اگر به دنبال دستگیره هوشمند ارزان قیمت باشیم باید چه مواردی را به دقت ارزیابی کنیم؟ در واقع چه فاکتورهایی سبب می شود تا قیمت دستگیره هوشمند برای ما ارزانتر باشد؟ یک سری فاکتورهای مهم وجود دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید دستگیره هوشمند ارزان قیمتی خریداری کنید و مجبور به هزینه های گزاف نباشید.

دستگیره هوشمند ارزان با یک مکانیزم مشخص

دقت کنید که دستگیره هایی که به صورت چند منظوره اجرا شده اند و به طور کلی اجرای آن وابسته به متدهای مختلفی است معمولاً گران قیمت هستند در صورتی که در بسیاری از مکان ها اصلاً نیاز به اجرای چندین روش برای باز شدن درب نخواهد بود. مثلاً فرض کنید شما برای منزل خود دستگیره هوشمند خریداری می کنید. در چنین شرایطی استفاده از دستگیره هایی که با کد مخصوص و عدد و کاراکتر کار می کنند کفایت می کند و شما با خرید دستگیره هوشمند ارزان قیمت رمزی می توانید مشخص خود را برطرف سازید.

دستگیره درب آپارتمان

نکته مهم دیگر این است که دستگیره هایی که به صورت ترکیبی و یا چند منظوره طراحی می شوند هزینه های گزافی را شامل می شوند. پس در ابتدا ارزیابی کنید که کدام دستگیره برای منزل شما بهتر خواهد بود و چطور می توان آن را به شکل کاملاً دقیق و حرفه ای ارزیابی کرد. از یاد نبرید که این دستگیره ها در سال های اخیر بر اساس مدل بندی هایی که دارند به چندین سبک دسته بندی شده اند.

چندان به زیبایی فکر نکنید!!

اگر برای شما امنیت دستگیره مهمتر است بهتر است خیلی به زیبایی ظاهری آن فکر نکنید به این ترتیب شرایط سفارش دستگیره هوشمند ارزان برای شما فراهم می شود. دستگیره هایی که طراحی ظاهری بسیار لوکس دارند معمولاً هزینه زیادی در بر دارند پس خود را درگیر این موضوع نکنید مدل هایی که از نظر امنیتی تایید شده هستند را انتخاب کنید. یک نکته مهم دیگر این است که بسیاری از دستگیره ها از نظر سبک و مدل بندی متفاوت ارزیابی شده اند. برخی از آنها ساختاری حرفه ای دارند و برخی به صورت دو بخشی در نظر گرفته شده اند. البته که دستگیره هایی که طراحی ظاهر بسیار لوکس دارند از متریال اولیه بالایی برخوردار هستند و کارایی این دستگیره ها نیز به نسبت سایر موارد بیشتر است. پس از یاد نبرید که چه چیزی سفارش می دهید و چقدر باب میل شما بوده و با بودجه شما سازگار است.

برندها را به خوبی بشناسید!

حقیقت امر این است که گاه برخی از برندها به قدری گران هستند که هیچ لزومی ندارد شما هزینه بابت آنها پرداخت کنید. مثلاً دستگیره های برند سامسونگ به نسبت سایر برند ها مثل روک یا یال گرانتر هستند در صورتی که از نظر امنیت و شرایط ظاهری به صورت کاملاً دقیق اجرا شده اند و هیچ تفاوتی از نظر امنیت ایجاد نمی کنند پس محصولی را خریداری کنید که کیفیت خوبی داشته باشد و هیچ مشکلی از نظر سبک اجرایی برای شما ایجاد نکند. برخی از دستگیره ها به واسطه برند قدرتمندی که دارند بسیار گران قیمت هستند و این موضوع روی کیفیت این دستگیره ها تاثیر می گذارد.

دستگیره هوشمند سامسونگ

به نوع دستگیره دقت کنید!

شما برای خرید دستگیره هوشمند ارزان می بایست نوع آن را به خوبی بشناسید. در واقع برخی از دستگیره ها مخصوص درب ورودی هستند و برخی برای آشپزخانه و اتاق خواب و … طراحی شده اند پس شما باید نوع دستگیره را پیش از خرید ارزیابی کنید. به هر صورت مدل و نوع دستگیره روی قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد و سبب می شود تا محصولی با کیفیت بالا تهیه کنید.

مثلاً یکی از مواردی که روی قیمت بسیار تاثیر می گذارد آبکاری دستگیره است. دستگیره ها به شیوه ساده و رنگ ثابت آبکاری می شوند و بهترین روش آبکاری برای دستگیره ها نیز، گزینه رنگ ثابت است. در صورتی که دستگیره ای خریداری می کنید که رنگ ثابت نیست، حتی اگر قیمت ارزانی هم داشته باشد به زودی تغییر رنگ می دهد و شما متضرر خواهید بود و باید مجدداً دستگیره را تعویض کنید پس از یاد نبرید که دستگیره ها بر اساس موقعیتی که دارند دسته بندی می شوند و نباید گزینه ای را خریداری کنید که کیفیت ظاهری نامناسبی داشته باشد.

نوع قفل دیجیتال نیز روی قیمت دستگیره تاثیر می گذارد. دستگیره هایی که قفل های هوشمند دارند به طور کلی با مشکل روبرو نمی شوند اما گران هستند ولی به هر صورت می بایست محصولی خریداری کنید که قفل آن از نظر کیفیت تضمین شده باشد و اجرای خوبی برای قفل در نظر گرفته شود.

موضوع مهم دیگر گارانتی دستگیره هوشمند ارزان است. به طور کلی اگر محصولی دارای گارانتی باشد روی قیمت آن تاثیر می گذارد. انواع دستگیره هوشمند ارزان معمولاً بدون گارانتی طراحی شده اند و این موضوع سبب می شود تا به طور کلی قیمت پایین تر باشد اما وجود گارانتی تا حدودی نیاز است.

دستگیره هوشمند

راهنمای خرید دستگیره هوشمند ارزان

برای خرید دستگیره هوشمند ارزان در ابتدا مطمئن شوید که برند خوبی را انتخاب کرده اید، انتخاب یک برند خوب به شما کمک می کند تا خیالتان از بابت کیفیت دستگیره جمع باشد. موضوع مهم دیگر این است که دستگیره های هوشمند ارزان از نظر سبک اجرایی متفاوت هستند و برخی از آنها پرفروش بوده و برخی نیز کمتر مورد توجه قرار می گیرند چون ظاهرشان آنطور که باید لوکس نیست بنابراین اگر ظاهر دستگیره برای شما زیاد مهم نیست دست شما در خرید دستگیره هوشمند ارزان باز است.

برخی از دستگیره ها نیز در طرح تخفیف قرار گرفته اند و این موضوع به نوع خود روی قیمت تاثیر دارد. از یاد نبرید که به طور کلی هرچه مکانیزم های به کار برده شده در دستگیره های هوشمند قوی تر باشد اثربخشی بهتری خواهد داشت. در سال های اخیر بسیاری از دستگیره های هوشمند ارزان قیمت در بازار عرضه شده اند که کیفیت خاص خود را دارند.

نتیجه گیری

به طور کلی برای خرید دستگیره هوشمند ارزان می توانید از طریق سایت اقدام کنید چون واسطه حذف می شود و به طور کلی سبب می شود تا این محصول از نظر قیمت کاملاً مقرون به صرفه باشد. از یاد نبرید که اگر یک محصول بیش از اندازه ارزان باشد باید به کیفیت آن شک کنید.