ما همیشه هنگام ملاقات با اقوام یا بیرون رفتن برای کار نگران امنیت خانه و محل کار خود هستیم. با پیشرفت تکنولوژی، صنعت ساخت و ساز و زمینه حفظ ایمنی ساختمان ها نیز پیشرفت می کند. در اين زمينه، به منظور افزایش ضریب امنیت ساختمان ها و ادارات و برای آسایش شما؛ متخصصان این حوزه دست به ابتکاری جدید و خلاقانه در زمینه قفل های ضد سرقت درب های ورودی ساختمان زده اند. . . با استفاده از تکنولوژی روز، قفل های ضد سرقت به گونه ای طراحی شده اند که با نصب آن ها بر روی درب ها و درب های چوبی، راه دزدان را از خانه و محل کار شما قطع می کنند. در ادامه مطلب انواع قفل های ضد سرقت ارائه خواهد شد.

خلاقیتی نوین برای افزایش امنیت خانه

انواع قفل درب ضد سرقت نوآوری فناوری در عصر جدید

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور درب های ضد سرقت، ایجاد امنیت برای ساکنین ساختمان آسانتر می شود. با وجود این درب، نیاز ساکنان به قفل های ضد سرقت رو به افزایش است. با ظهور قفل های دیجیتال ضد سرقت که به عنوان نسل جدید فناوری در دنیا مطرح می شود، امنیت خانه و محل کار قبل از گذشته افزایش یافته است.

انواع مختلفی از قفل درب های ضد سرقت در بازار موجود است که از جمله آنها می توان به قفل های چند نقطه ای، قفل منو بلوک، قفل قلاب و قفل دزدگیر DESI اشاره کرد. این قفل های ضد سرقت دارای قفل و زبانه های متعدد هستند و با توجه به ساختاری که دارند می توانند امنیت نسبی را برای منزل و محل کار شما فراهم کنند. به عنوان مثال، قفل قلابی شکل به راحتی با اسکنه شکسته نمی شود و قفل زنگ هشدار DESI به ضربه حساس است. حال به بررسی انواع قفل های ضد سرقت می پردازیم که امنیت بالایی دارند و شما می توانید با اطمینان مناسب ترین و بهترین قفل های ضد سرقت را برای درب چوبی خود خریداری کنید.

قفل درب چوبی با قفل ضد سرقت

همانطور که از نام آن پیداست، این کلید با استفاده از کلید به شما امکان دسترسی به ساختمان را می دهد. در این سازه قفل 3 تا 4 زبانه وجود دارد که با چرخاندن کلید چارچوب در را قفل کرده و از باز شدن درب جلوگیری می کند. این قفل مانند یک قفل قدیمی عمل می کند، اما استفاده از زبانه فولادی باز کردن قفل در را برای دزد دشوارتر می کند.

قفل هوشمند ضد سرقت درب خانه

قفل های ضد سرقت برای ساختمان های مسکونی یا اداری و تجاری جدیدترین نوآوری در صنعت ساختمان هستند. قفل درب هوشمند ضد سرقت به شما امنیت و آرامش می بخشد. یکی از مهم ترین ویژگی های قفل درب ضد سرقت، کنترل از راه دور از طریق اینترنت و اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن همراه است. برای مثال، اگر نگران فراموش کردن قفل کردن درب ورودی نباشید. به دلیل فناوری قفل خودکار در قفل هوشمند است که درب ورودی به محض بسته شدن در قفل می شود.

از دیگر ویژگی های قفل درب و دستگیره های ضد سرقت هوشمند، روش های دسترسی هوشمند به ساختمان است. از جمله این روش ها می توان به بیومتریک، RFID، ردیابی مجله و … اشاره کرد که درصد خطا و سرقت ساختمان را بسیار کاهش داده است. در زیر به معرفی انواع قفل درب ضد سرقت هوشمند می پردازیم.

دستگیره درب ضد سرقت چیست

قفل کارتی ضد سرقت درب

این قفل عملکرد جالبی دارد. زمانی که کارت به قفل درب نزدیک می شود، اطلاعات آن به حافظه قفل ارسال شده و در داخل آن ذخیره می شود. بعداً اگر کارت به قفل کارتی درب ضد سرقت نزدیک باشد، اطلاعات آن در قفل بررسی می شود. اگر اطلاعات مطابقت داشته باشد، به شخص اجازه دسترسی داده خواهد شد. این قفل کارتی در خانه ها و هتل های مجلل استفاده می شود. از مزایای قفل های دیجیتال سرقت کارت می توان به هشدارهای ضد دستکاری، کنترل ورود و خروج از راه دور، ایجاد مجوز دسترسی برای افراد خاص، دسترسی غیرمجاز به درب ورودی، رمزگذاری اطلاعات و کاربر توسط سیستم هوشمند و عدم هک اشاره کرد. ممکن است. اطلاعات کاربر.

قفل ضد سرقت با اثر انگشت

انواع قفل درب های ضد سرقت دارای اثر انگشت هستند که برای ورود فرد الزامی است. یکی دیگر از ویژگی های قفل درب ضد سرقت این است که استفاده از آن برای فعال سازی حسگر اثر انگشت و تعبیه الگوریتم ضد سرقت با امنیت بالا در قفل بسیار آسان است. با استفاده از سیستم بیومتریک در این قفل دیگر نگران سارقان نخواهید بود و به راحتی می توانید برای سفرهای آینده برنامه ریزی کنید.

دستگیره درب ضد سرقت چیست؟

دستگیره درب دستگیره دار قفل درب ضد سرقت در دو مدل ساده و هوشمند موجود می باشد. مدل ساده آن همانطور که گفته شد می توانید قفل در را با کلید باز کنید. اما نصب دستگیره درب ضد سرقت دیجیتال نه تنها فضایی مجلل را به ارمغان می آورد، بلکه امنیت منزل یا محل کار شما را نیز افزایش می دهد. استفاده از این دستگیره درب هوشمند بر روی درب ضد سرقت به لطف ویژگی ها و قابلیت هایی که این دستگیره ها برای ساکنین به ارمغان می آورد امنیت و حفاظت از منزل شما را تا حد زیادی افزایش می دهد. از جمله این قابلیت ها می توان به قابلیت هایی مانند ذخیره رمز و داده های کارت های دسترسی چندگانه، باز شدن با رمز و کارت و داشتن زنگ هشدار اشاره کرد.

مزایای قفل ضد سرقت درب آپارتمان

ارائه دستگاه ضد سرقت به درب ورودی ساختمان مزایایی برای امنیت منزل و محل کار دارد. از جمله مزایای این قفل دیجیتال می توان به سیستم ضد ضربه، سیستم ضد سرقت، سیستم اعلام حریق، قفل ایمنی، قفل کودک، قفل اتوماتیک درب، عدم نیاز به حلقه کلید، قابلیت باز و بسته شدن درب از راه دور اشاره کرد. و ظاهر زیبا.. این مزایا به شما کمک می کند با نصب قفل هوشمند بر روی درب ضد سرقت خود از ورود هر دزدی به منزل یا محل کار خود جلوگیری کنید.

انواع قفل درب ض

بهترین قفل ضد سرقت برای منزل چیست؟

پس از شناخت انواع قفل درب ضد سرقت، این سوال مطرح خواهد شد که بهترین قفل درب ضد سرقت چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بهترین قفل ضد سرقت قفلی است که بتواند حداکثر امنیت و آسایش را برای ساکنین ساختمان فراهم کند. هر چه ساختار قفل درب ضد سرقت پیچیده تر باشد، باز کردن آن برای سارقان دشوارتر و در نتیجه کیفیت و کارایی بهتری خواهد داشت.

در کنار انواع مختلف قفل های ضد سرقت، پیدا کردن مدلی متناسب با نیازها و خواسته های شما یکی از جنبه های مهم انتخاب قفل درب است. امیدواریم با معرفی بهترین قفل های ضد سرقت برای منازل و ادارات، راهنمایی های لازم برای دستیابی به امنیت و راحتی بیشتر را در اختیار شما قرار داده باشیم. اگر هنوز در انتخاب مشکل دارید، برای راهنمایی بیشتر با ما مشورت کنید.