قفل دیجیتال، قفل الکترونیکی یا دستگیره هوشمند؛ بارها این اسامی را شنیده‌اید.

مقالات بسیاری در این مورد وجود دارد. جستجوی کوتاه در اینترنت به وضوح این موضوع را نشان می‌دهد. به همین دلیل در این مقاله سعی می‌شود تا از دیدگاه متفاوت این محصولات امنیتی را مورد بررسی قرار دهیم. کشورها و برندهای بزرگ تولیدکننده قفل الکترونیکی، پس تا آخر این مقاله جذاب با ما همراه باشید.

قفل دیجیتال کلاسیک

پیش‌بینی رشد بازار قفل الکترونیکی

افزایش تقاضا برای سیستم‌ها و راه حل‌های امنیتی، افزایش محبوبیت راه حل‌های امنیتی بیومتریک و سود فراوان در صنعت قفل دیجیتال، از عوامل اصلی رشد این محصولات می‌باشد که باعث سرازیر شدن سرمایه داران بزرگ به این صنعت در سراسر جهان شده است. در این زمینه منطقه آمریکای شمالی بیشترین سهم بازار در سراسر جهان را از آن خود نموده است و به دنبال آن منطقه اروپا، آسیا و اقیانوسیه در جایگاه بعدی این لیست قرار دارند.

انتظار می‌رود بازار جهانی قفل الکترونیکی، طی دوره 2020 تا 2026 به بالاترین رشد خود در چند سال اخیر برسد. همچنین پیش‌بینی می‌شود در این دوره منطقه آسیا و اقیانوسیه، سریع ترین نرخ رشد در بازار جهانی دستگیره هوشمند را داشته باشد. دلیل آن نیز افزایش سریع شهرنشینی و درآمد مصرف کنندگان در کشورهایی مانند چین و هند است.

قفل دیجیتال yale ydm

بیشترین سهم فروش قفل دیجیتال

بخشی از مطالعات، مربوط به سهم فروش قفل دیجیتال در بخش‌های مختلف است که به مصرف کننده یا فروشنده کمک می‌کند تا در بخش خاصی تمرکز و سرمایه گذاری کند. سهم فروش قفل الکترونیکی بر اساس پارامترهای مختلفی رتبه بندی می‌شوند که به شرح زیر است:

بررسی بازار بر اساس نوع دسترسی:

قفل‌های دیجیتال بیومتریک (تشخیص چهره، اثر انگشت، صدا و …)

قفل‌های ترکیبی (دسترسی چندگانه)

قفل کارتی

قفل‌های رمزی

روش های دسترسی قفل دیجیتال

بررسی بازار بر اساس نوع اتصال به تلفن همراه:

اینترنت

بلوتوث

NFC

بررسی بازار بر اساس کاربرد قفل الکترونیکی:

بخش صنعتی و تجاری

بخش اداری و شرکتی

بخش مسکونی

 

قفل دیجیتال شرکت سامسونگ

بزرگترین کشورها و برندهای تولیدکننده قفل الکترونیکی

پس از جمع آوری اطلاعات در زمینه رشد بازار قفل الکترونیکی، نوبت به معرفی تولیدکنندگان بزرگ قفل دیجیتال در سراسر جهان می‌رسد. امید است مطالعه کامل این مقاله، به شما در شناخت و انتخاب گزینه مورد نظرتان کمک نماید.

آسیا و اقیانوسیه

کره جنوبی

در کشور کره جنوبی استفاده از قفل‌های دیجیتال بسیار همه گیر است. همین موضوع باعث شده است که این کشور به یکی از قطب‌های اصلی تولید قفل هوشمند در جهان تبدیل شود. امنیت بسیار بالا و کیفیت تولید فوق‌العاده، از مشخصات قفل‌های الکترونیکی کره‌ای می‌باشد که نشان دهنده احترام بالا به مشتریان است که از فرهنگ غنی کره جنوبی نشأت می‌گیرد. البته لازم به ذکر است در این بین برندهای ارزانی مانند HIONE و MILRE از کیفیت تولید متوسط به پایین برخوردار می‌باشند. از پرفروش ترین برندهای کره‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • SAMSUNG
 • GATEMAN
 • MILRE

سایر برندهای کره‌ای مانند H-GANG و HIONE بیشتر در زمینه OEM و تولید قطعات قفل الکترونیکی فعالیت دارند.

شرکت های سازنده قفل دیجیتال کره ای

چین

چندین عامل اصلی در رشد بازار قفل دیجیتال در کشور چین نقش دارد که عبارتند از: پیشرفت فناوری تشخیص بیومتریک، پیشرفت ارتباطات بی سیم (NFC، بلوتوث و 4G و 5G) و سوددهی فوق‌العاده این محصولات. علاوه بر این قیمت پایین تجهیزات مورد نیاز این صنعت، باعث کاهش قیمت تمام شده قفل‌های دیجیتال چینی می‌شود که این امر در کنار ویژگی‌های فوق العاده، افزایش استقبال از دستگیره‌های هوشمند کشور چین در سراسر جهان را توجیه می‌کند.

از شناخته شده‌ترین برندهای چینی قفل دیجیتال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • KAADAS
 • HBS
 • ZMART PLUS
 • شیائومی
 • Wintec Electronic Tech Co
 • Xeeder Technology Co
 • Stone Lock
 • Guangzhou Digi Intelligent System Manufacturing

هند

همان‌طور که بیان شد رشد جمعیت کشور هند و افزایش تقاضا برای تامین امنیت، باعث شده است تا استقبال از قفل‌های دیجیتال در این کشور به سرعت افزایش یابد. به همین دلیل در سال‌های اخیر کشورهای بزرگی اقدام به تولید این محصولات امنیتی کرده‌اند. برندهای شاخص قفل دیجیتال در کشور هند به شرح زیر می‌باشد:

 • Nestwell Technologies
 • Boyce Manufacturing Company

ژاپن

اقتصاد برتر جهان در زمینه قفل دیجیتال نیز به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کرده است به طوری که محصولات ژاپنی در اکثر کشورها برای برقراری امنیت درب ورودی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از مهم‌ترین برندهای ژاپنی قفل دیجیتال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ALPHA
 • PANASONIC
 • HITACHI

از دیگر کشورهای بزرگ تولیدکننده قفل دیجیتال در آسیا و اقیانوسیه می‌توان به سنگاپور (Hanman International Pte)، مالزی (Adel Lock)، فیلیپین، استرالیا (Westinghouse ) و ویتنام اشاره کرد.

اروپا

سوئد

یکی از مراکز بزرگ تولیدکننده قفل دیجیتال در اروپا کشور سوئد می‌باشد که برندهای بزرگی مانند گروه بین المللی اسا ابلوی در این کشور قرار دارد. همین برند زیر مجموعه‌های بسیاری مانند YALE و MULTI-LOCK دارد که به نوبه خود از بزرگ‌ترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان به حساب می‌آیند. اسپانیا و ایتالیا از دیگر مراکز اصلی این برند سوئدی می‌باشند.

آلمان

این کشور بزرگ‌ترین تولیدکننده قطعات صنعت قفل در اروپا می‌باشد. محصولات امنیتی کشور آلمان از جمله قفل دیجیتال از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنبن استاندارد بین المللی DIN در این کشور به سایر برندها اعطا می‌شود که نشان از اهمیت کشور آلمان به محصولات امنیتی است. از برندهای پرفروش کشور آلمان در زمینه تولید قفل دیجیتال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • SIEMENS
 • PHILIPS

ایرلند

شاید باورتان نشود اما کشور ایرلند یکی دیگر از کشورهای بزرگ اروپایی در زمینه تولید قفل دیجیتال است که چند سالی است در این صنعت، محصولات با کیفیت را روانه بازار نموده است. از برندهای پرفروش قفل دیجیتال در کشور ایرلند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • Tyco International
 • Allegion PLC

آمریکا

تولید قفل دیجیتال در قاره آمریکا به کشورهای آمریکای شمالی مانند ایالات متحده و کانادا خلاصه می‌شود. دلیل آن نیز پیشرفت فن‌آوری، تقاضا زیاد برای امنیت در منطقه و وجود زیرساخت‌های عالی، می‌باشد.

همچنین اولین مدل از قفل‌های امروزی توسط لینوس یال در منطقه‌ای در نیویورک اختراع شد؛ پس جای تعجب ندارد که کشور آمریکا یکی از سردمداران صنعت قفل دیجیتال به شمار می‌رود. از برندهای پرفروش و بزرگ قفل دیجیتال آمریکا و کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • Cisco Systems
 • United Technologies Corporation
 • Vivint
 • Honeywell International
 • Weiser Lock
 • Kwikset
 • Schlage
 • Haven
 • Masterlock
 • Lockitron

قفل دیجیتال بارمان

digital-lock

شرکت بارمان مدل‌های مختلف قفل دیجیتال را به طور مستقیم و از کشورهای بزرگ تولیدکننده دستگیره هوشمند، به دست مصرف کننده در جای جای ایران می‌رساند و باعث حذف اشخاص واسطه و دلال در این بین می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود تا قیمت تمام شده برای محصولات این شرکت برای خریداران بسیار مناسب تر و کمتر از قیمت بازار باشد. به طوری که در کمتر شرکتی نظیر این قیمت‌ها مشاهده می‌شود.

برای خرید برندهای معتبر جهانی مانند سامسونگ و یال با مناسب‌ترین قیمت هیچ محدودیتی وجود ندارد. تنها کافی است با کارشناسان فروش شرکت بارمان تماس بگیرید تا گزینه‌ای مناسب، متناسب با قدرت خریدتان، به شما پیشنهاد شود. این موضوع حاصل سال‌ها تجربه در زمینه واردات، ارتباط مستقیم با کشورهای صاحب نام در زمینه تولید قفل دیجیتال و تامین و عرضه مستقیم و بدون واسطه آن به مشتریان می‌باشد.

خرید مستقیم و بدون واسطه باعث شده است که استقبال از محصولات این شرکت روز به روز افزایش یابد و ما نیز برای قدردانی از این اعتماد، مدل های متنوعی را با سلیقه‌ها و نیازهای مختلف شما عزیزان از شرکت‌های اصلی خریداری و روانه بازار کرده‌ایم. این تنوع در محصولات در کنار قیمت مناسب آن‌ها، انتخاب شما را آسان‌تر خواهد نمود.

شرکت بارمان بر این اصل استوار است که ارائه محصولات با قیمت قفل الکترونیکی مناسب باعث می‌شود تا خرید قفل‌های هوشمند برای تمامی مردم در سراسر ایران امکان پذیر شود و دغدغه مردم بابت امنیت محل کار یا زندگیشان برای همیشه از بین برود. این شرکت آرزو دارد تا تمام مردم ایران به تکنولوژی‌های روز دنیا مانند قفل‌های دیجیتال دسترسی کامل داشته باشند و در این راه تمام تلاش خود را خواهد نمود تا در فضایی امن و با خیالی آسوده در کنار خانواده خود زندگی نمایید.

امید است با عنایت به پیشینه روشن و لطف مشتریان عزیز بتوانیم نام نیک از خود به جای بگذاریم و با ارائه محصولاتی متنوع امنیتی با مناسب‌ترین قیمت، گوشه ای از مشکلات مردم عزیزمان را بر طرف نماییم.