بود. یعنی فرد نیاز به لمس صفحه کلید مثل قفل های رمزی و یا اثر انگشت مثل قفل های اثر انگشتی ندارد. او فقط باید در فاصله مشخصی با دستگاه قرار بگیرد. در مدل های پیشرفته از قفل دیجیتال بدون دستگیره از تکنولوژی شبیه سازی تصویری و محرک های حرکتی بی نظیری استفاده شده است. این الگوریتم ها برای بازی های کامپیوتری نیز استفاده شده است. به طور کلی سامانه های ارتباط اجتماعی و سیستم های دسترسی به پایگاه داده در این مکانیزم اجرا شده است. فضاهای ابری نیز قابلیت ارزیابی دارند.

کاربری آسان قفل دیجیتال بدون دستگیره

یکی از مهمترین ویژگی های قفل دیجیتال بدون دستگیره این است که کاربری آسانی داشته باشد. در هر صورت کسی که قرار است با نرم افزار قفل هوشمند کار کند باید به همه جزییات آن تسلط داشته باشد. بنابراین کاربری پیچیده یا نیاز به سطح سواد بالا برای نرم افزار قفل هوشمند یک باگ بزرگ محسوب می شود.

یکی دیگر از ویژگی های مهم نرم قفل دیجیتال بدون دستگیره این است که می توانید از راه دور دستور لازم برای اجرای برخی از کارها را بدهید. مثلاً اگر فراموش کردید که درب منزل خود را قفل کنید به واسطه نرم افزار قفل هوشمند می توانید از راه دور دستور لازم را اعلام کنید. برخی از مدل های نرم افزار قفل هوشمند دارای مکانیزم های چند منظوره هستند یعنی فقط برای باز و بسته کردن درب استفاده نمی شوند. مثلاً در صورتی که منزل شما دچار حریق شده باشد، آلارم لازم را به شما اعلام می کنند. همینطور دارای یک سری سیستم های خاص برای اعلام موقعیت سرقت از منزل هستند. اگر سیستم روشنایی منزل شما از کار افتاده باشد و یا مدت ها روشن مانده باشد نرم افزار قفل هوشمند به شما اعلام می کند. این ویژگی ها سبب می شود تا بتوانید در هر نقطه از دنیا و حتی در مسافرت نیز از وضعیت منزل یا شرکت خود اطلاعات کافی داشته باشید.

با شش مزیت قفل دیجیتال بدون دستگیره آشنا شوید