دستگیره ضد سرقت درب محصول هوشمندی است که قابلیت نصب را بر روی تمامی درب‌ها از جمله چوبی، فلزی و ضد سرقت دارد. این دستگیره دیجیتال در واقع جایگزین دستگیره معمولی شده است. البته با این تفاسیر که دستگیره ضد سرقت مجهز به سیستم‌های پیشرفته فوق امنیتی است.

مفهوم دستگیره ضد سرقت درب

مفهوم دستگیره ضد سرقت درب، از آن‌جایی که شکل گرفت که مشتریان عزیز متوجه مزیت‌های این دستگیره مانند ورود و خروج آسان و با امنیت بالا، ضد هک، نفوذناپذیر، آلارم هشدار و … شدند. چرا که این مزیت‌ها نشان داد که دستگیره هوشمند، تضمین کننده صد در صدی امنیت، آرامش و راحتی مشتریان به‌حساب می‌آید. بنابراین اینجا بود که مشتریان که این فناوری مدرن را به‌عنوان دستگیره ضد سرقت درب نام نهادند.

در حال حاضر این دستگیره ضد سرقت درب به مشتریان امکان ورود و خروج توسط کارت، رمز و اثر انگشت فراهم کرده است. مجهز به سیستم‌های امنیتی مانند رمز ادمین، قفل کودک، قفل اتوماتیک و … می‌باشد. همچنین قابلیت نصب را بر روی درب چوبی، فلزی و ضد سرقت را دارند.

این دستگیره از زمانی که اثبات شده امنیت و آرامش را به مشتریان هدیه می‌دهد. محبوبیت عام پیدا کرده است. البته در کشور ما به دلیل شناخته نبودن هنوز به این مرحله نرسیده است. ولی مطمئن باشید وقتی مردم کشور ما از ویژگی و مزایای این دستگیره ضد سرقت درب آگاهی پیدا کنند، به‌طور ناخودآگاه طرفدار آن خواهند شد.

به همین منظور شرکت ما تمام تلاش‌ کرده است به دو صورت اقشار جامعه را به سمت‌ و سوی خرید این دستگیره ضد سرقت درب هدایت نماید:

 • قدم اول: تنها دستگیره‌هایی وارد کرده است که از کیفیت بالا و قیمت قفل دیجیتال بسیار مناسبی برخوردار هستند، مانند سامسونگ، روک، یال، گیت من و …
 • قدم دوم: گارانتی واقعی، مشاوره رایگان، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش آن‌ هم به‌صورت 24 ساعته در سراسر کشور ارائه می‌دهد.

قفل دیجیتال

چرایی دستگیره ضد سرقت درب؟

چرایی انتخاب قفل دیجیتال ضد سرقت درب از سوی مشتریان دلایل خاص خود را دارد. اما مهم‌ترین انتخاب این دستگیره که در میان همه مشتریان مشترک محسوب می‌شود، عبارت‌اند از:

 • تضمین کننده امنیت، آرامش و راحتی محسوب می‌شوند.
 • قابلیت نصب بر روی تمام درب‌های چوبی، فلزی و ضد سرقت را دارند.
 • دسترسی سریع‌تر و راحت‌تر خصوصاً با امنیت بسیار بالا را برای مشتریان عزیز فراهم می‌کنند.

اما فراموش نشود که زمانی مشتریان عزیز احساس امنیت، آرامش و راحتی می‌کنند که شرکت ارائه دهنده دستگیره ضد سرقت درب، مزایایی مانند «گارانتی»، «پشتیبانی فنی» و «خدمات پس از فروش» را هم برای مشتریان در نظر گرفته باشد. لذا به مشتریان گرامی توصیه می‌شود که دستگیره ضد سرقت را از شرکتی تهیه نمایند که بر گارانتی واقعی و مشاوره رایگان، خدمات‌رسانی پس از فروش آن ‌هم به‌صورت شبانه‌روزی در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

از این‌رو آن‌هایی که مایل هستند امنیت، آرامش و راحتی خود و خانواده خود را به‌صورت صد در صدی تضمین نمایند، حتماً دستگیره ضد سرقت درب را انتخاب کنند.

قفل ضد سرقت دیجیتال

رایج‌ترین کاربرد‌های دستگیره ضد سرقت درب

رایج‌ترین کاربرد‌های دستگیره ضد سرقت برای مشتریان عزیز که تاکنون رضایت بسیار بالایی هم در میان آن‌ها ایجاد کرده است، عبارت‌اند از:

 • قابلیت نصب بر روی تمام درب‌ها را دارند.
 • در مقابل آتش‌سوزی تا دمای 75 درجه مقاوم هستند.
 • علاوه بر زیبایی منحصر به ‌فرد، زمینه کنترل ورود و خروج برای مشتریان را فراهم کرده‌اند.
 • مانع خروج کودکان دلبند شما می‌شوند، البته همه دستگیره‌ها از این آپشن برخوردار نیستند.
 • هزینه اضافی برای مشتریان عزیز در پی نخواهند داشت، چرا که امکان خرابی آن‌ها به‌ندرت اتفاق می‌افتد.
 • بزرگ‌ترین و قوی‌ترین مانع برای ورود سارقان به خانه یا دفتر کار محسوب می‌شود، چرا که نه قابل هک هستند و نه دسترسی به برد داخلی آن‌ها وجود دارد.

بنابراین با نصب این دستگیره دیجیتال، سارقین و افراد غیرمجاز حتی جرئت نزدیک شدن به درب خانه یا دفتر کار شما را نخواهند داشت. در صورتی که خواهان خرید این‌چنین دستگیره‌ها آن‌ هم به‌صورت اورجینال و قیمت مناسب هستید، می‌توانید با شرکت ما تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است که شرکت ما نه‌تنها خدمات پس از فروش را به‌صورت 24 ساعته به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد، بلکه مشاوره رایگان را هم در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

شما مشتریان عزیز می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دقیق و ویژگی هر یک از قفل‌های دیجیتالی، با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

قفل دیجیتال ضد سرقت درب

بهترین دستگیره درب دیجیتال

سامسونگ مدل DP920: یکی از بهترین و پرفروش‌ترین دستگیره‌های درب محسوب می‌شود. مجهز به پنل دسترسی رمز، کارت و اثر انگشت می‌باشد. همچنین دارای دستگیره خلبانی است.

سامسونگ مدل DP728: یکی از پرطرفدارترین دستگیره‌های دیجیتال در کشور ما محسوب می‌شود. دارای دستگیره خلبانی (پول و پوش) است.

یال مدل Vulcan-F: یکی از کامل‌ترین دستگیره‌های موجود در بازار است که با داشتن آپشن‌های بسیار زیادی امنیت و آرامش را برای مشتریان عزیز فراهم می‌کند.

گیت من مدل A330: یکی از پرفروش‌ترین دستگیره‌های موجود در بازار به‌حساب می‌آید. بدنه آن بسیار مقاوم و ضد خش می‌باشد.

دستگیره ضد سرقت درب

دستگیر ضد سرقت درب ارزان

یال مدل 3109: سیستم دسترسی این دستگیره رمز و کارت می‌باشد. قیمت حدودی این مدل‌ها 400 دلار آمریکا است.

گیت من مدل E100: سیستم دسترسی این دستگیره رمز و کارت می‌باشد. دارای مغزی ضد سرقت است. قیمت حدودی آن 350 دلار آمریکا می‌باشد.

روک مدل H5052: ظاهر و کیفیت آن بسیار مناسب است. قیمتی آن حدود 200 دلار است. ارزان‌ترین مدل این برند محسوب می‌شود. دارای رمز و کارت و اثر انگشت است.

جهت اطلاع از اخبار روز دنیای قفل دیجیتال پیج اینستاگرام بارمان را دنبال فرمایید.