در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مدل های دستگیره دیجیتال سامسونگ آشنا کنیم. شاید اولین باری باشه که اسم دستگیره دیجیتال به گوشتان میخورد، پس بریم یک تعریفی از آن را با هم ببینیم.

دستگیره دیجیتال چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی قفل های معمولی و ساده درب آپارتمان جای خودشان را به قفل هایی با ایمنی بیشتر داده اند. قفل دیجیتال درب با وجود دسترسی هایی همچون رمز، کارت و اثر انگشت شما را از شر کلیدهای سنگین و پر دردسر خلاص کرده اند. با وجود قفل دیجیتال یا همان دستگیره دیجیتال دیگر نگران گم کردن کلیدهای خود یا حتی جا گذاشتن آن ها در منزل نباشید. علاوه بر این موارد گفته شده هیچ فرد غریبه ای با روش های ساده ای که برای باز کردن قفل های معمولی وجود داشت، نمی تواند قفل هوشمند را باز کرده و وارد منزل شود. در نتیجه نگران ورود سارقین به آپارتمانتان هم نباشید چرا که با وجود سیستم آلارم هشدار ضد سرقت کسی جرئت نزدیک شدن به درب شما را نخواهد کرد.

دستگیره-سامسونگ

انواع مدل های دستگیره دیجیتال درب

قفل دیجیتال دستگیره دار

 برخی از قفل های دیجیتال ظاهری مشابه با قفل های قدیمی دارند و مجهز به دستگیره می باشند. شما با اعمال یکی از روش های دسترسی یعنی رمز، کارت و یا اثر انگشت و سپس با کشیدن دستگیره به سمت پایین می توانید درب را باز نمایید.

قفل دیجیتال پول و پوش

سری جدید دستگیره های دیجیتالی با مدل پول و پوش ساخته شده اند. قفل های دیجیتال پول و پوش به قفل های فشاری_کششی هم معروف هستند. این مدل دستگیره ها به شکل PULL (کشیدن دستگیره از داخل) و PUSH (فشار دادن دستگیره از بیرون) می‌باشد که علاوه بر زیبایی، راحتی و استحکام بیشتر نسبت به دستگیره های معمولی در زمان شما هم برای باز کردن و بستن درب صرفه جویی می کند.

برترین مدل های دستگیره دیجیتال سامسونگ

1. دستگیره دیجیتال سامسونگ shp-dp728

به جرئت می توان گفت که دستگیره دیجیتال سامسونگ dp728 از بهترین قفل های دیجیتال تولید شده در جهان می باشد. این دستگیره دیجیتال سامسونگ (Samsung digital knob) دارای راه های دسترسی رمز، کارت و اثر انگشت می باشد. شرکت سامسونگ این دستگیره دیجیتال را در 4 رنگ فوق العاده زیبا ( طلایی، نقره ای، بژ و قهوه ای ) تولید کرده است که شما می توانید آن را با دکوراسیون منزل خود به راحتی ست کنید. یکی از ویژگی های خیلی خوب دستگیره دیجیتال سامسونگ shp-dp728 قفل اتوماتیک آن است. با وجود قفل اتوماتیک با بستن درب به صورت اتوماتیک درب شما قفل می شود. این دستگیره دیجیتال از نوع پول و پوش می باشد.

قفل سامسونگ 728

2. دستگیره دیجیتال سامسونگ shp-dr719

یکی دیگر از مدل های خیلی شیک برند سامسونگ دستگیره دیجیتال shp-dr719 می باشد. این قفل قابلیت شناسایی 300 عدد کاربر را دارد، در واقع شما می توانید 100 عدد رمز، 100 عدد کارت و 100 عدد اثر انگشت را به دستگیره سامسونگ معرفی کنید. دستگیره دیجیتال سامسونگ shp-dr719 تک رنگ و طلایی می باشد. از جمله ویژگی های خوب این قفل می توان به وجود حریم خصوصی، قفل اتوماتیک، انواع آلارم هشدار، سنسور ir و … اشاره نمود. این دستگیره دیجیتال از نوع پول و پوش می باشد.

قفل سامسونگ DR719

3. دستگیره دیجیتال سامسونگ shp-dp808 

این دستگیره دیجیتال سامسونگ dp808 برای درب هایی با ابعاد بزرگ و خانه های سلطنتی بسیار مناسب می باشد چرا که نسبت به قفل های دیگر کمی بزرک تر می باشد. این دستگیره سامسونگ نیز شامل 3 روش دسترسی رمز ( بین 4 تا 12 رقم )، کارت (تا 20 عدد) و اثر انگشت (تا 100 عدد) می باشد. شما می توانید دستگیره دیجیتال سامسونگ dp728 را به خانه هوشمند و اپلیکیشن هم به صورت آپشنال متصل کنید. این دستگیره سامسونگ تک رنگ و طلایی می باشد. این دستگیره دیجیتال از نوع پول و پوش می باشد.

قفل دیجیتال سامسونگ 808

4. دستگیره دیجیتال سامسونگ shs-6020

دستگیره دیجیتال سامسونگ 6020 به رنگ طلایی می باشد. این قفل 2 نوع روش دسترسی دارد که شامل رمز ( یک رمز بین 5 تا 12 رقم ) و کارت ( تا 20 عدد) می باشد. شما به صورت آپشنال می توانید درب را توسط ریموت کنترل هم باز کنید.

از جمله ویژگی های این دستگیره دیجیتال سامسونگ می توان به حریم خصوصی، رمز ادمین، آلارم های هشدار امنیتی، قفل اتوماتیک اشاره کرد. علاوه بر این ویژگی های گفته شده شما می توانید دستگیره سامسونگ 6020 را به صورت آپشنال به خانه هوشمند و اپلیکیشن تلفن همراه متصل نمایید. این قفل دیجیتال مجهز به دستگیره ی معمولی می باشد.

قفل 6020

قیمت دستگیره دیجیتال سامسونگ

به طور کلی قیمت مدل های دستگیره دیجیتال سامسونگ وابسته به آپشن ها و روش های دسترسی می باشد که در اختیار شما قرار می گیرد. به عنوان مثال قفل دیجیتالی که مجهز به 3 روش دسترسی رمز، کارت و اثر انگشت می باشد نسبت به قفلی که فقط دارای دسترسی رمز و کارت می باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. جنس بدنه ی قفل از جمله مواردی است که روی قیمت دستگیره دیجیتال سامسونگ تاثیر مستقیمی دارد.

با توجه به اینکه قیمت دلار متغیر است برای اطلاع دقیق از قیمت دستگیره دیجیتال سامسونگ با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما هم برخوردار شوید.

تلفن شرکت: 02188084189